Καλησπερα!!

Ξεκίνησε από kimiraxx, Νοεμβρίου 19, 2020, 07:04:40 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

kimiraxx

Καλησπερα σε ολη την ομαδα!!!  :D :D :D :D :D :D :D

GiannisGeo

Γεια σου φίλε μου. Καλά ταξίδια. Για πες μας ποιο μοντελο έχεις;

Ποντιος χρηστος

.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

kimiraxx

Καλως σας βρηκα παιδια!Εχω Cb400SF(Τωρα για τη χρονολογια εχω καποιες αμφιβολιες...)!!!Ειμαι σε φαση που ξεκινησα να τη φτιαχνω εννοωντας απο βαψιματα(ολα τα πλαστικα μαζι ρεζερβουαρ) πλαστικοποιηση ρεζερβουαρ κλπ.Εχω δουλιτσα μποστα μου ακομα αλλα δεν απελπιζομαι,ευτυχως εχω το πολυ καλο μου φιλο και γειτονα Παναγιωτη και την ξεκινησαμε μαζι!!!

itom32


panosp25

Καλως ηρθες στην παρέα.

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Spyros.L

Καλωσορισες! Μια φωτο θα μας βοηθούσε πολύ!
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

JEPE

Καλώς ήρθες!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Καλώς ήρθες στη παρέα . ;) Βγάζωντας τη σέλα , πάνω στο σκελετό [προς τα πίσω] εχει ενα αυτοκόλητο που λέει CB400   FIIN ή FIIR ή FIIS ή FIIIT . . . Αυτο να μας πεις . Θα βοηθήσει σε μελοντικές απαντήσεις σε τεχνικά θέματα . Και αν θές και απο ποιά περιοχή εισαι Θεσσαλονίκη , Λιβαδειά , Αθήνα . . .

Rough

Καλωσήρθες στην ομαδα

kimiraxx

Παράθεση από: Alex400 στις Νοεμβρίου 20, 2020, 03:09:44 ΜΜ
Καλώς ήρθες στη παρέα . ;) Βγάζωντας τη σέλα , πάνω στο σκελετό [προς τα πίσω] εχει ενα αυτοκόλητο που λέει CB400   FIIN ή FIIR ή FIIS ή FIIIT . . . Αυτο να μας πεις . Θα βοηθήσει σε μελοντικές απαντήσεις σε τεχνικά θέματα . Και αν θές και απο ποιά περιοχή εισαι Θεσσαλονίκη , Λιβαδειά , Αθήνα . . .

Την Λιβαδειά έτσι τυχαία την ανάφερες????χαχαχαχαχα!!!Λιβαδειά μένω φίλοι μου!!!!Κάτω από τη σέλα γράφει cb400f II N... Σας στέλνω μερικές φωτό!!!Και δεν θυμάμαι εάν σας το είπα αλλά το όλο εγχείρημα, εάν εξαιρέσω βαψίματα κλπ, λαμβάνει χώρα μέσα στο σπίτι μου χαχαχαχααχαχα(αυτό για τις γυναίκες)!!!!Όπως θα δείτε και στις φωτο πρώτα ένα καλό πλύσιμο γιατί την είχα παρατήσει στο έλεος το χρόνου μετά μπήκε μέσα για γδύσιμο και μόλις βγήκαν τα πλαστικά και ντεπόζιτο έφυγαν βουρ για Αθήνα!!!!

panosp25

Λιβαδειά μεσα η γύρω-γυρω;

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

ΟΧΙ μόνο τυχαία δεν την ανέφερα . . .Με τον καιρό θα καταλάβεις πόσο σημαντική ειναι η Λιβαδειά για εμάς .   ;)

kimiraxx

Παράθεση από: panosp25 στις Νοεμβρίου 20, 2020, 09:27:09 ΜΜ
Λιβαδειά μεσα η γύρω-γυρω;

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μέσα από Λιβαδειά. Όχι από γύρω γύρω.

kimiraxx

Παράθεση από: Alex400 στις Νοεμβρίου 20, 2020, 09:31:38 ΜΜ
ΟΧΙ μόνο τυχαία δεν την ανέφερα . . .Με τον καιρό θα καταλάβεις πόσο σημαντική ειναι η Λιβαδειά για εμάς .   ;)


Πες μου ότι παίζει καταλυτικό ρόλο η Λιβαδειά και θα τρελαθώ!!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D