Γενικό συμάζεμμα!!!

Ξεκίνησε από xorhe, Ιανουαρίου 29, 2011, 11:25:43 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

alezou

Απίστευτος!! Ανυπομονώ για το αποτέλασμα!

klab

Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ, Τέλειο το ματ, τέλειο το ματ.

ΥΓ Τέλειο είναι το ματ !!!! :) :) :)

johnnybe


snipereps

Μου θυμιζουν τα κοντερια μου. Τασπασε το χρωμα πολυ αλητικο  ;)

xorhe

Γειά χαρά και ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια.
Θα σταναχωρίσω τους συντρόφους γυαλιστόφιλους για αυτό που έκανα αλλα δεν είχα το κουράγιο να το κάνω αυτό τώρα, έχω φάει και το πακέτο με το καπάκι και το τρίψιμμο να μην τελειώνει με τίποτα. Λοιπόν το θέμα μας είναι οτι τελικά :'( :'( :'(
Εβαψα τις μπροστινές μπουκάλες και δεν τις γυάλισα :-[ :-[ :-[

point zero

δεν ειναι και ασχημες .... μαυρο ματ ?
και στα καινουργια μοντελα  βαμενες  ειναι ...
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

xorhe

Τις έβαψα ασημί μεταλικό διπλής. Δεν ειναι πολύ καλή η φωτογραφία...


snipereps

Νομιζω πως ειναι καλυτερα που τις εκανες ασημι αισθητικα εμενα με τα χρωματα που εχει η μηχανη μου τεριαζει πιο πολυ ειδικα με τον χρωμιο-γκρι κιμητηρα κινητήρα και τους γυαλιστερους λαιμους. αναδικνυεται το κλασσικο κοψιμο του πλαισίου που ξεχωριζει μαυρο, αν ειχες και τα τριφωνα καπακια ενα γκρι σαν του κινητηρα..;) ;D
και το ψαλιδι ασημι δεν θα το εχεις?

itom32

Κι εγω στο R μου θελω να τις βαψω μαυρες.Tωρα τις εβαψες αλλα εγω στην θεση σου θα τις εβαφα στο γκρι ποντικι του κινητηρα του PB1.Oπως και να εχει μια χαρα ειναι.

desmond

Καλάεγώ με τέτοια βαψίματα μετά το δέσιμο δεν θα ήθελα να την ακουμπήσω μην την μολύνω!
άψογα όλα!
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

xorhe

Το σκεύτηκα να τις βάψω μαύρο ματ η μολυβί αλλα κατέληξα σε αυτό γιατί πρώτον το είχα και δευτερον μου χτύπαγε απο φωτογραφίες που έβλεπα στο ιντερνετ πιο καλά το ασημί. Το χρώμα αυτό ειναι το ίδιο που εχω χρησιμοποιήσει και στην τιμονόπλακα. Το ψαλίδι το εχω αφήσει στο δικό του χρώμα
Μου ήρθαν και κάτι καθρεπτάκια που είχα παραγγείλει απο ενα μαγαζί εδω. Τους ειχα δει στο youtube σε ενα CB επάνω και έψαξα και τους βρήκα. Αγορά 30 Ευρώπουλα.



klab

Ωραίοι καθρέπτες τους είχα βρει στο ebay.
Το θέμα είναι να έχεις καλό οπτικό πεδίο πίσω σου, γιατί με τους μαμά καθρέπτες βλέπω τους αγκώνες μου.

xorhe

Γειά σας σύντροφοι!!!
Και επίσημα λοιπόν ξεκινάει το δέσιμο σήμερα το μεσημέρι.
Ναι ήρθε η ώρα :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo:

Headmaster

Ετσι τεκνο μου!!!!!!! :goodboy:


ΕΥΓΕ!!!

klab

Με το καλό και ευχή μου να μην σου περισσέψουν βίδες  :D