ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ CB!!!!!!

Ξεκίνησε από JAS, Απριλίου 05, 2012, 10:46:40 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Παράθεση από: JAS στις Απριλίου 05, 2012, 08:51:21 ΜΜ
για τις ταπες με ευχαριστεις αμα στις στειλω πρωτα!!!! χαχαχαχαχαχα  :goodboy:
Α ρε καρμπονατο,μουτρο,δεν θα σε φερω μπουγατσα στην Λιμνη Πλαστηρα,κανε με πλακες!!

JAS

ΟΠΑ ΓΙΑΝΝΗ....!  αμα ειναι για μπουγατσα αλλαζει το πραμα....

itom32

Ομορφαντρα μου εσυ!!Θα εχω ενα ταπερ μονο για την παρτη σου με αχνη και καννελα!!Για να μη γλυστραει!! ;)

JAS

τι μου κανεις τωρα........... :kiss2:

supernova

Καλορίζικα τα καλούδια παιδιά!!!  :beerchug:
Γιάννη απαιτώ να μάθω σε ποια κατασκοπική υπερεσία είσαι και με βρήκες σε μελλοντική φωτό (gif)  :yelrotflmao:

itom32

Ευχαριστω Μιχαλη,απο μαλλια και μουσια εχω μπολικα,εμενα προσπαθουσα να απεικονησω σε λιγα χρονια.Επιασε κι εσενα η μπαλα συναδελφε και συντροχε.
Edite:Παιδια γνωριζει κανεις αν οταν θα αλλαξω τις ταπες,πρεπει να προσεξω μη μου ερθει κανα ελατηριο στην μουρη μαζι με λαδια?

ammo77

Γιάννη με γειές ρε συ. Πολύ καλό το κιτακι με τον αποστάτη και τα ρυθμιστικά, ξέρει κανείς αν έχει αποστάτη και το δικό μου! Αν όχι πιστεύω πως ένας αποστάτης θα έκανε πολύ καλή δουλειά για να σκληραίνει λίγο το μπροστινό μας!

itom32

Γεια σου Αντωνη.Ναι και το pb/1 και το version r,εχουν αποστατες αναμεσα στις ταπες και τα ελατηρια(Νο3).Πηρα και αυτους επιπλεον διοτι οταν κοιταξα το μανουαλ,ειδα οτι το version s FiiiV,το συγκεκριμενο δηλ.που πηραμε τα πραματα,ειχε διαφορετικο αποστατη απο τα version r και pb/1.(αν προσεξεις εχει 2 τυπους Ν3).
Tωρα αυτο που δεν εδωσα βαση ηταν αν αυτο συνεβενε λογω μεγαλητερου ελατηριου(που οντως κατι τετοιο συμβενει γιατι βλεπω και δυο τυπους ελατηριων Νο2).Αλλα ετσι κι αλλιως δεν μπορουσα να παρω και τα συγκεκριμενα ελατηρια διοτι πρεπει να εσπασαν μετα την σουπα.Οταν ανοιξω τις παλιες ταπες θα λυθει η απορια.
Με λιγα λογια αν ειναι μεγαλητεροι αυτοι που πηρα παιζει να κανω κατι.Αν ειναι μικροτεροι θα παν στα αποδυτηρεια και θα παραμηνουν μεσα στα καλαμια αυτοι που υπαρχουν.

supernova

Γιάννη ειμαι ελαφρά μεταλλάς, βαρέως σιδεράς, αλλα δεν έχω και πολύ μαλλι...  :yelrotflmao:
Καλό θα είναι να προσέξεις κατα το ξεβίδωμα των ταπών, και για τα λάδια (αν και δύσκολο να πεταχτούν αν προσέξεις) αλλα πιο πολύ για τα ελατήρια, δεν νομίζω να είναι τπτ τρομερό αλλα καλού κακού βάλε ένα πανί πάνω καθώς ξεβιδώνεις ωστε να κρατάς την τάπα!


Γιάννη τώρα είδα οτι οι τάπες αυτές έχουν ρύθμιση προφόρτισης!!! ΤΖΑΜΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!
Θέλω κι εγωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!
Αν μπορέσεις οταν τα πάρεις στα χέρια σου μέτρα στους αποστάτες διάμετρο-πάχος-μήκος.

itom32

Οκ θα μετρησω.Γιατι?? λες να εχουν και διαφορετικο παχος??Αν εχουν διαφορετικο παχος οι αποστατες,τοτε μπορει να εχουν και τα καλαμια.Μπα δεν νομιζω ολα 41mm καλαμια εχουν.Δε βαριεσαι θα δουμε.Ασε Μιχαλη...ειμαι τοσο φορτισμενος με αυτα που τραβαω,για αυτο θα κοιταξω να προφορτισω καμια αναρτηση μπας και με περασει!! :absad:

supernova

Χαχαχαχα έτσι είναι...!
Ολοι τα τραβάμε γιάννη και σε μεγάλο βαθμό μάλιστα.....και πολύ φοβάμαι οτι δεν φτάνει η προφόρτιση στα ελατήρια για να μας περάσει.
Αλλα έχουμε ελπίδα και όλα καλά θα πάνε.
''Ποτέ δεν είδα τον δίκαιο εγκατελειμμένο, ούτε το παιδί του να πεινά'', κι αν περνάμε δύσκολα, έχει ο Θεός, εκείνος θα φροντίσει για όλα!!!

Aris

klab  για λιγο χεστικα πανω μου αλλα μετα με ανακουφισες!!!
Αυτα τα καρμπ ειναι δικα μου κ δεν θελω αστεια!! >:D >:D >:D

παιδια σιγουρα κανει για το version R?

chiliplayer

Παράθεση από: klab στις Απριλίου 05, 2012, 06:33:13 ΜΜ
Μην γλύφεστε, το πήρα ολόκληρο.
Συμφωνήσαμε στα 280?.

Να σας πήγε ε ;
Καλή πρωταπριλιά αν και καθυστερημένα χι,χι,χι


αν χεστήκαμε λέει...

- Κώστας -

itom32

Παράθεση από: Aris στις Απριλίου 05, 2012, 11:58:36 ΜΜ
klab  για λιγο χεστικα πανω μου αλλα μετα με ανακουφισες!!!
Αυτα τα καρμπ ειναι δικα μου κ δεν θελω αστεια!! >:D >:D >:D

παιδια σιγουρα κανει για το version R?
Το μανουαλ λεει οτι Fiiis(version r) Fiiit(πρωτο version s) και fiiiv(το τελευταιο και συγκεκριμενο version s,απο το οποιο,θες να προμηθευτης)φορανε ιδια τετραδα καρμπυρατερ με tps.

Aris

Ωραια πολυ καλα!!

Τα καλαμια ποσο πηγε κοπέλια? Itom πηρες ολο το συστημα μπροστα?

Jas θυμασε αν το πισω προστατευτικο για τις λασπες(εκει που κουμπωνει η πινακιδα) ηταν κομπλε  κ δεν ειχε κανενα σπασιμο?