Καλησπέρα από τον Βορρα!

Ξεκίνησε από panos4, Φεβρουαρίου 21, 2021, 04:17:15 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

panos4

Χαιρετώ την ωραία παρέα ! Με λένε Παναγιώτη με μηδαμινές γνώσεις στο θέμα της μοτοκινησης και κάτοχος ενός σεμπε εδώ και ενάμιση χρόνο περίπου.. πρόσφατα μετά από πτώση αποφάσισα να κάνω μια μίνι ερασιτεχνική ανακατασκευή. Είμαι ακόμα στην μέση αυτής και χαίρομαι πολύ που υπάρχει η ομάδα αυτή για ανταλλαγή απόψεων έχοντας διαβάσει διάφορα πράγματα εδώ μέσα πριν γίνω μέλος..

Spyros.L

Γειά σου συντροχε. Μα φωτο εχεις να μας δειξεις?
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

itom32

Καλως ηρθες στο superfour.gr.Καλη δυναμη με την ανακατασκευη και καλη επιστροφη στους δρομους.

panos4

καλως σας βρηκα! δεν εχω αυτην την στιγμη ολοκληρη φωτογραφια με την πρωτη ευκαιρια θα σας δειξω την κουκλα μου.

Alex400


TEOS CB SF

Καλώς ήρθες στην παρέα μας ..

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ποντιος χρηστος

.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

panosp25

Καλώς ήρθες. Καλή παραμονή και καλή δύναμη. Παναγιώτης κι εδώ από Νότο ομως.

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


panos4


zi

Καλώς ήρθες κ να θυμάσαι. Εδώ είμαστε όλοι για οτιδήποτε. Επίσης Ευελπιστώ να τρως κ να πίνεις(με μέτρο). Επίσης να έχεις κ την αίσθηση του χιούμορ. Θα σου χρειαστεί. Επίσης να έχεις κ ζάντα στο κεφάλι. Αυτά για αρχή

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

panos4

Ναι το έχω καταλάβει ότι χρειάζεται χιούμορ η ομάδα και μου αρέσει πολύ το κλίμα που επικρατει!! εκτός από πρακτικά χρήσιμη είναι και ευχάριστη για το στομάχι και την ζάντα στο κεφάλι ! Και να συνεχίσω τον χαβα μου τώρα εγώ, ξέρετε που μπορώ να βρω ολοκληρωμένο σετ λάδια τσιμουχες και τα σχετικά για τις μπουκάλες μπροστα ?

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


panos4

Και μιας και μπήκα από ταπατοκ ας παραθέσω το σημείο που βρίσκομαι με τις μποτες

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


panosp25

Εγώ τώρα που είμαι απ' τσι ουρσουλινες, να ρωτήσω τι ειναι η ζάντα στο κεφάλι ή μπα;

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


panos4

Παράθεση από: panosp25 στις Μάρτιος 17, 2021, 12:14:28 ΜΜ
Εγώ τώρα που είμαι απ' τσι ουρσουλινες, να ρωτήσω τι ειναι η ζάντα στο κεφάλι ή μπα;

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εγώ να σου πω την αλήθεια επειδή μου γυρναει τρελά το μυαλό και έχω και στραβή ζάντα κάπως έτσι εξελαβα την φράση τώρα τι εννοεί ο ποιητής είναι άλλο θεμα!


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


panos4

Παράθεση από: panosp25 στις Μάρτιος 17, 2021, 12:14:28 ΜΜ
Εγώ τώρα που είμαι απ' τσι ουρσουλινες, να ρωτήσω τι ειναι η ζάντα στο κεφάλι ή μπα;

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Και να ρωτήσω με την σειρά μου τι είναι οι ουρσουλινες η μπα ?

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk