Λάστιχα για cb 400!

Ξεκίνησε από megrez, Απριλίου 14, 2011, 06:51:06 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

xrhstos

παιλοτ.ημετζλερ  ποιοακριβει  κατα 30 γιουρο.για  σου γουολφι  μαστορα η  μηζα  μου  δινει και παιρνει!!!!

itom32

Παράθεση από: xrhstos στις Δεκεμβρίου 29, 2014, 11:31:54 ΜΜ
παιλοτ.ημετζλερ  ποιοακριβει  κατα 30 γιουρο.για  σου γουολφι  μαστορα η  μηζα  μου  δινει και παιρνει!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=XVSRm80WzZk
Βρε Χρήστο και Wolfi , μας μπερδέψατε.Τι έβαλες τελικά Michellin Pilot Active ή Metzeler Μ4δεν ξερω τι;;;;

xrhstos

geia  sου   γιαννη..!pilot Active.michellin.ο  γουολφι   πειραζει... ;)

itom32

Σχεδόν 3 χρόνια παρέα με τα Dunlop Arrowmax 110/70/17εμπρος και 140/70/17 πίσω τα έφαγαν τα ψωμιά τους.
Ηρθε η ώρα για Pirelli Diablo Rosso II στις ίδιες μαμα διαστάσεις.H πρώτη εντύπωση στο οδήγημα εντός πόλης είναι οτι επειδή έχουν πιο μυτερή κορώνα απο τα Dunlop Αrrowmax(και απο τα Μichelin Pilot active που φορουσα παλαιότερα)βουτάν στις στροφές ευκολότερα.Το όλο λάστιχο ασχημότερο (κατα την γνώμη μου)σαν πέλμα και σχήμα ειδικά σε σχέση με τα Dunlop.Περιμένω καλύτερα κρατήματα και θα δώ κατα πόσο έκανα λάθος που δεν έβαλα τα αντίστοιχα Mentzeler τα οποία όμως έβγαιναν ακριβότερα κατα 50ευρά περίπου.Θα δούμε εν καιρώ περισσότερα καλά ή άσχημα.

ammo77

Καλά χλμ φιλαράκο!!!
Βεντούζες να σου βγούν  ;D ;D ;D

itom32


xrhstos

γιαννη τιμη σε μαμα διαστασεις με περαστικα ποσο σου βγηκαν?

itom32

Παράθεση από: xrhstos στις Φεβρουαρίου 27, 2015, 07:02:45 ΜΜ
γιαννη τιμη σε μαμα διαστασεις με περαστικα ποσο σου βγηκαν?
180 ευρω περαστικά,ζυγοστάθμηση.

stam

Πολύ καλή τιμή! Τα έψαξα τωρα μια να δω πως είναι το πέλμα τους και μου τα έβγαλε 230 ευρω σε ίδιες διαστάσεις σε καταστημα εδω στην Αθήνα.
Καλοτάξιδα!

Εγώ σκέφτομαι να βάλω τα michelin pilot road 3 όταν αποφασίσω να αλλάξω έχω τα Activ τώρα.

itom32

Eυχαριστώ Stam.Noμίζω τα Pilot Road 3 είναι επίσης πολύ καλη επιλογή.

xrhstos


stauros 63

Καλα και ασφαλη χιλ. Γιαννη...

itom32


microvios

Καλές διαδρομές και καλοφάγωτα Αρχηγέ!
It ain't over till it's over

itom32