Ελληνικό εγχειρίδιο χρήστη CB 400 SF

Ξεκίνησε από panosp25, Σεπτεμβρίου 12, 2018, 10:13:26 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

panosp25

Καλησπέρα στην παρέα!
Μετά το service manual και το Workshop manual επιτέλους αποκτήσαμε και owners manual.
Δεν ξέρω αν έχει μεγάλη σημασία αλλά πιστεύω οτι ένα εγχειρίδιο χρήσης θα ολοκλήρωνε την βιβλιοθήκη του Superfour.

http://www.mediafire.com/file/x6md26uic0tcxsk/Owners_manual_EL.pdf/file

Ο κωδικός: go4it
Καλή ανάγνωση.

stam

Ωραίος. Μπράβο σ' ευχαριστούμε για άλλη μια φορά.

itom32

Eγχειρίδιο ιδιοκτήτη!Ενα τέτοιο τυπωμένο απο το εργαστάσιο,θα βρίσκαμε κάτω απο την σέλα,αν παίρναμε το SF καινούριο και φυσικά,αν το εισήγαγε η Honda.Kαι η προσπάθεια σου,δίνει μια τέτοια αίγλη στο SF,Πάνο.Για  άλλη μια φορά συγχαρητήρια και ευχαριστούμε!

panosp25

Ο σκοπός μου Γιάννη εξαρχής ήταν αυτός.
Να αποκτήσει το Superfour  όλα όσα του ανήκουν και να πάρει τη θέση που του αξίζει έστω κι αν οι νόμοι δεν του επιτρέπουν να έρθει καινούργιο στη χώρα μας.
Τα συγχαρητήρια είναι για όλους όσους κρατάνε ζωντανό αυτό το forum έστω και με την καλησπέρα τους!

Alex400

Ακόμα μια φορά ο Panosp25 έρχεται και αποδεικνύει την σημασία της συμμετοχής σε ένα χώρο.Του αποδίδω τα εύσημα,τόσο για την πληρότητα της δουλειάς που έκανε για όλους εμάς όσο και για την ποιότητα που θα ζήλευε κάθε ομάδα μοτοσυκλετιστών .  Το να προσφέρεις απαιτεί χρόνο,προσήλωση και κόπο για αυτούς τους λόγους για άλλη μια φορά ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .                         

TEOS CB SF

  Ένα συγχαρητήρια και από εμένα .. νομίζω ότι είναι το λιγότερο που μπορώ να πω .. Μπράβο για το μεράκι και τον χρόνο που αφιέρωσες για το άψογο αυτό αποτέλεσμα.

ammo77

panosp25 R E S P E C T
Φίλε μου δεν υπάρχουν λόγια γι'αυτό που κάνεις,
Πραγματικά θα ήθελα να σου εκφράσω από καρδιάς ένα ΜΠΡΑΒΟ!
Μπράβο για τον χρόνο που διέθεσες
Μπράβο για την συνεχή προσφορά σου εδώ μέσα
Ευχαριστούμε πολύ!!!

klab

Πάνο ειλικρινά έχω μείνει "κάγκελο" με την δουλειά σου.
Ένα μεγάλο μπράβο δεν αρκεί.
Ευχαριστούμε.

microvios

It ain't over till it's over

Ποντιος χρηστος

.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης