ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ

Ξεκίνησε από GEO70, Φεβρουαρίου 24, 2021, 07:09:29 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

GEO70

Καλησπέρα στην ομάδα, είμαι νέο μέλος στο forum αλλά παλιός κάτοχος superfour (από το 2000),οι πληροφορίες σας είναι πολύ λεπτομερείς, οι γνώσεις σας εκτεταμένες και οι απαντήσεις σας πολύ περιεκτικές. Συνεχίστε έτσι, καλή δύναμη!

itom32

Γειά σου και καλώς ήρθες στο superfour.gr. Eυχαριστούμε για τα καλά σου λόγια καλά χιλιόμετρα με το SF σου.

Ποντιος χρηστος

 8)GEIA SΟΥ ΚΑΛος ηρθες  καλη διαμονη
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

Alex400

Καλώς ήρθες στην παρέα .  ;)

panos4

Kαλως ορισες! Παντα ορθιοι!  8)

panosp25

Καλως ήρθες. Θα χαρούμε να ακούσουμε και τις δικές σου ιδεες-λυσεις-προτασεις αφου εχεις 21 χρόνια πορείας με το SF.

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


JEPE

Καλώς ήρθες! Καλή παραμονή και συμμετοχή στην ομάδα! Περιοχή που βρίσκεσαι;

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


skempris

Καλώς ήρθες και καλή διαμονή! Δείξε μας και την κούκλα σου να την καμαρώσουμε είμαστε και φωτορομαντικοι εδώ πέρα..

Στάλθηκε από το HD1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Cb400sf version S F3V

GEO70

Σας ευχαριστώ παιδιά για την υποδοχή σας!
Θέλω να σας πω ειλικρινά ότι σας θαυμάζω για την φιλική σας συμπεριφορά, για την ανιδιοτελή βοήθεια που δίνεται σε όποιον την έχει ανάγκη και τις απλόχερες γνώσεις που προσφέρετε σε όποιον σας τις ζητάει. Φαίνεται ότι αγαπάτε πολύ αυτό που κάνετε και δείχνει το δέσιμό σας με τη συγκεκριμένη μοτοσυκλέτα.
Όσον αφορά εμένα, μπορεί να είμαι κάτοχος SF από το 2000 αλλά οι γνώσεις μου μηχανολογικά είναι πολύ περιορισμένες και δεν συγκρίνονται με τις δικές σας.
Τη μηχανή την κυκλοφορούσα ανελλιπώς μέχρι το 2014, όσπου άρχισε να μου ανεβάζει θερμοκρασίες και να μου πετάει ψυκτικό υγρό από το δοχείο υπερχείλισης με αποτέλεσμα να κάψω φλαντζα. Από εκεί και μετά, λόγω οικονομικών και οικογενειακών προβλημάτων, δεν την ξαναχρησιμοποίησα. Πριν κάποιους μήνες όμως, επειδή δεν μου πήγαινε η καρδιά να την βλέπω παρατημένη, αποφάσισα να την ξαναζωντανέψω και βλέπουμε μήπως κάποια στιγμή της φτιάξω και το πρόβλημά της. Πάντα μου φέρνει στο νού ωραίες αναμνήσεις και όμορφες στιγμές της νιότης μου και είναι δύσκολο να την αποχωριστώ...

TEOS CB SF

Καλώς ήρθες στην παρέα , ελπίζω να ξαναζωντανέψεις την μηχανή σου και να την χαρείς .


Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


JEPE

Παράθεση από: GEO70 στις Φεβρουαρίου 27, 2021, 11:41:37 ΜΜ
Σας ευχαριστώ παιδιά για την υποδοχή σας!
Θέλω να σας πω ειλικρινά ότι σας θαυμάζω για την φιλική σας συμπεριφορά, για την ανιδιοτελή βοήθεια που δίνεται σε όποιον την έχει ανάγκη και τις απλόχερες γνώσεις που προσφέρετε σε όποιον σας τις ζητάει. Φαίνεται ότι αγαπάτε πολύ αυτό που κάνετε και δείχνει το δέσιμό σας με τη συγκεκριμένη μοτοσυκλέτα.
Όσον αφορά εμένα, μπορεί να είμαι κάτοχος SF από το 2000 αλλά οι γνώσεις μου μηχανολογικά είναι πολύ περιορισμένες και δεν συγκρίνονται με τις δικές σας.
Τη μηχανή την κυκλοφορούσα ανελλιπώς μέχρι το 2014, όσπου άρχισε να μου ανεβάζει θερμοκρασίες και να μου πετάει ψυκτικό υγρό από το δοχείο υπερχείλισης με αποτέλεσμα να κάψω φλαντζα. Από εκεί και μετά, λόγω οικονομικών και οικογενειακών προβλημάτων, δεν την ξαναχρησιμοποίησα. Πριν κάποιους μήνες όμως, επειδή δεν μου πήγαινε η καρδιά να την βλέπω παρατημένη, αποφάσισα να την ξαναζωντανέψω και βλέπουμε μήπως κάποια στιγμή της φτιάξω και το πρόβλημά της. Πάντα μου φέρνει στο νού ωραίες αναμνήσεις και όμορφες στιγμές της νιότης μου και είναι δύσκολο να την αποχωριστώ...
Μήπως είσαι από pitsouni city(Περιστέρι) ;;

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


GEO70

Είμαι από Πλ.Αττικής..

Fivos 400

Καλωσόρισες! Ανέβασε καμιά φώτο!

GEO70

Δεν βλέπω πως μπορώ να κάνω επικόλληση φωτογραφίας...?

TEOS CB SF

https://www.superfour.gr/smf/index.php?topic=5486.msg53630#msg53630
Για δοκίμασε αφού ρίξεις μια ματιά στο παραπάνω ποστ