Νέο πίσω ελαστικό...

Ξεκίνησε από paris13, Δεκεμβρίου 11, 2007, 10:25:45 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

paris13

 :wave:
Ρε φίλε headmaster πραγματικά το λάστιχο που έβαλες μου αρέσει πολύ αλλά δεν μπορώ να το βρω στο Site της Dunlop. Κοίταξα τις κατηγορίες που λες αλλά ακριβός το ίδιο δεν βλέπω. Θα ήθελα να το βρω να δω αν βγαίνει σε 120-160/60 (που θα βγαίνει) για να το έχω υπόψη μου μιας και οπτικά όσο και τα Michelin μου αρέσει περισσότερο από το δικό μου, και ενώ λες ότι είναι το Sportmax GPR a-10 δεν μπορώ να το βρω, ή να βρω οπτικά αυτό που βλέπω στην φώτο σου με αυτά της Dunlop. Πιο, που ακριβός είναι ρε γμτ...  :scratchchin:

Headmaster

Παράθεση από: akaposto στις Δεκεμβρίου 15, 2007, 01:59:40 ΜΜ
Παράθεση από: headmaster στις Δεκεμβρίου 14, 2007, 09:07:01 ΠΜ
Αν και ευχαριστημένος απο το Sportmax Qualifier και έχοντας κάνει γύρω στα 23-24Κ χιλιόμετρα παρατηρήσαμε με το λαστιχά ότι το πίσω (που είναι αυτό που δέχεται τις περισσότερες δυνάμεις) δεν είχε

θα μας τρελάνεις ρε άνθρωπε?
23Κ km και δεν έχει κατέβει το λάστιχο?
Ούτε τα ΒΤ45 που έχω δεν είναι έτσι...
Tι να σου ρε φίλε μπορεί και να έφαγα παπα θα δείξει ο χρόνος!!

Παράθεση από: paris13 στις Δεκεμβρίου 16, 2007, 11:05:49 ΜΜ

http://www.dooyoo.de/motorrad-reifen/dunlop-150-60-r17-66h-gpr-a-10-m-c/
:wave:
Ρε φίλε headmaster πραγματικά το λάστιχο που έβαλες μου αρέσει πολύ αλλά δεν μπορώ να το βρω στο Site της Dunlop. Κοίταξα τις κατηγορίες που λες αλλά ακριβός το ίδιο δεν βλέπω. Θα ήθελα να το βρω να δω αν βγαίνει σε 120-160/60 (που θα βγαίνει) για να το έχω υπόψη μου μιας και οπτικά όσο και τα Michelin μου αρέσει περισσότερο από το δικό μου, και ενώ λες ότι είναι το Sportmax GPR a-10 δεν μπορώ να το βρω, ή να βρω οπτικά αυτό που βλέπω στην φώτο σου με αυτά της Dunlop. Πιο, που ακριβός είναι ρε γμτ...  :scratchchin: