Kάρτα μέλους go4it

Ξεκίνησε από itom32, Αυγούστου 06, 2018, 11:19:10 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32


toteras

Παράθεση από: Alex400 στις Σεπτεμβρίου 17, 2018, 07:45:46 ΜΜ
Λένο  ότι είπα ισχύει , λίγο μόνο να αδειάσω από τα άλλα για να κατέβω αποθήκη . Αντέχουν τα δικά σου μια βδομάδα;       
Ελπίζω να αντέξουν.  Χαχαχα.  Η κατανάλωση by the way εκτινάχτηκε στα 8.2 l/100 km.   :'(

itom32

Οι ομάδα της Αθήνας,φαίνεται πως τακτοποιήθηκε απο πλευράς κάρτας μέλους. Επειδή όμως,θα υπάρξουν ανάλογες προσφορές σε ελαστικά και λιπαντικά και για την ομάδα της Θεσσαλονίκης,παρακαλώ όσοι είναι Θεσσαλονικείς,Μακεδόνες,γενικά Βορειοελλαδίτες και ενδιαφέρονται για κάρτα μέλους να το δηλώσουν εδώ,για να γνωρίζω πόσοι ήμαστε,διότι οι κάρτες είναι περιορισμένες.

Alex400

ΜΠΡΑΒΟ και πάλι μπράβο για ΟΛΑ τα παιδιά που θα δουλέψουν για αυτό. ΕΙΜΑΣΤΕ καλύτεροι από άλλες ομάδες φτάνει να το αποδείξουμε.             

sultan

Καλημέρα σε όλους! Γιάννη, εννοείται με υπολογίζεις εάν υπάρχουν διαθέσιμες κάρτες!
"Τα πάντα είναι ζήτημα αισθητικών επιλογών..."

kat

Πήρα κι εγώ την καρτούλα μου! 
Thank youuu!
Κατερίνα

itom32

Παράθεση από: kat στις Οκτωβρίου 02, 2018, 05:03:36 ΜΜ
Πήρα κι εγώ την καρτούλα μου! 
Thank youuu!
Παρακαλούμε!!Δηλ.γνώρισες τον Αλέξανδρο πριν απο μένα ε;;Νιώθω παράπονο συντοπίτισσα!!!Θα τα πούμε οταν ξαναανέβεις Σαλονικα. O0

Panos400sf

Πως γινετε(αν γινετε)να προμηθευτω και εγω καρτα μελους?

itom32

Παράθεση από: Panos400sf στις Οκτωβρίου 03, 2018, 03:58:14 ΜΜ
Πως γινετε(αν γινετε)να προμηθευτω και εγω καρτα μελους?


Μπερδεψα τους Panous..... ;D ;D ;D Ta παιδιά εχουν μοτοεξόρμηση-ραντεβου για προβατίνα στην Λειβαδιά.Νομίζω είσαι αρκετα κοντά.Και καρτα και προβατίνα.Νομιζω Χαλκίδα δεν είσαι;;

Panos400sf

Ναι απο Χαλκιδα ειμαι.
Και στη Βαρυμπομπη ελεγα οτι θα ερθω,αλλα τελικα δεν γινοταν :-(
Λειβαδια για ποτε λενε?

itom32

Παράθεση από: Panos400sf στις Οκτωβρίου 03, 2018, 09:35:43 ΜΜ
Ναι απο Χαλκιδα ειμαι.
Και στη Βαρυμπομπη ελεγα οτι θα ερθω,αλλα τελικα δεν γινοταν :-(
Λειβαδια για ποτε λενε?
Για δες εδώ στον πίνακα των συναντήσεων: http://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=5562.0

Panos400sf


apostolos1

Καλησπερα ειχα δει τις ανακοινωσεις στο fb για καρτα υπαρχει καμμια και για μας???

apostolos1

Και ενα μεγαλο ευχαριστω σε οσους τρεχουν για να απολαμβανουμε τα πραγματα και τις ειδικες τιμες για το cd μας και ειδικα τον ΑLEX400 που τρεχει για ολους εμας !!!

JEPE

Παράθεση από: apostolos1 στις Οκτωβρίου 05, 2018, 06:33:19 ΜΜ
Καλησπερα ειχα δει τις ανακοινωσεις στο fb για καρτα υπαρχει καμμια και για μας???
alex400 έχει μεινει καμμιά;;