Ημερολόγιο καραντίνας

Ξεκίνησε από panosp25, Μάρτιος 27, 2020, 10:56:38 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Δεν ξερω τιμες για καπακια κινητηρα,αλλα τιμη για ηλεκτροστατικη σε ελατηρια που εχω παρει,απο θεσσαλονικη ειναι 40ευρω το ζευγος.Επισης τιμη που με ειπαν για κεραμικη βαφη χταποδιου version r/s ηταν στα 220 ευρω.

Alex400

Ευχαριστώ Αρχηγέ [ΙΤΟΜ]. Μιά  τιμή για τις ζάντες ηλεκτροστατική [το ζεύγος ;]

itom32

Παράθεση από: Alex400 στις Μαΐου 10, 2020, 06:26:24 ΜΜ
Μιά  τιμή για τις ζάντες ηλεκτροστατική [το ζεύγος ;]
Η τιμη για ζαντες αν θυμαμαι καλα ηταν στα 120ευρω,η αμμοβολη και η ηλεκτροστατικη βαφη.Μιλαμε παντα για το ιδιο κατ/μα στην Ανω Ηλιουπολη το οποιο αναφερω στο αναλογο τοπικ οταν εβαψα ζαντες,με αψογη ποιοτικη εργασια.

JEPE

Για ζάντες είχα δώσει 100 -120 πριν 4χρονιαμεσα στην εργασία ήταν αφαιρεση επανατοποθέτηση ελαστικού αμμοβολή και ηλεκτροστατικη βαφή .της δισκοπλακες της είχα βγάλει εγώ!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


TEOS CB SF

Στα τελειώματα της καραντίνας
Μιας και έβγαλα για λίγο τον ανεμοθωρακα της givi είπα να σας δείξω φωτογραφίες (αν και βρώμικη )..

Alex400

Φτου , φτου , φτου απλά κούκλα .... ;)

Ποντιος χρηστος

ξαρφε ατο οπις με τα σερε ντο πιαν ο  οπις μερ καθετε, εσυ εσενγκεσα?
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

panosp25

Παράθεση από: Ποντιος χρηστος στις Μαΐου 15, 2020, 11:10:51 ΠΜ
ξαρφε ατο οπις με τα σερε ντο πιαν ο  οπις μερ καθετε, εσυ εσενγκεσα?
http://www.pontos-news.gr/article/207662/menoyme-spiti-kai-kanoyme-online-dorean-mathimata-pontiakis-dialektoy

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


wolfi


TEOS CB SF

Εννοεί για τους κοινούς θνητούς την βάση πίσω πάνω από τις χειρολαβές αν την έβαλα εγώ ..
Και απαντάω τώρα ότι : ποντιε έτσι ήρθε από japan το μοτορι

TEOS CB SF

Αλλά τώρα που το σκέφτομαι ίσως μπορεί κάποιος να κάνει ίδια " φτυστα " με αυτά ..

panosp25

Έχουμε καεί με αυτά τα φτυστά!

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


TEOS CB SF


TEOS CB SF


Ποντιος χρηστος

νομιζα εσυ τα εκανες.ωραιος ο πανος. γουλφι τι εγινε παλι κλαις?ο ποντος ζει στο εχω ξαναπει.
τεο εχει την ιδια κληση η σωληνα χειρολαβη απο σχαρα ετσι οπως το βλεπω τωρα πατεντα ερθεν.
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης