T-Shirts

Ξεκίνησε από microvios, Μάρτιος 07, 2014, 09:20:14 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ψηφίστε τώρα! Τι μέγεθος μπλουζάκι Θέλετε?

Small
0 (0%)
Medium
1 (7.1%)
Large
8 (57.1%)
XL
5 (35.7%)
Του Α.Ο. Ψαρής Φοράδας (sorry, ΧΧL)
0 (0%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 14

Η ψηφοφορία έληξε: Μάρτιος 27, 2014, 06:28:35 ΜΜ

microvios

Παράθεση από: zi στις Μαΐου 14, 2014, 01:02:43 ΜΜ
καλημερεσ κ απο εμενα . Για θεσσαλια δεν παιζει ?

Ζι,εσένα σε έχω σημειωσει για 2 L. ʼν θέλεις μπορώ να τα στείλω στην Θεσσαλία με αντικαταβολή, χρειάζομαι τη διεύθυνσή σου (στείλε ΠΜ αν δεν θές να ειναι δημόσια). Θα ρωτήσω κόστος αποστολης και αντικαταβολής και θα σου πώ.
It ain't over till it's over

microvios

ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ ΣΤΟ ΠΕΔΙΟ "ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ":

Κύριοι και Κυρίες. Επειδή υπάρχει αυξημένη ζήτηση για επιπλέον μπλουζάκια, για να κρατήσουμε την τιμή χαμηλά (στα 5Ε) παρακαλώ Όσοι και Όσες δεν προλάβανε την πρώτη φουρνιά να μου το δηλώσουν το ταχύτερο δυνατόν.

Έχω προς το παρόν 2 XS από τη Sofia, 1 ΧL από το marios-apoel (κύπρος?) και  2 L από το George Pouis (θεσσαλονίκη).

Εκτός από τη Σοφία που είναι εδώ, για το mario και τον Γιωργο, φοβάμαι πως τα έξοδα αποστολής για ένα ή δύο μπλουζάκια θα είναι πολλά, οπότε πρίν παραγγείλω θα δώ με το ταχυδρομείο τί παίζει. Couriers είναι εκτός θέματος λόγω κόστους.
It ain't over till it's over

xrhstos

5 ευρω ενα πακετο τσιγάρα ειναι φουραδες τον χοντα!!!! O0

microvios

Συνάντηση Σάββατο 17/5ου ή/και Kυριακή 18/5ου στο γνωστό Jalouze της Αργυρούπολης, προς τις 11:30 το πρωί για διανομή T-Shirts στους Αθηναίους. Καλό είναι να ξέρω πόσοι/πόσες θα έρθουν γιατί είναι πολλά τα μπλουζάκια, να μήν τα κουβαλάω άδικα.
It ain't over till it's over

itom32

Aντώνη μήπως να πήγαινες κάπως έτσι με το δέμα;;Θα ήσουν πιο άνετος!!!  :P

microvios

Εγώ είχα στο μυαλό μου κάτι σάν αυτό:
It ain't over till it's over

microvios

Ιτομ32, Για σένα βέβαια, ειδικά έχω να προτείνω αυτό:
It ain't over till it's over

stauros 63

Αντωνη θα ερθω κυριακη 18-5- στην γνωστη καφετερια...

itom32

Itom32 - 2L 10+1=11euro
Wolfi - 1L & 2XL
Desmond - 1M 5+1=6euro
Ammo - 1M & 1L
Headmaster - 1XL
Stel89 - 2L
Tsog (από fb) - 4M
Chris D Paraz (από fb) - 1L & 1 XL
Xrhstos - 1XL
Y.Γ1: Xrhsto σε είδα να κατεβαίνεις,σε φώναξα,κούνησα χερια,πόδια,εβγαλα μαντίλι αλλα πήρες φόρα και δεν ξέρω που κατάλαβες αλλα εφυγες και πήγες αλλου και δεν είχα και τηλεφωνο σου.Τελος πάντων.
Wolfi ακομα περιμενω τηλέφωνο.
Y.Γ2: Oσο γρηγορότερα μαζευτεί το ποσό τόσο γρηγορότερα θα έχουμε τα T-Shirt
Νίκο χάρηκα πολύ που σε γνώρισα.Θα τα πούμε σύντομα στην Περαία για καφεδάκι!!

tsog nikoslon

Και εγώ χάρηκα Γιάννη για την γνωριμία ! και τώρα που έμαθα και την διαδρομή , 10 λεπτά περαια - αγιος Παυλος  για καφέ  >:D και σε περιμένω και περαια όποτε θέλεις  8)
8) too old to die young , too young to live like old man 8)

itom32


Itom32 - 2L 10+1=11euro
Wolfi - 1L & 2XL
Desmond - 1M 5+1=6euro
Ammo - 1M & 1L
Headmaster - 1XL
Stel89 - 2L
Tsog (από fb) - 4M
Chris D Paraz (από fb) - 1L & 1 XL
Xrhstos - 1XL
Y.Γ: Xrhsto να ξες θα πληρώσω εγώ για σένα και τα βρίσκουμε.Δίνω το οκ στον microvio να τα στήλει την Δευτέρα,αρκετά το αργήσαμε!!!Αντώνη ακούύύύύύςςς!!!


microvios

ΟΚ. Φτάχνω την "κούτα" και Δευτέρα τα στέλνω όλα μαζί. Θα σας ενημερώσω πόσο είναι το σύνολο της αντικαταβολής αλλά δεν πιστεύω να βγεί και πολύ. Έχουμε 18 μπλουζάκια, 90 Ευρώ συν ότι βγούν τα ταχυδρομικά/αντικαταβολή. Πετάει η ομάδα!
It ain't over till it's over

microvios

Παρεπιπτόντως, μαζί με τα T-Shirts παρρήγγειλα και ένα Polo, όπως της φωτό. Είναι L αλλά μου ήρθε κάπως μεγάλο, σαν μέγεθος είναι πιό κοντά σε XL. Η τιμή του είναι (όσο το πλήρωσα) 10 Ευρώ, είναι πολύ καλή ποιότητα και αφόρετο. ʼν ενδιαφέρεται κάποιος, ας μου το πεί. Ιδιαίτερα αν ενδιαφέρεται κάποιο παιδί από τη Θεσσαλονίκη (από αυτούς που έχουν παραγγείλει XL T-Shirts) να μου το πεί να το βάλω μαζί με το πακέτο και να έρθει πιό οικονομικά η αποστολή του.
It ain't over till it's over

itom32

Θα το πάρω εγω και το πόλο Αντωνη.

microvios

Γιάννη ευχαρίστως να στο στείλω αλλά όπως σε κόβω από τις φωτό (είσαι κομψότατος) θα σου είναι μεγάλο. Είναι και φαρδύ και μακρύ, όπως είπα προς XL πάει περισσότερο. Αν το θέλεις πάντως, ουδεμία αντίρρηση.
It ain't over till it's over