karina question...

Ξεκίνησε από ANESTIS, Φεβρουαρίου 06, 2011, 02:22:27 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

ANESTIS

Γιαννη επειδη εμενα με γραψανε στα τετοια τους και μοριγουακι και οι υπολοιποι που εστηλα και εχω αρχισει να απελπιζομαι... αν μιλας για αυτη την καρινα http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSX1hMjCMTE6YTOoCOIMNSD0uJNQet-YAt_Zea-Yaf4U8OzoFho κανονισε με τον τολινς για αγορα και στηλε μου σε pm  η στο email μου τον τραπεζικο σου λογαριασμο να σου στηλω τα λεφτα.....
PLEASEEEEEEEEEEEEEEEEEE  :-[ :-[ :-[ :-[

itom32

Δεν ξερω αν ειναι αυτη ακριβως ειναι η καρινα του.Δες λιγο τις φωτο εμενα μου φενεται οτι μoιαζουν πολυ.Να αυτην λεω:
Kατσε να δουμε τι τιμη θα μας πει για ταχυδρομικα και μη ξεχναμε το τελωνειο.Για την ωρα ξερουμε οτι κανει 25,36ευρω.

ANESTIS

Νομιζα οτι ειναι ιδιες γιαυτο σου εστηλα την φωτο με την ασπρη.... αλλα και αυτη δν με χαλαει.... αν ολα μαζι (καρινα, μεταφορικα, τελωνεια κτλ.) βγουνε μεχρι 60? παραγγειλε οπως εισαι....

itom32

Θα τα πουμε μολις μου απαντησει ο tolits.Καλα αυτο το r το εκανε τουμπανο.Προσεξες την διχρωμια στην καρινα για να δενει με το χρωμα του κινητηρα??Καλη σκεψη.Και η ουρα S τα σπαει.
ritora αν το ειδες,καπως ετσι θα εισαι αν δεν βρεις ουρα vtec1,αλλα αυτη η ουρα θελει το φαναρι του pb1/R.

ANESTIS

Ok θα περιμενω.... αααααα... και αν ειναι ευκολο ρωτα τον αν εχει και φλοτερ για το δεικτη βενζινης και σε τι τιμη

ritoras

Ναι Το ειδα itom32 αλλα το κολαρακι του v-tec μου αρεσει ακομα περισοτερο οποτε κανω υπομονη  8)

itom32

Παράθεση από: freethan στις Φεβρουαρίου 23, 2011, 06:41:23 ΜΜ
Ωραίος, αμα κάνουν και για 'S με κόβω για αγορά και βάψιμο σε gun mat black.
:beerchug:
Μου απαντησε ο tolits oτι τα καγκελα του ειναι ιδια με τα original και οτι κανουν και για version S.
Γιωργο gun mat black δεν ειναι περιπου σαν γραφιτης??Πολυ σκουρο γρι??Θα παει με τον μαυρο κινητηρα??

itom32

Anesti τι εγινε με το φλοτερ το προχωρησες??



snipereps

Για δειτε και ενα πολυ ομορφο μασκακι... ξερετε απο ποια μαρκα μπορει να ειναι?

freethan

Poλύ ωραίο μασκάκι. Στο κέντρο είναι σημί, ή είναι η αντανάκλαση ; Δεν μπορώ να καταλάβω. Ωραίο σχέδιο

snipereps

Πρεπει να ναι ;αντανακλαση. αυτο που μου αρεσει πιο πολυ ειναι που κατεβαινει μπροστα απτο φαναρι...

desmond

κατεβαίνει μπροστά από το φανάρι ή απλά βγαίνει πιο έξω και φαίνεται έτσι λόγω γωνίας λήψης της φωτογραφίας;
Ένας φίλος πήρε ζελατίνα για monster(στρογγυλοφάναρο) μάρκας kappa νομίζω, το οποίο βγαίνει προς τα έξω ακριβώς πάνω από το φανάρι. Μήπως έχει η kappa και αντίστοιχο μασκάκι;
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

klab

Είναι μασκάκι τύπου monster κάπου είχα ποστάρει φωτογραφία όταν έψαχνα για το δικό μου.

Το βρήκα το ποστ
Παράθεση από: klab στις Αυγούστου 15, 2010, 03:51:04 ΠΜ
Τι να σου πω γούστα είναι αυτά, εγώ προτιμώ τα μασκάκια στυλ Ducati monster που δεν πιάνουν το φανάρι όλο αλλά μόνο στο πάνω μέρος, σαν αυτά εδώ :





freethan

Παράθεση από: desmond στις Μάρτιος 01, 2011, 05:01:11 ΜΜ
κατεβαίνει μπροστά από το φανάρι ή απλά βγαίνει πιο έξω και φαίνεται έτσι λόγω γωνίας λήψης της φωτογραφίας;
Ένας φίλος πήρε ζελατίνα για monster(στρογγυλοφάναρο) μάρκας kappa νομίζω, το οποίο βγαίνει προς τα έξω ακριβώς πάνω από το φανάρι. Μήπως έχει η kappa και αντίστοιχο μασκάκι;

Kappa φοράω, και βγαίνει και λίγο πιο μπροστά απο το φανάρι. Τώρα ανάλογα την έδραση (γιατί έχει ρυθμίσεις) μπορείς και να καλύψεις μέρος του φαναριού.

snipereps

ωραιο και αυτο απο το monster αλλα δεν πρεπει να ναι ιδια... εχω δει πολλα hornet που φοραν αυτα του μονστερ...