Κάθε βοήθεια καλοδεχούμενη

Ξεκίνησε από damien, Απριλίου 25, 2021, 11:41:27 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Παλι καλα Πανο, δεν ειμαι ουτε καν πιτσιρικος.Αλλα λεω να φτιαξω καμια ξυλογλυπτη προτομη μπουστο του Shoichiro να τους το παμε δωρο μπας και μας μπασουνε στα κρυφα τα σαλονια!!!
Μετα θα παμε για μασαζ σε γκεισες ;Dμμμμμ σαν να σπαμαρω σορρυ διαχειρισταδες...

damien

Καλησπερα και παλι..Αρχικα να σας ευχαριστησω ολους για την ανταποκριση και τις συμβουλες σας..
Θελω ομως να ευχαριστησω και καποιον ιδιαιτερα..Οσο και εαν ζουμε σε μια κοινωνια που το προσωπικο οφελος και συμφερον ειναι το μοναδικο, πολλες φορες, κριτηριο συμπεριφορας, υπαρχουν καποιοι που το μερακι τους και η ανιδιοτελεια τους ερχεται σε αντιθεση..ΑΣΧΕΤΩΣ τι θα ακολουθησει θελω να ευχαριστησω τον Αλεξανδρο 8) που απλοχερα μου προσφερε τη βοηθεια του και μια σχετικη καθοδηγηση..Νομιζω οτι ειμαστε σε σωστο δρομο..!
Θα επανελθω με φωτο της τρεχουσας καταστασης της μοτοσυκλετας καθως και με σχετικο feedback για τις σχετικες εργασιες..
Stay tuned!

Thanks Alex

JEPE

Παράθεση από: panosp25 στις Απριλίου 26, 2021, 03:34:38 ΜΜ
Παράθεση από: Alex400 στις Απριλίου 26, 2021, 10:57:16 ΠΜ
Εχεις Π.Μ. [προσωπικό μήνυμα]
Εμεις δεν κάνει να μάθουμε; Εχετε μυστικά;

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Κουτσομποληηηηη!!!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


JEPE

Παράθεση από: damien στις Απριλίου 26, 2021, 09:45:14 ΜΜ
Καλησπερα και παλι..Αρχικα να σας ευχαριστησω ολους για την ανταποκριση και τις συμβουλες σας..
Θελω ομως να ευχαριστησω και καποιον ιδιαιτερα..Οσο και εαν ζουμε σε μια κοινωνια που το προσωπικο οφελος και συμφερον ειναι το μοναδικο, πολλες φορες, κριτηριο συμπεριφορας, υπαρχουν καποιοι που το μερακι τους και η ανιδιοτελεια τους ερχεται σε αντιθεση..ΑΣΧΕΤΩΣ τι θα ακολουθησει θελω να ευχαριστησω τον Αλεξανδρο 8) που απλοχερα μου προσφερε τη βοηθεια του και μια σχετικη καθοδηγηση..Νομιζω οτι ειμαστε σε σωστο δρομο..!
Θα επανελθω με φωτο της τρεχουσας καταστασης της μοτοσυκλετας καθως και με σχετικο feedback για τις σχετικες εργασιες..
Stay tuned!

Thanks Alex
Έπεσες στον άνθρωπο εγκυκλοπαιδεια!σου εύχομαι το καλύτερο αποτέλεσμα για την μηχανή σου(τώρα αν μπορέσεις να αποφύγεις τουλάχιστον το κόψιμο του πλαισίου ώστε να μπορείς να το επαναφέρεις )

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


panosp25

Παράθεση από: JEPE στις Απριλίου 26, 2021, 09:57:46 ΜΜ
Κουτσομποληηηηη!!!
Ε είμαι λίγο ρε φίλε....

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

panosp25

Παράθεση από: itom32 στις Απριλίου 26, 2021, 06:30:01 ΜΜ
Παλι καλα Πανο, δεν ειμαι ουτε καν πιτσιρικος.Αλλα λεω να φτιαξω καμια ξυλογλυπτη προτομη μπουστο του Shoichiro να τους το παμε δωρο μπας και μας μπασουνε στα κρυφα τα σαλονια!!!
Μετα θα παμε για μασαζ σε γκεισες ;Dμμμμμ σαν να σπαμαρω σορρυ διαχειρισταδες...
Εκεί ανάμεσα στο σαλόνι και τις γκέισες, να ζητησουμε και κανενα bol'd or ή το NR καμία βόλτα;

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Παράθεση από: panosp25 στις Απριλίου 26, 2021, 10:48:33 ΜΜ
Παράθεση από: itom32 στις Απριλίου 26, 2021, 06:30:01 ΜΜ
Παλι καλα Πανο, δεν ειμαι ουτε καν πιτσιρικος.Αλλα λεω να φτιαξω καμια ξυλογλυπτη προτομη μπουστο του Shoichiro να τους το παμε δωρο μπας και μας μπασουνε στα κρυφα τα σαλονια!!!
Μετα θα παμε για μασαζ σε γκεισες ;Dμμμμμ σαν να σπαμαρω σορρυ διαχειρισταδες...
Εκεί ανάμεσα στο σαλόνι και τις γκέισες, να ζητησουμε και κανενα bol'd or ή το NR καμία βόλτα;

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εσυ το NR , ο Γιάννης το Boldor , εγώ τις γκέισες . . . Κλείνω εισιτήρια . . .  ;D ;D ;D

zi

Εγώ πάλι μόνος θα κοιμηθώ?

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

panosp25

Παράθεση από: zi στις Απριλίου 27, 2021, 11:35:28 ΜΜ
Εγώ πάλι μόνος θα κοιμηθώ?

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αν κοιμηθείς εσυ, θα ξαγρυπνησουν οι υπόλοιποι....

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


JEPE

Παράθεση από: zi στις Απριλίου 27, 2021, 11:35:28 ΜΜ
Εγώ πάλι μόνος θα κοιμηθώ?

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Στην μια άκρη εσύ στην άλλη ο Αλέξανδρος για να εχουμε στερεοφωνικό ήχο

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


giannis_t

Να προσθέσω και εγώ εδώ την ψήφο μου κατά της μετατροπής. Θα τρως νερά δεν θα μπορείς να βάλεις άνετα ένα 2ο άτομο (όλο και κάποτε θα το χρειαστείς) και δεν θα μπορείς εύκολα να βάλεις ένα μπαγκάζι κάπως. Γενικά θα χαλάσεις το ζύγισμα της μηχανής και τα εργονομικά της. Επίσης πιστεύω ότι άμα ασχοληθείς τόσο θα αρχίσεις να εκτιμάς περισσότερο τα καλοστεκουμενα μαμά CB καθώς είναι όντως πολύ κλασσικό.
Εγώ θα έλεγα ναι σε αξεσουάρ και μικροαλλαγές, αλλά κόψιμο σασί και σέλες δεν χρειάζονται. Ταπεινή μου γνώμη.

Στάλθηκε από το Nokia 7.2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για δύο πράγματα ΔΕΝ πρέπει να αγχώνεσαι, για αυτά που μπορείς να κάνεις κάτι και για αυτά που δεν μπορεί να κάνεις κάτι.