Καλος σας βρήκα

Ξεκίνησε από vasalosvasilis, Απριλίου 13, 2021, 10:15:53 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

vasalosvasilis

την καλησπέρα μου στην ομάδα του CB ....
δυστιχος δεν εχω την μηχανή αυτη ΑΛΛΑ εχω το μοτέρ της οπου πρόσφατα εγινε η κυρια δύναμη κίνησης σε χειροποίητο buggy το project ειχε ξεκινηση στην πρώτη καραντίνα αρχες του 2020 οπου υπήρχε ενα μοτερ απο γουρουνάκι 280cc στην πορεία ξεθάφτηκε το μοτερ του CB μετα απο 15 χρονια βγηκαν τα καρμπυρατέρ ηταν κολλημένες οι πεταλούδες καθαρίστηκαν αλλάχτηκαν βελονάκια και τσιμούχες φλοτερ μπήκαν πανω και με την δεύτερη μιζια ζωντανεψε....αθάνατη HONDA!!!! απο κει και μετα προχωρήσει η κατασκευή οπου φετος ολοκληρωθηκε.....ΟΜΩΣ αντιμετωπιζω ενα πρόβλημα οπου θα ανοιξω αν δεν υπαρχει ενα θεμα σε αλλο ποστ

panosp25

Καλώς ήρθες. Δεν ξέρω γιατί αλλα εμενα μου αρεσε η φάση buggy cb. Σου εύχομαι να το χαρείς!

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


itom32


stam

Καλώς ήρθες! Ωραίο project. 

zi

Καλώς ήρθες. Το όχημα περισσότερες φώτο. Επίσης είναι ιδιοκατασκευη?

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

Alex400

Καλώς ήρθες στην παρέα  :) .

vasalosvasilis

ναι ειναι ολο ιδιοκατασκευη....εδω μερικες φωτο ακομα σημερα θα δοκιμασω και το πορτοκαλι μπλε καλωδιο να δω αν θα γινει κατι μετα τις 5500στροφες
 

skempris

Καλώς ήρθες φίλε τρομερη δουλειά μπράβο σου

Στάλθηκε από το HD1900 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Cb400sf version S F3V

zi

Καλημέρα. Το πρόβλημα της ψύξης πως θα το λύσεις?

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

vasalosvasilis

καλημερα.... την ψυξη την εχει αναλαβει ενα ψυγειο απο honda VTS ηταν το μικροτερο σε διαστασεις 33Χ35 με βεντηλατερ απο saxo μολις τα νερα φθασουν 90c η βαλβιδα δινει εντολη σε ρελε για την ενεργοποιηση οχι απευθιας βαλβιδα-βεντ.

vasalosvasilis


zi

Σωραιος

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

Alex400

Μπράβο Βασίλη πολύ εντυπωσιακό αποτέλεσμα . Εχεις κάνει φοβερή δουλειά και φαίνεται παντού .  ;) .

JEPE

Καλώς ήρθες!πολύ καλή δουλειά συγχαρητήρια και να το χαρείς όσο περισοτερο

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


kimiraxx

Καλώς ήρθες στο superfour ο ορισμός του modified!Ωραίος!!!