Νέα ελαστικα

Ξεκίνησε από JEPE, Φεβρουαρίου 11, 2020, 09:05:06 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

JEPE

Καλησπέρα σε όλους!!σήμερα ήταν η μεγάλη μέρα της αλλαγής των ελαστικών(είχαν αρχίσει της ρυτιδες)και φυσικά πήγα στον Ψυχογιο!!ο άνθρωπος είναι τεράστιος !μπήκα μέσα στο μαγαζί και  ο άνθρωπος έδειξε το ότι δεν σε βλέπει σαν χρήμα!με απόλυτη ηρεμία και  χωρίς καθόλου βιασύνη πήρε έλυσε όλες της βίδες έβγαλε τους άξονες τους Ελένξε για τυχόν φθορές (ο μπροστινός είχε ένα θεματακιπου το συμαζεψε)και ύστερα τοποθέτησε τα καινούρια ελαστικά δίνοντας μου και δύο απλές συμβουλές!τα ελαστικά που έβαλα είναι τα batlax s20 που ήδη φόραγα και είναι αυτά που έχουμε και σαν προσφορά από τον Ψυχογιο σαν ομάδα!!ένα μεγάλο ευχαριστώ λοιπόν σε αυτόν τον άνθρωπο που σέβεται αυτό που κάνει η θα του πας παπάκι η θα του πας το κορυφαίο μοντέλο!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


panosp25

Καλοτάξιδα Δημήτρη! κι ένα ευχαριστώ στον Alex400 γιατί του το χρωστάμε όλο αυτό!

apostolos

Καλές βόλτες μπουκλάκια μου και ήρεμα τα πρώτα χλμ. μέχρι να πατήσουν τα λάστιχα!!!

JEPE

Παράθεση από: panosp25 στις Φεβρουαρίου 11, 2020, 09:11:56 ΜΜ
Καλοτάξιδα Δημήτρη! κι ένα ευχαριστώ στον Alex400 γιατί του το χρωστάμε όλο αυτό!
Αυτό είναι αυτονόητο αλλά είπα να μην τον αναφέρω!!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Καλοφόρετα , Καλοτάξιδα και έχεις ένα δίκιο όταν λες για το ΨΥΧΟΓΙΟ . Πίσω από τη μηχανή , βλέπει τον άνθρωπο. Οπότε ξέρω ότι έκανε τα καλύτερα .  ;)       

itom32

Kαλοπάτητα Δημήτρη να τα απολαύσεις!