Κάγκελα κινητήρα

Ξεκίνησε από panosp25, Σεπτεμβρίου 14, 2018, 09:30:00 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ποντιος χρηστος

Εκεί έμεινα . Ναι . Δεν μπορώ εγώ να το κάνω διότι δεν μου βγαίνει καλό με την ίδια κλήση και ο κουρμπαδορος δεν τον φέρνει όπως πρέπει με αποτέλεσμα μηδενικό . Σπάει πάνω η 90 μοιρών γωνία . Δεν μπόρεσα να το πετύχω τζαστ. Αυτά .
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

TEOS CB SF

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Δεκεμβρίου 12, 2019, 11:25:42 ΠΜ
Εκεί έμεινα . Ναι .. Δεν μπόρεσα να το πετύχω τζαστ. Αυτά .
Έγινε φίλος κατανοητό ξέρουμε ότι σαν κατασκευή είναι δύσκολη η τοποθέτηση μου έχει να κάνει με την ενημέρωση ...Για τον λόγο αυτό όταν ανάψεις καμία ψησταριά από αυτές που έχεις στο χωριό πες να ερθω να ξεπεράσω τον πόνο μου μαζί με τον λύκο που προσπαθεί και αυτός και δεν μπορεί να ανεβάσει χοληστερίνη ...😜😜😜

Ποντιος χρηστος

Εντάξει τεο τοποθετήθηκα . Η ψησταριά πάει σε άλλο τοπικ
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

Alex400

Ξέρω ότι το θέμα κάγκελα ΔΕΝ έχει κλείσει ... Προτείνω μέχρι τότε ,να ρίξουμε μια ματιά σε αυτά τα λίνκ. Το απλό σχέδιο είναι στα 28 ευρώ ,αν δεν έχω κάνει λάθος στη μετατροπή . Ποιος έχει τη διάθεση να ασχοληθεί με τα συγκεκριμένα να δει τα σχέδια που μας ταιριάζουν ,τις τιμές και αν γίνονται αντικαταβολή ;

https://bikerland.com.ua/zashhitnaja-duga-honda-cb400sf-dvuhtochechnaja.html?fbclid=IwAR1GvDNhwxGBTXCuspSXW3OQd0BrdVYQZMwzJfGXoqa0tVGc4Erc2PcAZcI

https://www.youtube.com/watch?v=L_QjTljenzM&fbclid=IwAR20aBpYoapSrQBQ4GMfEpyk_CgLTHtCBNv_bDjJiRxkwRpZMK6WHnrwU4E

panosp25

Παραγγελία απο Ρωσία μπορεί να μην έρθει ποτέ! Κάποτε παρήγγειλα ανταλλακτικά  για Zenith μηχανη και ειναι ακόμα στο τελωνείο.

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ποντιος χρηστος

καλησπέρα .η πρώτη φωτογραφία ειναι εύκολη για κατασκευή διοτι θεωρο δεν εχει 90 γωνια. και εύκολη κατασκευή. το θέμα ειναι αν αρέσουν σε μας.
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

giannis_t

Για όσους το σκέφτονται ακόμα και μιας και είδα ότι ο Θεόφιλος που ενδιαφερόταν δεν θα έρθει το ΠΣΚ, να σας ενημερώσω από εδώ ότι ήρθαν και φορέθηκαν τα πολυσυζητημένα κινέζικα των 30ε. Προσοχή δεν είναι ίδια με τα vtec και επίσης δεν βρήκα μαύρα :( .
Εντυπώσεις καλές, αναγκαστικά βγήκε το μανιτάρι (καλύτερα μάλλον) αν και δεν μου φάνηκαν και τόσο δυνατά (πάχος σωλήνα εννοώ). Σίγουρα σε πτώση είναι ασφαλή καθώς πιάνουν σε δύο σημεία. Επίσης δεν κινδυνεύουν να πιάσουν σε καμία τρύπα του δρόμου και να γυρίσει η μηχανή.... για τα μανιτάρια θα το γράψω στο αντίστοιχο θέμα.
Τώρα λόγο κλασσικού κινέζου εμένα είχαν μια γρατζουνιά στην κατασκευή κάτω από το νικελωμα αλλά δεν φαίνεται όταν είναι φορεμένα.

Στάλθηκε από το Nokia 7.2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.

itom32

Καλοφορετα και αχρειαστα!

Alex400

Καλοτάξιδα , αχρείαστα να ειναι Γιάννη . Με την ευκαιρία να αναφέρω οτι τα κάγκελά της ''Νέλλης'' τα εχει ο Θεόφιλος  εδώ και μήνες ;D. Οσο για τους Κινέζους ΜΗΝ μιλήσω . . . Απο το Γενάρη εχουμε παραγγείλει 2 σετ τα ίδια ΔΕΝ ήρθαν ποτέ . . . ΔΕΝ ξέρω τι συμβαίνει με τα κάγκελα αλλά εχω ακούσει το ίδιο και απο άλλους συντροχους παλιότερα . [Δεν ήρθαν ποτέ . . .]

giannis_t

Δεν πειράζει άστο εδώ όλο και κάποιος ίσως το σκέφτεται. Παρεπιπτόντως χρειάστηκαν βίδες (4 Μ8Χ90 ολοπασες) και ροδέλες για να πατήσει η πάνω πλαϊνή βίδα.
Αν πήρες από Ali Αλέξανδρε φαντάζομαι ότι σου δώσανε πίσω τα λεφτά (αν όχι κακώς δεν το κηνυγησες) οπότε μικρό το κακό. Πάντως και εμένα καθυστέρησαν κλασσικά κάνα 2μηνο.

Στάλθηκε από το Nokia 7.2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.