Κάγκελα κινητήρα

Ξεκίνησε από panosp25, Σεπτεμβρίου 14, 2018, 09:30:00 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Παράθεση από: wolfi στις Οκτωβρίου 22, 2018, 08:34:27 ΜΜ
Παράθεση από: itom32 στις Οκτωβρίου 22, 2018, 08:27:46 ΜΜ
Εμένα με φαίνονται σαν κάτι ανάμεσα σε σωληνώσεις λέβητα με μπιντέ.... ;D



Μήπως λέω σε φέρνουν σαν τα πλαϊνά που έχουν οι αναπηρικες τουαλέτες...   ;D


ΑΑΑΑΑχχχαχαχχαχααχχαχαχαχ!!!!!!!

TEOS CB SF

Εμένα δεν με παίρνει να τα κοροϊδέψω .. πρέπει κάτι να βάλω .. μην μας βρει κανένα κακό .
Είπαμε φέτος ελατήρια πίσω και κάγκελα ..

wolfi

Πέρα από την πλάκα προτιμώ αυτά από τα ωμέγα

itom32

Εγώ νομίζω κάτι τέτοιο είναι πολύ πιο όμορφο ίσως αντιγράφεται ευκολότερα μιας και φαίνεται να μην έχει δύσκολα σπασίματα ραουλιέρας: http://www.mmotoracks.com/product/engine-guard-crash-bars-for-honda-honda-cb-400sf-s-big1

Alex400

ΑΣΕ τα κάγκελα το μηχανάκι το δίνει; :-[ :-[ :-[ 

wolfi

Γνώμη μου είναι να μην το πάρεις το μοτορι δεν είναι καλό
Και αν σε βγάλει προβλήματα.....
ΜΕΤΑ ΚΙ ΤΙ Α ΚΑΜ' Σ;;; Α ΚΑΤΣ Α ΜΑΛΩΕΙ' Σ

Ποντιος χρηστος

Καλησπέρα παιδιά εύχομαι υγεία . Θέλω να ενημερώσω θα παραλάβω στα χέρια μου τα καγκελα και θα σας τα κατασκευάσω . Τιμή δεν ξέρω αλλά θα τα κάνω ίδια όπως το δείγμα γουολφι δηλαδή όπως τα καγκελα του ιτομ. Είδα εδώ είχε αρκετές φωτό αλλά το στυλ μαμά είναι όμορφο . Σας χερετω. Η γραφή μένει
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

itom32

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Φεβρουαρίου 04, 2019, 10:54:52 ΜΜ
Καλησπέρα παιδιά εύχομαι υγεία . Θέλω να ενημερώσω θα παραλάβω στα χέρια μου τα καγκελα και θα σας τα κατασκευάσω . Τιμή δεν ξέρω αλλά θα τα κάνω ίδια όπως το δείγμα γουολφι δηλαδή όπως τα καγκελα του ιτομ. Είδα εδώ είχε αρκετές φωτό αλλά το στυλ μαμά είναι όμορφο . Σας χερετω. Η γραφή μένει
Μακάρι.Αν το κάνεις,θα καταφέρεις οτι κανείς άλλος απο το 2009 περίπου που ψαχνόμαστε για κατασκευή κάγκελων προστασίας κινητήρα.Μακάρι να τα καταφέρεις Πόντιε!!

Ποντιος χρηστος

Γιάννη η δουλειά θα γίνει απλά με τρώει το κούμπωμα που είπες ..να δω πως είναι . Θέλω να γίνει φτυστό
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

TEOS CB SF

Χρήστο ειλικρινά εάν τα φτιάξεις θα σε παραδεχτώ .. αναμένω νέα ...

Alex400

Να μη το ματιάσουμε, καλύτερα θα είναι από όλα όσα ξέρουμε . ΑΝ γίνουν λοιπόν έτσι, όποιος ενδιαφέρεται να το δηλώσει εδώ. Να ξέρει και ο Χρήστος πόσα να κάνει . Να ΜΗΝ υπάρχει βιασύνη ούτε και πίεση . Καλή αρχή Χρήστο. ;)             

itom32

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Φεβρουαρίου 04, 2019, 11:12:29 ΜΜ
Γιάννη η δουλειά θα γίνει απλά με τρώει το κούμπωμα που είπες ..να δω πως είναι . Θέλω να γίνει φτυστό

Ο τροπος κουμπώματος  καθώς και το διαιρούμενο μάνταλο,φαίνεται στις φώτο εδω,αλλά αφού σε παραχώρησε κάγκελα ο Λυκος,τον οποίο ευχαριστώ εκ μέρους του go4it,όλα γίνονται ευκολότερα.



panosp25

Που δηλώνουμε ενδιαφέρον για τα κάγκελα? Θέλω κι εγώ ένα ζευγάρι.

Ποντιος χρηστος

Παράθεση από: itom32 στις Φεβρουαρίου 05, 2019, 02:39:44 ΜΜ
Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Φεβρουαρίου 04, 2019, 11:12:29 ΜΜ
Γιάννη η δουλειά θα γίνει απλά με τρώει το κούμπωμα που είπες ..να δω πως είναι . Θέλω να γίνει φτυστό

Ο τροπος κουμπώματος  καθώς και το διαιρούμενο μάνταλο,φαίνεται στις φώτο εδω,αλλά αφού σε παραχώρησε κάγκελα ο Λυκος,τον οποίο ευχαριστώ εκ μέρους του go4it,όλα γίνονται ευκολότερα.



Ευτυχώς ΘΑ με δώσει ο λύκος αλλά ευτυχώς με είπες και εσυ.
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

wolfi

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος
Ευτυχώς ΘΑ με δώσει ο λύκος αλλά ευτυχώς με είπες και εσυ.

Να ρωτήσω και εγώ κάτι;
Τον Λύκο που λέτε τον ρωτήσατε;;; :P