ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΙΣ ΑΛΗΣΜΟΝΗΤΕΣ ΠΑΤΡΙΔΕΣ....ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ

Ξεκίνησε από zi, Φεβρουαρίου 16, 2014, 09:45:41 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

xrhstos

δηλαδη αν βαλεις καγκελα απο big 1 se v-tec δεν θα τεριαζουν?

xrhstos

στισ σελιδεσ που εμφανισεσ απλα το ενα ειναι με μαυρο σκελετο κ το αλλο νικελ .που κανω λαθοσ?


trip238

Παράθεση από: xrhstos στις Μάρτιος 01, 2014, 09:51:10 ΜΜ
http://www.mmotoparts.com/product/whole-welded-luggage-rack-system-for-honda-cb400sf-s-r-1996-2000        --     http://www.mmotoparts.com/product/engine-guards-crash-bar-for-honda-honda-cb-400sf-s-big1 .μα@..κια μου.ενοω αυτα τα καγκελα εχουν διαφορες?

Αγορι μπερδευτηκες. Το πρωτο λινκ ειναι για τις βαλιτσες και το δευτερο για τα καγκελα!! Η μηχανη ειναι η ιδια!!!

xrhstos

nai εχεισ δικαιο.απλα το ενα εχει μαυρο καγκελο κ το αλο νικελ

zi

ΤΑΞΙΔΙΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ :.......  :'(  :'(  :'(

Δυστηχως το αποτελεσμα του δημοψηφισματος που διχοτομη την Ουκρανια μας ειναι απαγορευτικο μιασ κ βιζεσ δινουν μονο στουσ μονιμουσ κατοικους κ αυτο για επιστροφοι . Τα συνορα τησ Οσετιασ ξανακλεισαν , η Ρωσσια δεν δινει βιζες (μονο κατοπιν εγγραφησ δηλωσησ οτι αναλαμβανουμε πληρη την ευθυνη) κ το ωραιοτερο μεροσ τησ ουκρανιασ (Κριμαια) ειναι αδιαβατο.....

Λιγο υπομονη κ ισωσ καταστρωσουμε αλλο σχεδιο....αν κ δεν το βλεπω

ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ
ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

zi

Γεια σας παλικαριαααααααααα . Τελικα ρε π&@στη μου υπαρχει θεος . Αρχησε να φαινεται φωσ στο τουνελ σχετικα με το μεγαλο ταξιδι μας . Σημερα επικοινωνησανε τα παιδια μαζι μου για τα ευχαριστα κ απο τεταρτη ξαναμπαινουμε στον δρομο. Καταρχην πρεπει να κανονισουμε με πρεσβιες κ διαβατηρια.....Σαν να αλλαξε κατι ρε παιδι μου....αντε επιτελους λιγη χαρα
ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

Headmaster

Αλλαξε δεν θα παρετε τις βιζες απο τους ......ναζιστες!!!

zi

Καταρχας δεν συμφωνω με τον ορο "ναζιστες" οπωσ κ με τον ορο "κουμουνιστες". Αλλωστε το ταξιδι με την μοτοσυκλετα ειναι διαφορετικο. Ενωνει δεν χωριζει. Αυτα για αρχη.
Ατom εχω ξεπατικωσει τισ φωτο κ το εχω ριξει στην κατασκευαστικη. Πιστευω οτι εχω κανει τα πρωτα βηματα κ στην συνεχεια κατι θα ανεβασω. τι να πω ειδωμεν
ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

itom32

Αντε βάλε φωτο των σιδερικών που θα φτιάξεις όταν είσαι έτοιμος....


zi

Παλικαρια καλημερα. Λοιπον εχουμε κ λεμε. Καταρχας για τα καγκελα που παιδευομαι εδω κ ενα μηνα..τζιφος. Κατι εκανα λαθος κ δεν εγινε δουλεια. Σαν πολυμηχανος ομως ισως βρηκα την λυση. Οπου λυση δες σιδερα. Βρηκα λοιπον ενα φιλαρακι που ασχολειται με την κατασκευη χειροποιητων βαλιτσων για μοτο μιας κ ο ιδιος μοτοσυκλετηστης κ μου ειπε οτι ισως μπορεσει να κανει κατι. Αναμαινουμε λοιπον την αλλη εβδομαδα. Δευτερον οσο αναφορα το ταξιδι. Απο την δικη μου πλευρα μαλλον ναυαγει διοτι τα οικονομικα γαμηθηκαν με εφοριες κτλ κ οτι χρημα μαζεψα το εδωσα ενεκα οικογενειακου προυπολογισμου. Βεβαια χαρηκα που η γυναικα μου ειπε οτι λυπαται που δεν θα μπορεσω ισως να παω ταξιδι φετος. Το ασχημο ειναι οτι απο αυτα τα ταξιδια θα εχεις πολλα να παρεις αλλωστε ειναι απο τα τελευταια μας. Απο δικη μου σκοπια με λυπει οτι δεν θα πραγματοποιησω ενα ονειρο που ειχα απο παιδι. Να πορευτω στα μονοπατια του Ποντου...... Στα μονοπατια της Ιστοριας μας. Αλλα δε το παραταω με την βοηθεια της Μεγαλοχαρης ισως .....
Υγ:Αν ενδιαφερετε καποιος αλλος για τα καγκελα ας μου πει μπας κ πετυχουμε κ καμια τιμη
ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

itom32

Eλπίζω να καταφέρεις να πραγματοποιήσεις το όνειρο σου του χρόνου.  ;)