καλησπερα

Ξεκίνησε από dumutrus, Δεκεμβρίου 02, 2022, 03:50:09 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

dumutrus

Καλησπερα στη παρεα ειμαι ο Δημητρης ειμαι απο Θεσσαλονικη και εχω ενα cb-1 (ξερω δεν ειναι cb super four αλλα ειναι αδελφα μοντελα οπως και οτι με τα πρωτα μοντελα κυριος μοιραζονται και καποια ανταλλακτικα)  η μηχανη αγοραστηκε το 2006 και ως το 2017 ηταν το κυριως μεταφορικο μου οχημα ως τη στιγμη που ειχα ενα πεσημο ενας   μου εκλεισε το δρομο με αποτελεσμα να φυγω φετα ευτυχως ειμαι καλα αλλα το cb ειχε στραβωση ελαφρος καλαμια και δισκοπλακα απο κεινη τη στιγμη ξεκινησα πληρη ανακατασκευη που τελειωσε πριν δυο βδομαδες οπου ξανασμιξαμε. Σας διαβαζω απο το παλαιο φορουμ πολλες φορες με βοηθησατε με τις απαντησεις σας σε διαφορα ερωτηματα που τεθηκαν. Οποτε ελπιζω να τα λεμε.
Όποιος σου πεί δεν γίνεται πες του κοίτα να μαθαίνεις.

Spyros.L

Καλωσορισες και πάλι dumutrus! Αν θες ανεβασε μια φωτογραφία της μοτο σου να τη δουμε!

Είπες οτι διάβαζες και το παλιό φόρουμ. Ως μέλος ή ως επισκέπτης?
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

dumutrus

Καλησπερα καλως σας βρηκα, στο παλιο διαβαζα σαν επισκεπτης.


Δεν μπορείτε να δείτε αυτό το συνημμένο.

να και μια φωτογραφια τελιωμενη εχει μεινει να τελειωσω τη σελα και κανα δυο σαχλα που ειδα καθως την οδηγουσα οπως και να ρυθμισω τις βιδες μειγματος ρελαντι
Όποιος σου πεί δεν γίνεται πες του κοίτα να μαθαίνεις.

dumutrus

γιατι την βγαζει διπλη την φωτογραφια;
Όποιος σου πεί δεν γίνεται πες του κοίτα να μαθαίνεις.

TEOS CB SF

Καλώς ήρθες Δημήτρη , το έχεις σε πολύ καλή κατάσταση ,,


Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Καλώς τον Δημήτρη με το CB1 .

dumutrus

Γεια σας και σας ευχαριστω για το καλωσορισμα
Όποιος σου πεί δεν γίνεται πες του κοίτα να μαθαίνεις.

JEPE

Καλώς ήρθες φίλε μου!όσο το προσέχεις τόσο θα σε προσέχει και αυτό!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Spyros.L

Παράθεση από: dumutrus στις Δεκεμβρίου 02, 2022, 07:14:29 ΜΜγιατι την βγαζει διπλη την φωτογραφια;

Ελα ντε! καλο ερώτημα, θα το κοιτάξω.   λυθηκε . Η φωτογραφια απο κατω ειναι για να αναγνωριζει ο καθενας ποια φωτογραφια αντιστοιχει σε καθε download link.
Προς το παρών , σου έχει έρθει ενα email ενεργοποίησης. όταν μπορείς , δες το.
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

dumutrus

καλημερα spyros.l το mail που λες ειναι το mail που ερχεται οταν γραφεσαι ή καποιο καινουργιο επι του παροντος εχει ερθει μονο της εγραφης να περιμενω και δευτερο ευχαριστω
Όποιος σου πεί δεν γίνεται πες του κοίτα να μαθαίνεις.

Spyros.L

Της αρχικης εγγραφης.
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.