karina question...

Ξεκίνησε από ANESTIS, Φεβρουαρίου 06, 2011, 02:22:27 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

klab

Για αυτό έγραψα τύπου monster, γιατί μοιάζει.
Υπάρχουν παρόμοια στην αγορά, αλλά δεν τα έχω δει σε κάποιο κατάστημα.
Θα πρέπει να σταματήσω κανέναν στον δρόμο χα,χα.

snipereps

χαχαχα εγω σε μια φαση εψαχνα ζελατινα για το hornet ενος φιλου και πηρα τηλ   :-[  μια αγγελια που φορουσε ενα πολυ ωραιο μασκακι να τον ρωτησω απο που το πηρε... δεν ηξερε, ετσι ηταν με ειπε...

itom32

Για την καρινα Ανεστη ακομη δεν εχω mail απο τον tolits,ακολουθουμε την συμβουλη του και κανουμε υπομονη...

itom32

Ανεστη ο Φιλιππινεζος τιποτα ακομη,αλλα για μιλα λιγο με αυτον,στειλε του mail φωτο τι σου αρεσει,μπας και γινει κατι.
http://www.minimotofun.gr/motopart_web/gr_products.asp?search_fd5=%CA%C1%D1%C9%CD%C5%D3%20%28%C5%CE%D4%D1%C1%29
Του εστειλα φωτο αυτην την καρινα για να δει αν εχει κατι ομοιο:

ANESTIS

Μπράβο ρε γιαννη εισαι θεος ρε φιλε...
Αν και εχω τεράστιο πρόβλημα με το ιντερνετ μου θα προσπαθησω να επικοινωνησω μαζί του...
Σχετικά με τον φιλιππινεζο για να μν εχει επικοινωνησει μετα απο τοσο καιρο ή έχει ζόρια ή εκανε μακροβούτι στο τσουναμι....

itom32

Να σου πω οτι μου ηρθε ενα mail στο ονομα του που μου ελεγε τα εξης:
I'd like to add you to my professional network on LinkedIn.
- Martin
Martin Tolits
enterpreneur at haruroot riders
Confirm that you know Martin
2011, LinkedIn Corporation
Σε εβαζε σε μια διαδικασια να δωσεις στοιχεια και ζητουσε μεχρι και password του mail μου.Πλακα κανει??Δεν απαντησα.
Οποιος εχει γνωσεις γι'αυτο το site ας πει.
Δεν μου αρεσουν παρομοιες φασεις.

freethan

Ρε 'συ! Και μένα το ίδιο! wtf, To linked-in είναι οκ site , είναι για επαγγελματικές γνωριμίες και δικτύωση.
Αυτός που μας βρήκε όμως!

itom32

Οκ ευχαριστω τους netaκιδες του φορουμ(Freethan).Tην εκανα μπερδεway την κατασταση,επιρεασμενος απο μια καταρευση καρτας γραφικων.Το site ειναι οκ.Απλα με το τον παραπανω κυριο αναπτυξαμε μεσω mail φιλικες σχεσεις λογω ουρας που εψαχνα για μενα και τον Ritora,καρινας για τον Ανεστη,Hagger για τον klab,καγκελων κινητηρα για αρκετους κλπ.και μου εκανε προταση να μπω σε αυτο το site.
Eπαγγελματικη δικτυωση? Λες να γινω ο αντιπροσωπος των Φιλιππινεζων εδω?Θα πιξουμε στις καρινες και στα hagger. ;D ;D

ANESTIS

Κατάλαβα... κοίτα επειδή δν τα πολυ εμπιστεύομαι αυτα καλά έκανες και δν απάντησες! Εγω εστηλα μαιλ στο σιτε που εδωσες και να δουμε τι θα μου πουνε... Αν και απο οτι ειδα μεσα στα προϊοντα εχει μονο ενα καρινακι το οποιο δν ξερω απο που ή τι ειναι γιατι μου βγάζει αλαμπουρνέζικους χαρακτηρες

itom32

Ανεστη μηλησα τηλ.μαζι του,και μου ειπε οτι φερνει καρινες ευρωπαικων ''οικων'',και θα κοιταξει μηπως εχει τιποτα που να μας κανει.
Kατσε να δουμε τωρα στο αλλο site τι θα μου πει ο Martin.Toυ εστειλα μηνημα κι εκει.

desmond

Παίδες το site είναι οκ.
Μου έχει κάνει invite έλληνας φίλος και είναι ακριβώς αυτό που λέει ο freethan.
Κάτι σαν facebook με επαγγελματικό χαρακτήρα.

Αυτό που σας έστειλε στην ουσία είναι invitation για να γραφτείτε στο site.
Δεν σας βρήκε κάπου μέσα, απλά έστειλε στα mail σας.
Το πιό πιθανό είναι πως πήγε και γράφτηκε αυτός εκεί και όλα τα contacts που είχει στο mail του έλαβαν invitation.
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

itom32


Δείτε δουλειά που εκανε ο τύπος,λες και βγαίνει απο το εργοστάσιο ετσι:
[/URL]
[/quote]



stel89s

γτ θες να μου κανεις ζημια??? :o :abeye-popping:

itom32

Στελιο εχω μπει στην πριζα να ξεκινήσω project,και να την βγάλω ετσι ακριβως.Φυσικά απο το μηδεν περνοντας διαστάσεις απο το σασί με μετροταινία και χοντρο χαρτόνι.Τώρα τι θα καταφέρω είναι αλλη υπόθεση.Παντως η δικιά σου είναι πανεμορφη,απλά αυτήν την εχω μεράκι εδω και κανα 2 χρόνια.
Υ.Γ:Oποια πολυτιμη βοηθεια για το project εννοήται οτι ειναι ευπροσδεκτη.  :grouphug:

stel89s

αν εισαι καλος στην χειροτενια και μπορεις να αποτυπωσεις τα φουσκωματα και τα νευρα σε σκληρο χαρτονι να το προσπαθησεις. Μετα αναλαβανω εγω Αν μου βρεις την ιδια καρινα ομως απο καποιον εδω μεσα και διατιθεται να μας την δωσει μονο και μονο για καλουπι ειναι παρα πολυ ευκολο.... Τα υλικα πανω απο 20? δε εχουν δε βαζω μεσα μονο χρωμα βερνικι και ασταρι...