γεια χαρα παιδια νεος στο φορουμ και ενδιαφερομενος για αγορα ενος souper four

Ξεκίνησε από figalos, Φεβρουαρίου 06, 2012, 08:13:01 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

supernova

Φαίμεται φοβερό υλικό το durafix γιάννη, δεν το γνώριζα το συγκεκριμένο.
Μπράβο!!!  :beerchug:

figalos

και η παρανοια συνεχιζεται
μεσα ατην απογνωση μου και λιγο πριν το τελος της περιπετειας μου με το σουπερ φορ
ειχα σκεφτει να το πουλησω
αποφασισα να παω σε εναν αλλο μαστορα σαν τελευταια λυση
αλλα αυτη την φορα σε νεο μαστορας και οχι παλιας σχολης
Δεν ξερω κατι μετρωγε και πιστευα οτι μετα απο τοσο χρονο και κοπο θα ηταν κριμα να μην βγαλω ακρη σε αυτο το κατι που τελικα ηταν πολυ σημαντικο για την λειτουργια των καρμπ και που μου επιβεβαιωσε  ονεος μαστορας
αφου του ειπα οτι εχω κανει καθαρισμο και εχω τσεκαρει μεμβρανες ηθελα να ριξει και αυτος μια ματια στο μειγμα και σε οτι μπορει αυτος να δει σε οτι δεν ηταν σωστο
μετα απο μια εβδομαδα που ελυσε τα καρμπ απο κατω τα ξανα εδεσε και τα εβαλε πανω και κατι παλι δεν πηγαινε καλα
ανοιγει και απο πανω τις μεμβρανες που εγω του ειχα πει οτι ειναι σαν καινουριες (οπως μου ειχε πει ο προηγουμενος μαστορας στο παγκρατι που μου εφαγε τα 100ευρω)
και βρηκε δυο μεμβρανες σκισμενες
ετσι εξηγουνται ολα
τωρα ο προηγουμρνος μου ειπε οτι τις ειχε τσεκαρει και οτι παει να σε φαει λεφτα και τετοια
ο νεος μαστορας μου εδειξε τα καρμπ λυμενα και ειδα και τις φουσκες ξεσκισμενες την μια και ενα σκισιμο στην αλλη
δεν καθομαι να αποδειξω ποιος ειναι σωστος και ποιος οχι
στον προηγουμενο μαστορα που εφαγε το 100αρικο του ευχομαι καλοφαγωτο και ελπιζω να ναι το τελευταιιο
καθως αυτα πληρωνονται
τωρα για τον νεο μαστορα δεν θελω να πω πολλα καθως θα δειξουν τα αποτελεσματα
παντως μακρυα απο τον δρακο του παγκρατιου(οποιος θελει ονομα μονο σε πμ)
θα δοκιμασω δυο μεμβρανες απο ενα φιλο α επιβεβαιωσω οτι το προβλημμα ειναι μονο αυτο και δεν φταιει κατι αλλο μαζι με αυτο
εχω βρει μια μεταχειρισμενη 40 ευρω και θα σας ενημερωσω
το τοπιο φαινεται να ξεθολωνει και μακαρι να κρατησει για παντα
μιας και το σουπερ φορ ειναι μια μεγαλη αγαπη
χαχαχ
ταου χαιρετησμους σε ολους
και μακρυα απο δρκους που βαζουν χερι χωρις να ειστε εκει
μακρυα απο σας

supernova

Ευχομαι να βγάλεις άκρη και να μην ξαναχρειαστείς μάστορα ποτέ (ουτε και κανένας άλλος).
Υπομονή φίλε μου, υπάρχουν και τέτοιοι ''μάστορες''....

trip238

Αντε! Ευχομαι κ γω με τη σειρα μου να τελειωνεις! Ειναι κριμα πο υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι. Πολυ κριμα. Ελπιζω  ο καινουργιος μαστορας να εχει δικιο κ να αξιζει. Κοντα παγκρατι ειναι κ αυτος???

figalos