Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

DRIFTER

supernova αυτο ειναι το χταποδι.itom ναι bitubo ειναι και δυστυχως θελουνε επισκευη!!!!!!!

snipereps

Ελα ρε παλικαρια!!! τι πανικος απο cb ειναι αυτος? και ολοι νοτιοι ειστε? το ασημι version S ειναι με τα Brembo!!! τα σπαν τα μαυρα τα καπακια! ωρε χαρες και πανυγηρια στην επομενη πανελληνια. λετε να την προλαβω η θα μεχουν παρει κωλοφανταρο μεχρι τοτε?... αι να δουμε!

supernova

drifter λέω για την ντίζα (?) που πάει στο μπροστά γρανάζι κίνησης!!!
Α, διάβασα σε άλλο ποστ εδω πως είναι η ντίζα του ταχύμετρου, μα τί δουλειά έχει εκει..?

itom32

Αν θυμαμαι καλα η ντιζα ταχυμετρου του CB1 ηταν κατ'αυτον τον τροπο,παντως δεν ειναι πατεντα,απο μαμα εβγενε ετσι.

DRIFTER

ναι οντως παιδες εχω το μοναδικο μηχανακι με την ντιζα εκει χαχαχαχαχα!!!!!!!τωρα κατα ποσο ειναι σωστο θα δειξει.

Marian



Ας βάλω και γω μία...

Στιγμές ηρεμίας με τον δίτροχο σύντροφο
“I look my best when I take my helmet off after a long motorcycle ride. I have a glow and a bit of helmet hair."  -Eric Bana

"All I know is that the freedom of two wheels is the ultimate experience" - Henry Cole

JAS

ωραια φωτο..... γιωργη εχουμε κι αλλον με καλλιτεχνη στην παρεα!!!!

klab

Ωραία όντως, εμένα τι με μπλέκεις ;D μόνο λουλούδια και πεταλούδες τραβάω.
Δεν έχω καμία σχέση με τα 2τροχα του σατανά !!!

Ξέρεις τι μου θύμισε η φωτογραφία, όταν είχα πρωτοπάρει το CB και είχαμε πάει Γαλαξίδι με τον Point


itom32

Παράθεση από: Marian στις Απριλίου 08, 2012, 02:04:20 ΠΜ


Ας βάλω και γω μία...

Στιγμές ηρεμίας με τον δίτροχο σύντροφο
Μαrian υπεροχη φωτο.Λιμνη,Βεγοριτιδα ειναι ετσι...Μμμμμ... :scratchchin:Απο την μερια που εισαι και προς τα δεξια,με φενονται τα μερη του Αγρα,Εδεσσας.Απο την αριστερη μερια της φωτο πρεπει να ειναι η Αρνισσα,Αγ.Παντελεημονας,Αμυνταιο.Η μερια της Φλωρινας τελος παντων.Εχω δικαιο ή ειναι καμια Καστορια.Εχω γεννηθει Πτολεμαϊδα.Αλλα μπορει να πεφτω κι εξω.

supernova

Αυτά είναι τα ωραία, cb σε συνδιασμό με πολύ ωραία θέα!!!
Πολύ ωραία φωτό marian!

Marian

Παράθεση από: itom32 στις Απριλίου 08, 2012, 10:59:20 ΠΜ
Παράθεση από: Marian στις Απριλίου 08, 2012, 02:04:20 ΠΜ


Ας βάλω και γω μία...

Στιγμές ηρεμίας με τον δίτροχο σύντροφο
Μαrian υπεροχη φωτο.Λιμνη,Βεγοριτιδα ειναι ετσι...Μμμμμ... :scratchchin:Απο την μερια που εισαι και προς τα δεξια,με φενονται τα μερη του Αγρα,Εδεσσας.Απο την αριστερη μερια της φωτο πρεπει να ειναι η Αρνισσα,Αγ.Παντελεημονας,Αμυνταιο.Η μερια της Φλωρινας τελος παντων.Εχω δικαιο ή ειναι καμια Καστορια.Εχω γεννηθει Πτολεμαϊδα.Αλλα μπορει να πεφτω κι εξω.

Όχι Itom είναι η λίμνη Πολυφύτου. 30 χλμ. περίπου έξω από την Κοζάνη
“I look my best when I take my helmet off after a long motorcycle ride. I have a glow and a bit of helmet hair."  -Eric Bana

"All I know is that the freedom of two wheels is the ultimate experience" - Henry Cole

itom32

Παράθεση από: Marian στις Απριλίου 13, 2012, 08:16:54 ΜΜ
Παράθεση από: itom32 στις Απριλίου 08, 2012, 10:59:20 ΠΜ
Παράθεση από: Marian στις Απριλίου 08, 2012, 02:04:20 ΠΜ


Ας βάλω και γω μία...

Στιγμές ηρεμίας με τον δίτροχο σύντροφο
Μαrian υπεροχη φωτο.Λιμνη,Βεγοριτιδα ειναι ετσι...Μμμμμ... :scratchchin:Απο την μερια που εισαι και προς τα δεξια,με φενονται τα μερη του Αγρα,Εδεσσας.Απο την αριστερη μερια της φωτο πρεπει να ειναι η Αρνισσα,Αγ.Παντελεημονας,Αμυνταιο.Η μερια της Φλωρινας τελος παντων.Εχω δικαιο ή ειναι καμια Καστορια.Εχω γεννηθει Πτολεμαϊδα.Αλλα μπορει να πεφτω κι εξω.

Όχι Itom είναι η λίμνη Πολυφύτου. 30 χλμ. περίπου έξω από την Κοζάνη
Χα,χα,χα Πτολεμαϊδιώτης κι ομως δεν το καταλαβα.Μεχρι Κοζανη εφτασε η χαρη μου.Παρακατω προς τα μερη του Βελβεντου δεν εχω παει ποτε,αν και ειναι πανεμορφα.Εχω και χρονια που ειμαι στην Ξεσσαλονικη. ;D ;D

point zero

ΛΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑ!!!! :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2: :kiss2:



Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

klab

Φίλε πόσα watts είναι η λάμπα σου ;

itom32

Παράθεση από: klab στις Απριλίου 17, 2012, 10:04:26 ΜΜ

Φίλε πόσα watts είναι η λάμπα σου ;
Φιλεεε θα σε πω κατι...αυτο το μαυρο....ξες ποσα version r μπορει να συρει???Καλα δεν μιλαμε για PB1.Moνο με τα tuban tec rr εχει προβλημα... >:D
LAAAAABAAAAAANDAAAAAAA!!!!