ΚΟΛΛΗΜΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟΠΟΙΗΣΗ ΡΕΖΕΡΒΟΥΑΡ

Ξεκίνησε από jokey, Σεπτεμβρίου 27, 2006, 11:30:44 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

jokey

Χτες το μεσημέρι ανακάλυψα ένα φούσκωμα στην μπογιά του ρεζερβουάρ και μια επίσκεψη στον μάστορα επιβεβαίωσαν τους φόβους μου
Έχει τρυπίσει το ρεζερβουάρ και θέλει κόλλημα

Έναν μάστορα που πήρα τηλ και ρώτησα μου είπε οτι για κόλλημα και πλαστικοποίηση που πρέπει να κάνω,για την περίπτωση που επεκταθεί η σκουριά και μου ξανατρυπήσει αργότερα(χωρίς βάψιμο) πάει γύρω στα 100 ευρώ

Είναι καλά?
Υπάρχει κάποιος που είχε το ίδιο πρόβλημα?
Υπάρχει κάποιο τηλέφωνο άλλου μάστορα να πάρω και μια δεύτερη γνώμη?
Εγώ μίλησα ΄τον Μάκη-Μάνο(κάπως έτσι λέγεται το μαγαζί) Θηβών 77 Νίκαια
ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜ

Ποντιος χρηστος

Καλώς ήρθα ξανά μετά από ετη εφόσον είδα ξανά είδα ξανά είδα καθάρισα δυο φορές καρμπ μια ρουμπινετο . Και πήγα και το έκανα πλαστικοποιηση Καιτο έβαψα από έξω σε μάστορα που τα λόγια είναι πολύ λίγα να περιγράψεις . Πραγματικά αδερφός να ήταν τέτοια δουλειά δεν θα είχε κάνει . Και φυσικά εφόσον ρώτησα τα στελέχη εδώ μέσα ο itom με είπε να παω σε αυτόν μιας και είδα αποτέλεσμα δυνατό . Τελοσπαντων δείτε ποσό μαμά το έκανε αλαξε ειδικά στα σημεία πίσω που βιδώνει την λαμαρίνα και τα τρύπιματα όλα . Ορίστε ...

.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

itom32

O Tάσος ο Δωροκίδης είναι μοναδικός τεχνίτης.Εχεις καινούριο ρεζερβουαρ πλέον.Με γειές!!!

Ποντιος χρηστος

Ευχαριστο ιτομ κρεμάστε ψηλά . Έλυσα ένα δυνατό θέμα τις μηχανής μου .
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

TEOS CB SF

Καλορίζικο τεμετερον .. νομίζω ότι τα λόγια είναι περιττά .. οι φωτογραφίες μιλάνε από μόνες τους..

Alex400

ΔΕΝ νομίζω να έχω δει καλύτερη δουλειά . Τα σέβη μου στον ΜΑΣΤΟΡΑ . Χρήστο με υγεία και καλοτάξιδο να είναι.       

apostolos

Πολυ καλη δουλεια Χριστο Αξιος ο μαστορας !!!!!

Ποντιος χρηστος

Απόστολε τεο αλεξ από κοντά αν το δεις θα πάθεις εγκεφαλικό
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

wolfi

Εσείς οι τρεις που αναφερθήκατε ποίο πριν ......
ΠΡΟΣΈΞΤΕ ΛΙΙΙΙΙΙΓΟ
ΛΥΠΉΘΗΚΕ ΤΑ ΝΙʼΤΑ ΣΑΣ ΜΗΝ ΠʼΘΕΤΕ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΌ ΓΙΑ ΕΝΑ ΡΕΖΕΡΒΟΥʼΡ.... ;D ;D

TEOS CB SF

Χρήστο τώρα που ανέβασες αυτές τις φωτογραφίες .. αναμένω και φωτό με τα κάγκελα,, κουφάλα εάν έχουν την επιτυχία που έχει το ρεζερβουάρ θα είσαι αρχηγός .. ελπίζω πριν την μοτοβολτα να τα έχω Εεεε?

Ποντιος χρηστος

Αρχηγός δεν θέλω να είμαι αρχηγός ένας είναι . Δεν αλαζει! Επίσης ξάδερφε  ανέμενε σε είπα μη φτας με και καλατσευω . Θα κοιτάξω να τα έχεις στην Μότο βόλτα που θα παω και εγώ . Να και το πέρασμα επάνω τσουλάει και με τα νέα ρουλεμάν και εμπρός κατά 89% έστρωσε . Είχα θέμα τελικά και με χάλια  ρουλεμάν φρένα έστρωσε κρεμάστε ψηλά

.
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

Ποντιος χρηστος

Καλησπέρα να επανέλθω με ένα πρόβλημα που διαπίστωσα . Η τρύπα που φεύγουν τα νερά από πάνω και στραγγίζουν πίσω στο κάτω μέρος είναι κλειστό . Βούλωσε λογικά από την βαφή πλαστικοποιηση. Πέρασε μια ντιζα από επάνω μπήκε 30 cm να πω περίπου και λίγο πριν 5 cm να πω σταμάτησε να εισχωρεί να ξετρυπώσει τελοσπαντων . Το άφησα εκεί μπας και μπορέσει μου είπε να το κάνει με ποιο χοντρή ντιζα . Πάντως το βούλωμα είναι προς την έξοδο κοντά. Αναμένω ποτέ και αν θα το ξετρυπώσει . Τώρα θέλω να μου πείτε τι θα μπορώ να κάνω εγώ προσωπικά για να το ξετρυπώσω . Θέλω την γνώμη σας . ΕυχΑριστο.
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης