Έπεσα με το CB.....το ιστορικό

Ξεκίνησε από klab, Σεπτεμβρίου 13, 2011, 09:57:58 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

MIKEGOUD

Φίλε περαστικά σε παίρνω τηλ δεν το σηκώνεις. Ελπίζω να είσαι καλά και να μην έχεις τίποτα και για τη μηχανούλα σου μη φοβάσαι! Σϊδερα είναι φτιάχνονται που λέει κι ο παππούς μου.....
Για τον άλλο δεν έχω πολλά να πω απλά αυτό:
αν θες ξέρω έναν τύπο που ξέρει έναν τύπο που έχει ένα φίλο που ειναι " πολύ καλό παιδί"...
Σε περίπτωση που δεν συμμορφωθεί...

klab

Μιχάλη αν πήρες μόλις τώρα δεν το πρόλαβα, είμαι και κουτσός μην το ξεχνάς :)

jokey

Καλή ανάρρωση

Σκίστον!!!!!
Στεγνά!!!!
ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜ

johnnybe

Γιώργη καλή ανάρρωση,υπομονή με τους πόνους.
ότι χρειαστείς για την καλή σου, εμείς εδώ είμαστε.
Καλά κάνεις και το προχωράς το πράγμα δικαστικά ή ότι άλλο, και εγώ μαζί σου.

έχουν αγριέψει τα πράγματα παιδιά, το βλέπετε και εσείς πάντως. Προσοχή!!!

freethan

Πως πάει Γιώργο; Είχαμε καμιά εξέλιξη ;

Σιδερένιος και πάλι

klab

Το μόνο που άλλαξε είναι οτι περνάει ο πόνος στο στήθος.
Δυστυχώς έχει πολύ τρέξιμο με το ΙΚΑ και το Νοσοκομείο γιατί τα έκαναν θάλασσα, με την αναρρωτικη (δεν την έγραψαν) έχασαν και τις ακτινογραφίες και παλεύω να δω τι θα κάνω.

freethan

Και ο Γολγοθάς δεν σταματάει ποτέ... καλά ξεμπερδέματα Γιώργο, άντε με το καλό όρθιος και δικαιωμένος. Να γίνει μια κακή ανάμνηση και αυτό ήταν ... Κουράγιο.

souperdooper

Περαστικα ρε φιλε.

Ειναι να μη σου τυχει.. Αυτο που περιεγραψες μου ακουγεται σαν ο ποιο συνηθισμενος τροπος τουμπας.
Σημασια εχει οτι εισαι καλα και θα συντομα θα εισαι σα καινουργιος.

Οσες φορες εχω κινδυνεψει (με τελευταια φορα τη Παρασκευη) ειναι επειδη καποιος βγηκε μπροστα μου.

Δε νομιζω οτι μπορουμε να κανουμε και πολλα για να αποφυγουμε κατι τετοιο.
Ολους μας περιμενει στη γωνια ο καραγκιοζης που πολυ απλα δε βλεπει τη τυφλα του.

Μηπως ρε παιδια θα επρεπε ολοι οσοι παιρνουν διπλωμα αυτοκινητου να παιρνουν υποχρεωτικα και μηχανης?
Γιατι αμα δε καβαλησεις μηχανη δε μπορεις να συνηδητοποιησεις ποσο ευαλωτοι ειναι οι δικυκλιστες. Ειτε ειναι μηχανες ειτε ειναι ποδηλατα.





"Cybille" CB 400 SF '93 κοκκινoμαλλα..

desmond

Παράθεση από: souperdooper στις Σεπτεμβρίου 25, 2011, 04:33:36 ΜΜ
Μηπως ρε παιδια θα επρεπε ολοι οσοι παιρνουν διπλωμα αυτοκινητου να παιρνουν υποχρεωτικα και μηχανης?

ΟΧΙΙΙΙΙΙ! Τότε να δείς ατυχήματα...
απλά θα έπρεπε να ευαιστθητοποιούνται οι οδηγοί γενικότερα και να αφυπνούνται δείχνοντας στους στην τηλεόραση ίσως διαφημιστικά σποτ με τράκες κλπ
Είναι μια καλή λύση για να σε κάνει να προσέχεις. Άσε που θα υπήρχε και κόσμος που θα φοβόταν να πάρει δίπλωμα και θα είχαμε και λιγότερη κίνηση στους δρόμους
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

Headmaster

Στην Βουλγαρια ανα τακτα διαστηματα στο δρομο εχουν υπερυψωμενα τρακαρισμενα αυτοκινητα σαν υπενθιμηση .Βαρβαρό αλλα πιστεψε με δουλευει!!
Το βλέπεις και σκεφτεσαι!!

akaposto

Παράθεση από: souperdooper στις Σεπτεμβρίου 25, 2011, 04:33:36 ΜΜ
Μηπως ρε παιδια θα επρεπε ολοι οσοι παιρνουν διπλωμα αυτοκινητου να παιρνουν υποχρεωτικα και μηχανης?
Γιατι αμα δε καβαλησεις μηχανη δε μπορεις να συνηδητοποιησεις ποσο ευαλωτοι ειναι οι δικυκλιστες. Ειτε ειναι μηχανες ειτε ειναι ποδηλατα.

εγώ θα έλεγα το ανάποδο, όσοι ανεβαίνουμε σε μηχανή, να ξέρουμε τι είναι το αυτοκίνητο.
Βέβαια θα μου πείς,λέει τίποτα το δίπλωμα; μπα.

Και δεν μου αρέσει καθόλου η καραμέλα οι κουτάκηδες είναι έτσι είναι αλλιώς,
και με το μηχανάκι όλοι σουπερ ουαου... τρίχες.


Klab,πως τα πάς;

<<Δεν μπορώ να υποσχεθώ ότι θα προσπαθήσω. Αλλά θα προσπαθήσω να προσπαθήσω>> 
Bart Simpson

της στραβής μπιέλας,ο κύλινδρος της φταίει!

Καμιά δουλειά δεν είναι ντροπή...Εκτός αν πουλάς αξεσουάρ BMW

klab

Καλημέρα παίδες (μόλις ξύπνησα) έχω σαπίσει στον ύπνο με την αναρρωτική άδεια.
Καθάρισα με το ΙΚΑ κλπ γραφειοκρατικά, ευτυχώς.
Όλα πάνε καλύτερα κάθε μέρα που περνάει, την παρασκευή έχει επανεξέταση και βλέπουμε.

itom32

Παρε τα πανω σου μεγαλεεεεε ετσιιιιι σε θελω μαχημο.Αντε γρηγορα σιδερενιος.  ;)

souperdooper

Παράθεση από: desmond στις Σεπτεμβρίου 25, 2011, 06:08:17 ΜΜ
Παράθεση από: souperdooper στις Σεπτεμβρίου 25, 2011, 04:33:36 ΜΜ
Μηπως ρε παιδια θα επρεπε ολοι οσοι παιρνουν διπλωμα αυτοκινητου να παιρνουν υποχρεωτικα και μηχανης?

ΟΧΙΙΙΙΙΙ! Τότε να δείς ατυχήματα...
απλά θα έπρεπε να ευαιστθητοποιούνται οι οδηγοί γενικότερα και να αφυπνούνται δείχνοντας στους στην τηλεόραση ίσως διαφημιστικά σποτ με τράκες κλπ
Είναι μια καλή λύση για να σε κάνει να προσέχεις. Άσε που θα υπήρχε και κόσμος που θα φοβόταν να πάρει δίπλωμα και θα είχαμε και λιγότερη κίνηση στους δρόμους


..εννοουσα με τα απαταιτητα μαθηματα, εξετασεις κλπ ετσι?? χε χε οχι πληρωνεις το ενα και ενα δωρο..

μεχρι που καβαλησα μηχανη παντως δε μπορουσα να συνειδητοποιησω ποσο ευαλωτα ειναι τα δικυκλα.
"Cybille" CB 400 SF '93 κοκκινoμαλλα..

geo99rge

Παλικαρι περαστικα και σιδερενιος, ειχα και γω ενα περιστατικο πριν κανα μηνα, αλλα τι γλυτωσα με γρατζσουνιες και σπασμενα πλαστικα, βεβαια εγω εφταιγα επεσε πανω στο αμαξι. Προσοχη θελει και κοιταμε αριστερα-δεξια-πανω -κατω-πισω.
nova-rrrr..., Zongshen 200