Νέος σίγουρα, για ωραίος δεν ξέρω!

Ξεκίνησε από NasosSF, Δεκεμβρίου 07, 2020, 08:32:00 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

JEPE

Όταν με το καλό βρεις κάτι που σε ενδιαφέρει θα είμαστε εδώ να σου πούμε και μεις μια άποψη!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


NasosSF

Παράθεση από: JEPE στις Δεκεμβρίου 10, 2020, 10:03:01 ΜΜ
Όταν με το καλό βρεις κάτι που σε ενδιαφέρει θα είμαστε εδώ να σου πούμε και μεις μια άποψη!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κοίτα, ήθελα να πάρω ένα Version S και να το φέρω στον 21ο αιώνα. LED φώτα, ψηφιακό καντράν κ.α. Θα ήθελα να ξέρω πόσα χιλιόμετρα θεωρούνται "λογικά", διότι βλέπω αρκετά με 100,000χλμ+

JEPE

Είναι μηχανάκι 20ετιας!τα χιλιόμετρα του θα τα έχει!το θέμα είναι το ποσο το έχουν σκίσει  οι προηγούμενοι κάτοχοι του!το ακούς πως δουλεύει και πως συμπεριφέρεται στον δρόμο!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


NasosSF

Παράθεση από: JEPE στις Δεκεμβρίου 11, 2020, 06:14:59 ΠΜ
Είναι μηχανάκι 20ετιας!τα χιλιόμετρα του θα τα έχει!το θέμα είναι το ποσο το έχουν σκίσει  οι προηγούμενοι κάτοχοι του!το ακούς πως δουλεύει και πως συμπεριφέρεται στον δρόμο!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δυστυχώς δεν έχω την εμπειρία να το κρίνω, για αυτο θα το αφήσω στους ειδικούς. Έχω βρει ένα που με ενδιαφέρει. ακριβώς όπως το θέλω.

Rough

Καλωσόρισες νασος. Εδώ θα βρεις ιστορία ς τα παντα που ψάχνεις για αυτή τη μηχανη αλλά και για βολτες

NasosSF

Παράθεση από: Rough στις Δεκεμβρίου 13, 2020, 01:52:30 ΜΜ
Καλωσόρισες νασος. Εδώ θα βρεις ιστορία ς τα παντα που ψάχνεις για αυτή τη μηχανη αλλά και για βολτες

Σε ευχαριστώ πολύ!

skempris

Καλωσόρισες φίλε στο φόρουμ υπομονή υπομονή και υπομονή στην αγορά που θα κάνεις φίλε κυκλοφορούν ακόμα πολλά ωραία sf και προσεγμένα εκεί έξω!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Cb400sf version S F3V

NasosSF

Παράθεση από: skempris στις Δεκεμβρίου 14, 2020, 10:43:28 ΠΜ
Καλωσόρισες φίλε στο φόρουμ υπομονή υπομονή και υπομονή στην αγορά που θα κάνεις φίλε κυκλοφορούν ακόμα πολλά ωραία sf και προσεγμένα εκεί έξω!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε ευχαριστώ πολύ! Όντως, υπάρχουν αξιόλογα sf, είναι μόνο θέμα timing να βρει κανείς το κατάλληλο.

PsDim66

Παράθεση από: NasosSF στις Δεκεμβρίου 07, 2020, 08:32:00 ΜΜΧαίρετε.

Με λένε Νάσο και μετά απο 7 χρόνια στην Αγγλία, γύρισα στην Ελλάδα λίγο πριν το λοκ-ντάουν. Συνειδητοποίησα γρήγορα, πως για μετακινήσεις εντός και εκτός πόλης, η μηχανή είναι αναγκαία.
Πριν φύγω, είχα βγάλει δίπλωμα οδήγησης Α2 και η αναζήτηση για μηχανή σε αυτήν την κατηγορία, με οδήγησε στη μηχανή που αγαπάτε, γύρο απο την οποία έχετε χτίσει μια όμορφη παρέα :)
Θυμάμαι από μικρός, πως η συγκεκριμένη μηχανή, μου έκανε εντύπωση.
Δεν έχω αγοράσει ακόμα, όμως είναι θέμα χρόνου. Ψάχνοντας στο φόρουμ σας, έχω βρει πληροφορίες και απεριόριστη έμπνευση, αν και είχα στο μυαλό μου κάποιες αναβαθμίσεις/βελτιώσεις.
Ανυπομονώ να πάρω CB400sf και θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω από κοντά.

Γειά σου Νάσο! Δεν ξέρω αν είσαι ακόμη εδώ, ελπίζω να είσαι και να είσαι και κάτοχος. Κλαίω με το reference στο thread μου "νέος ωραίος κλπ κλπ" χαχαχχα

Να σαι καλά φίλε και θα τα πούμε!

Ποντιος χρηστος

.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

zi

Καλός ήρθες

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...