Yoshimura σε cb?

Ξεκίνησε από atzimpourdakas, Μάρτιος 07, 2012, 09:47:13 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

atzimpourdakas

Ξέρει κανείς αν μπαίνει yoshimura σε cb(πληροφοριακά πάντα, γιατί δε θα είιναι για τα λεφτά μου έτσι και αλλιώς, αλλά λέμε)?
Ρωτάω απλά γιατί είδα κάτι τύπους στο γιου τιούμπ..Παίζει ή απλά τις βάλανε για μούρη και στην τελική δεν κάνουνε δουλειά;

J053F

Παράθεση από: atzimpourdakas στις Μάρτιος 07, 2012, 09:47:13 ΜΜ
Ξέρει κανείς αν μπαίνει yoshimura σε cb(πληροφοριακά πάντα, γιατί δε θα είιναι για τα λεφτά μου έτσι και αλλιώς, αλλά λέμε)?
Ρωτάω απλά γιατί είδα κάτι τύπους στο γιου τιούμπ..Παίζει ή απλά τις βάλανε για μούρη και στην τελική δεν κάνουνε δουλειά;

Το δικό μου με τέτοια το αγόρασα.
Χωρίς να μπορώ να το επιβεβαιώσω, μάλλον είναι όλη η εξάτμισή μου αλλαγμένη, αφού και οι εξαγωγές του κινητήρα είναι μαύρου χρώματος.

Αν θυμάμαι καλά, είχα βρει κάπου στο net blueprints του μοντέλου με αυτή την εξάτμιση.
CB400sf PB-1 FII-R (2010 - 2013)

klab

Ότι θες μπαίνει, δεν είναι θέμα μάρκας.
Μάστορα να στην βάλει (αν χρειαστεί τροποποίηση στους σωλήνες κόψε-ράψε) και λεφτά να έχεις.

supernova

Φίλε atzimpourdakas αν έχεις όρεξη κ λεφτά, κ απο αεροπλάνο αν θες (σχήμα λόγου) βάζεις!
Νομίζω οτι φόραγε κάποτε ένα φιλαράκι μου στο cb του, τωρα το πως θα δουλεύει δεν το γνωρίζω...
Πάντως οτι μπαίνει, μπαίνει!!!

snipereps

και μπαινει και σιγουρα θα ειναι καλυτερη απο καποιον τενεκε που μπορει να παρεις απο κανα μαγαζι με εξατμησεις οτι να ναι.... ενταξει μην ειναι με διατομη εσωτερικου σωλινα 5-6 ποντους για χιλιαρια.... να εχει ομως 3,5--4,5 ποντους μια χαρα θα εισαι!

snipereps

Παράθεση από: J053F στις Μάρτιος 07, 2012, 10:22:51 ΜΜ
Παράθεση από: atzimpourdakas στις Μάρτιος 07, 2012, 09:47:13 ΜΜ
Ξέρει κανείς αν μπαίνει yoshimura σε cb(πληροφοριακά πάντα, γιατί δε θα είιναι για τα λεφτά μου έτσι και αλλιώς, αλλά λέμε)?
Ρωτάω απλά γιατί είδα κάτι τύπους στο γιου τιούμπ..Παίζει ή απλά τις βάλανε για μούρη και στην τελική δεν κάνουνε δουλειά;

Το δικό μου με τέτοια το αγόρασα.
Χωρίς να μπορώ να το επιβεβαιώσω, μάλλον είναι όλη η εξάτμισή μου αλλαγμένη, αφού και οι εξαγωγές του κινητήρα είναι μαύρου χρώματος.

Αν θυμάμαι καλά, είχα βρει κάπου στο net blueprints του μοντέλου με αυτή την εξάτμιση.

βαλε καμια φωτο ρε φιλε να το χαζεψουμε  :beerchug:

J053F

Παράθεση από: snipereps στις Μάρτιος 08, 2012, 01:44:42 ΠΜ
βαλε καμια φωτο ρε φιλε να το χαζεψουμε  :beerchug:

Για την ώρα βάζω το blueprint που έτυχε να ξαναβρώ...



Προσεχώς θα ανεβάσω φωτό του CB μου
CB400sf PB-1 FII-R (2010 - 2013)

supernova

Εδώ είναι ένα με yoshimura
http://www.youtube.com/watch?v=Cbuk1rsLIgk&feature=channel
Και δεν κάνει και πολύ θόρυβο...Ωραίο ήχο βγάζει!

itom32

 :abeye-popping: :abeye-popping: Tι μ :censored:ναρα ειναι αυτη!!!!! :abeye-popping: :abeye-popping:

supernova


itom32

Ενταξει το spec4 τα σπαει.Oμορφη αλλα ειμαι επιφυλακτικος με τις carbon.Δεν μιλω για πτωση,αλλα και ενα χτυπημα να φαει,καθαρησε.Πρεπει να βγαινει το ιδιο και σε τιτανιου.Οτι ειναι πιο ομορφη και ταιριαστη με τον μαυρο κινητηρα του sf παντως ειναι.Παντως η Akrapovic ειναι λιγοτερο βαβουριαρα.