ΕΞΙ ΝΟΜΟΙ - 16 ΩΡΕΣ - 2 HONDA - 2 ΨΥΧΕΣ - ΕΙΜΑΙ ΛΕΥΤΕΡΟΣ.....

Ξεκίνησε από zi, Μαΐου 26, 2014, 08:04:19 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

zi

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

zi

Αφου επηλθε η καθαρση κ η αναταση της ψυχης καταληξαμε να οδηγουμε απο Παλιουριο - Μουργκανι μεσο Μυκανης για Καλαμπακα. ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ κ οι δυο ειχαμε ενα πλατυ χαμογελο μεσα απο τα κρανοι μας το οποιο ηταν ευδιακριτο απο παντου.
"Τελικα οι φιλοι ειναι αυτοι που θα σε οδηγησουν στην καταξιωση" Λεωνιδας στα στενα των Θερμοπυλων.
Μεγαλα λογια θα πουν καποιοι ομως καταλαβα ενα πραγμα. ΦΙΛΟΙ ειναι λιγοι.Ο Μακης εμεινε ορφανος μικρος κ προσφατα εχασε τον πατερα του, λιγο πριν το Πασχα. Εκανα το ιδιο ακριβως . Τον εβγαλα απο το καβουκι του κ εκανε κ εκεινος το ιδιο με εμενα. Τον ευχαριστω που ειναι διπλα μου κ τον ευχαριστω που ειμαστε φιλοι.
Δεν ξερω γιατι σας τα "λεω" ολα αυτα. Ισως γιατι η πιεση καμια φορα που αισθανομαστε καλο ειναι να την διοχετευουμε καπου αλλου για να μπορεσουμενα παρουμε την σωστη αποφαση. Δεν υπαρχει προβλημα που να μην υπαρχει η λυση. Αλλωστε ο Σωκρατης ελεγε: "πρωτα δημιουργουμε την λυση κ μετα το προβλημα".Τα σημαντικα πραγματα στην ζωη ειναι λιγα οπωσ λιγοι ειναι κ οι ανθρωποι που μας αγαπανε, λιγοι ειναι οι φιλοι μας οπως κ λιγες οι χαρες μας.
Ας μην μεινουμε στους τυπους κ ασ ζησουμε την καθε στιγμη.
Εγω παντως απο αυτο το ολοημερο ταξιδι κερδισα πολλα...ανεκτιμητης αξιας.

ΜΑΚΗ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Ισως να μην ειχα την δυναμη να σου το πω αλλα το εβλεπες στα ματια μου. Αλλωστε γνωριζομαστε εκ των εσω.

ΥΓ: Για να ελαφρυνω λιγο. "Ρε αταλαντε σερβιτορε δε σε ειπα να χυσεις λιγο καφε ελληνικο να παρουμε κανα φραγκο ???? Ηρθε η ΔΕΗ 210 € κ επαθα εγκεφαλικο"
ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

zi

Συνολικα :
χλμ...........................800
καυσιμα....................40 λ περιπου
κοστος......................50 €
ωρες οδηγησης.........16
νομοι.........................Τρικαλων,Λαρισας,Πιεριας,Εδεσσας,Φλωρινας,Κοζανης,Γρεβενων
μοτο......................... HONDA CB 400 V-TECH
                                 HONDA TRANSALP 650   

Αξια..................Α Ν Ε Κ Τ Ι Μ Η Τ Η
ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

xrhstos


Headmaster

Αντε να διαβαζουμε τετοια να παιρνουν τα μυαλα μας αερα!!!

ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ!!!!

TEOS CB SF

Πολύ ωραίο άρθρο zi φέτος θα αναλάβεις να δημιουργήσεις ένα μετά την βόλτα  ;)

zi

Μακαρι. Αλλωστε ειπαμε : "Μια παρεα (το κορμι) μια μηχανη κ ο κοσμος γυρνα". Φαντασου τι εχει να γινει αν σε αυτον τον συνδιασμο υπαρχουν φιλοι , κοψιδια , μπυρα , γελιο κ πανω απο ολα ανθρωποι διαφορετικοι αλλα τοσο ιδιοι
ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...