Αλλαγή logo στο φόρουμ

Ξεκίνησε από panosp25, Μάρτιος 08, 2022, 10:28:01 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

panosp25

Το logo της σελιδας καταργηθηκε, οπως και το logo της ομαδας στο fb γιατί ο δημιουργος του δεν ηθελε να το χρησιμοποιουμε. Αν καποιος εχει κάποια ιδεα ηια αλλο logo, ας την πει.

zi

Πες μου ότι απαιτηθηκε κ πνευματικό δικαίωμα για το logo. Τέλος πάντων.

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

JEPE

Λυπάμαι που το διαβάζω αυτό! Ο jas ειναι ένα μέλος του φορουμ που ήταν από τα πιο δραστήρια και ένας εκ των διαχειριστων της σελίδας στο Facebook! Αλλά τα τελευταία χρόνια είχε απομακρυνθεί από όλες αυτές της δραστηριότητες

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


JEPE

Παράθεση από: zi στις Μάρτιος 09, 2022, 06:21:32 ΠΜ
Πες μου ότι απαιτηθηκε κ πνευματικό δικαίωμα για το logo. Τέλος πάντων.

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αδερφούλη όταν έφτιαξα τα μπλουζάκια ο jas ήταν που είχε το coral(μακέτα) και με πολύ χαρά μου έδωσε το αντίγραφο για να τα εκτυπωσουμε! Ίσως κάτι που είπαμε η που κάναμε να τον πείραξε!

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


TEOS CB SF

Παράθεση από: panosp25 στις Μάρτιος 08, 2022, 10:28:01 ΜΜ
Το logo της σελιδας καταργηθηκε, οπως και το logo της ομαδας στο fb γιατί ο δημιουργος του δεν ηθελε να το χρησιμοποιουμε. Αν καποιος εχει κάποια ιδεα ηια αλλο logo, ας την πει.
Πάνο καλησπέρα ...
Διάλεξε ένα εσύ και τοποθέτησε το , να μην φαίνεται έτσι η σελίδα έως ότου αποφασιστεί κάτι πιο οργανωμένα..
Τώρα για τα περί πνευματικών δικαιωμάτων δεν θέλω να σχολιάσω διότι είναι για γέλια .
Τουλάχιστον από νομικής απόψεως.

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


JEPE

Αν θέλετε βάζουμε αυτή με αλλαγή του go4 it φυσικα

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


TEOS CB SF

Πολύ σωστά jepe ας μπει αυτό έως ότου αποφασιστεί κάτι άλλο..

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


panosp25

Ο προσανατολισμος του δεν ειναι καταλληλος. Ας το αναλαβουν οι γραφιστες και το ανεβάζουμε.

Alex400

Και μένα μαρέσει το FiiiT που έβαλε ο JEPE . Αν μπορεί να γίνει με κάποιο τρόπο ας μπεί .

Ποντιος χρηστος

Παράθεση από: panosp25 στις Μάρτιος 08, 2022, 10:28:01 ΜΜ
Το logo της σελιδας καταργηθηκε, οπως και το logo της ομαδας στο fb γιατί ο δημιουργος του δεν ηθελε να το χρησιμοποιουμε. Αν καποιος εχει κάποια ιδεα ηια αλλο logo, ας την
το οτι
Παράθεση από: panosp25 στις Μάρτιος 08, 2022, 10:28:01 ΜΜ
Το logo της σελιδας καταργηθηκε, οπως και το logo της ομαδας στο fb γιατί ο δημιουργος του δεν ηθελε να το χρησιμοποιουμε. Αν καποιος εχει κάποια ιδεα ηια αλλο logo, ας την πει.
το οτι γνωριζεις τον διμιουργο σελιδας και ηρθε και σου το ειπε αυτο τι ωρα εγινε? βαλε ελα logo εσυ και βλεπουμε.ευχομαι αυτη πιο κατω ωραια φοτο η κατι παραπλισιο ασ μπει.

.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

panosp25


zi

Παράθεση από: JEPE στις Μάρτιος 09, 2022, 07:23:57 ΠΜ
Παράθεση από: zi στις Μάρτιος 09, 2022, 06:21:32 ΠΜ
Πες μου ότι απαιτηθηκε κ πνευματικό δικαίωμα για το logo. Τέλος πάντων.

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αδερφούλη όταν έφτιαξα τα μπλουζάκια ο jas ήταν που είχε το coral(μακέτα) και με πολύ χαρά μου έδωσε το αντίγραφο για να τα εκτυπωσουμε! Ίσως κάτι που είπαμε η που κάναμε να τον πείραξε!

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ωραία αν έγινε κάτι τέτοιο εδώ είμαστε να το συζητήσουμε κ να ξεκαθαρίσει ποιος είπε τι. Θεωρώ κ είναι άποψη μου, ότι αν εγώ πχ έκανα η έλεγα κάτι που πείραζε τον Alex400 η οποιονδήποτε άλλο θα ήθελα να μου πουν ότι έκανα λάθος. Τελείως όμως επιφανειακα η συζήτηση αυτή.
Προσωπικά λέω αν μπορούν οι γραφίστες να κάνουν μια φώτο από κάποια συνάντηση. Αλλιώς ας βάλουμε το σήμα της εταιρίας με ένα Greece moto Club

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

Spyros.L

Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

JEPE

Σπύρο την ρυθμίσες στης παραμετρους για το φόρουμ;

Στάλθηκε από το STK-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


stam

Να βάλουμε αυτές τις δυο φωτο? https://www.bikebros.co.jp/catalog/1/184_8/#spec_top
https://piecesign5.exblog.jp/iv/detail/?s=27828869&i=201705%2F20%2F37%2Ff0300637_23565344.jpg
Ώστε να έχουμε και με μασκάκι και στρογγυλοφάναρο. Το ένα να κοιτάει το άλλο. Και να γράψουμε και το λογότυπο superfour.