Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

stel89s

Αύριο πρώτα ο θεός θα την δείτε και ντυμένη....

stel89s

Παράθεση από: itom32 στις Μάρτιος 07, 2013, 11:22:30 ΜΜ
Παράθεση από: stel89s στις Μάρτιος 07, 2013, 11:16:58 ΜΜ
τι ανάλυση θέλει να χει για να φανεί σωστά???
Δοκίμασε 860Χ645 θα φένονται πολύ πιο κααθαρά.Αυτη που μόλις ποσταρες ειναι μια χαρα.Μα τι τεποζιτάρα ειναι αυτή καρντάσι!!!!!
αυτή η τεποζιταρα μου βγάλε την ψύχη και καμιά 10 κάλους στα δάχτυλα απο το τρίψιμο.... αλλα χαλαλι.....!!!!!!

itom32

Στέλιο το χρώμα που εφτιαξες τι κωδικό εχει??Ειναι το NH-193P Pearl crystal white,ή το RA-272.Φυσικά δεν γνωρίζω τι διαφορά έχουν στο μάτι,πάντως το πρώτο είναι ενα τα 3 χρωματα που εβγενε το version s FiiiT,το δεύτερο  ειναι το βαψιμο της 50ής επετείου της Honda.Οτι και να εβαλες πάντως βγήκε πολύ ωραίο.Φτου να μην το ματιάσω!! :beerchug:

klab

Έχετε λυσσάξει με τα χρώματα του επετειακού, φτου φτου.
Και ο Jas δεν το είχε κάνει έτσι αν θυμάμαι καλά;

itom32

Παράθεση από: klab στις Μάρτιος 08, 2013, 10:41:40 ΠΜ
Έχετε λυσσάξει με τα χρώματα του επετειακού, φτου φτου.
Και ο Jas δεν το είχε κάνει έτσι αν θυμάμαι καλά;
Περίπου,για δες: http://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=2378.45

stel89s

Παράθεση από: itom32 στις Μάρτιος 08, 2013, 09:23:33 ΠΜ
Στέλιο το χρώμα που εφτιαξες τι κωδικό εχει??Ειναι το NH-193P Pearl crystal white,ή το RA-272.Φυσικά δεν γνωρίζω τι διαφορά έχουν στο μάτι,πάντως το πρώτο είναι ενα τα 3 χρωματα που εβγενε το version s FiiiT,το δεύτερο  ειναι το βαψιμο της 50ής επετείου της Honda.Οτι και να εβαλες πάντως βγήκε πολύ ωραίο.Φτου να μην το ματιάσω!! :beerchug:
α θα σε γελάσω διάλεξα απο την βεντάλια και μου το έφτιαξε.... πάντως το κόκκινο επειδή το έχω χρησιμοποιήσει ξανά είναι το βασικό κόκκινο με κωδικό 0019... ναι την ιδεα την "εκλεψα" απο την 50th Anniversay

stel89s


trip238

Πολυ ομορφο και απο οτι βλεπω σχολαστικα προσεγμενο!! Μπραβο σου!!

alkiviadis

το emoticon με τα σάλια που είναι? ;D

εύγε!!!!

itom32

Παράθεση από: stel89s στις Μάρτιος 08, 2013, 10:08:13 ΜΜ

Stel πρεπει να έρθεις πανελλήνια να χαζέψουμε το βάψιμο απο κοντά,είμεθα με τις σαλιάρες απο την δουλειά που εφτιαξες.Εύγε και πάλι!!!! :beerchug:

koutsg13

φτου φτου φτου!!! πολυ ωραιο!!!! μπραβο!!!

stel89s

παιδιά ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λογία και για την φιλοξενία σας εδώ... θα προσπαθήσω να ρθω στην πανελληνία ναι... το μηχανάκι θέλει ακόμα δουλειά... ακούγεται ένας περίεργος θόρυβος από το κεφαλάρι δεν είναι ούτε βαλβίδες ούτε καδένα... ο θόρυβος δεν υπήρχε πριν βγουν τα καρπυρατερ και καθαριστούν για αυτό το λεω. οταν εβγαλα την βίδα του μίγματος μέτρησα πόσες στροφές ήταν 5,5 παρακαλώ και το ζιγκλερωμα ηταν 98 στους ακριανούς και 95 στους μεσαίους (μαμα) με φίλτρο Κ&Ν και μια εξάτμιση του κώλου... έκρινα πολυ πλουσιο το μιγμα και ετσι το εριξα στις 2,5 στροφες και ας δουλευε το μηχανακι ρολόι πριν... δε ξερω αν προερχεται απο αυτο ο θορυβος αλλα εχω ξενερωσει τρελα...  αααααααααααααα εκανα και μια αγορα προχθες....

Uploaded with ImageShack.us φυσικα και θα βαφτει... αλλα το σκεφτομαι λιγο γτ δε την θελω σκετο ασπρο....

itom32

Εκανες προφανώς το μίγμα πολύ φτωχό.Μαλλον σε είχαν πιο πλούσια μίγματα εξ αιτίας του πιο ανοιχτού τελικού και του επεισης aftermarket ΚΝ.Ειδικα αν παρατήρησες και ανεβασμένη πολυ παραπάνω απο οτι συνήθως θερμοκρασία κινητήρα τότε σίγουρα .Πρεπει να ξαναρυθμήσεις τα καρμπ πριν καταπονήσεις περισσότερο τον κινητήρα σου.
Υ.Γ:Tην ματιάσαμε την φουκαριάρα φτου,φτου,φτου!!!

itom32

Ετσι για να σπάσω την ησυχία μια φώτο με οτι εφτιαξα τελευταία στην "Ρηνούλα"μου.

stel89s

πολυ αγριο το γουσταρω.... θελω και γω να βαλω μανιταρια γτ εβγαλα τα καγκελα για την καρινα...