Νέος στο Forum.....

Ξεκίνησε από mhakio, Ιουνίου 28, 2007, 02:05:17 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Enigma

Ναι ρε τι λες τωρα ειναι εξατμησαρα η leovince  :wave:Εχουν ενα θεμα με την ενταση του ηχου βεβαια αλλα ενταξυ ειναι ποιο αρσενικη ρε παιδι μου

Remali tis Fokionos Negri

Γεια χαρά παιδιά! Νέος στο φόρουμ κι εγώ το οποίο μου το υπέδειξε ο jokey! (στο τμήμα marketing τον έχετε; )
Αύριο παραλαμβάνω το superfour μου το οποίο έχω μόνο σε φωτογραφία από την αγγελία:

Έχω μείνει πραγματικά άφωνος από τα εξαιρετικά σχόλια που έχω ακούσει για αυτή τη μηχανή ακόμα κι από ανταγωνιστές! Δεν βλέπω την ώρα να την οδηγήσω! Μέχρι αύριο το απόγευμα θα είμαι ακόμα κάτοχος του ΧΤ125x οπότε φαντάζεστε πόσο μεγάλη αίσθηση μου έχει κάνει η χαώδης διαφορά των 2 μηχανών!

Την πήρα από μαγαζί με μεταχειρισμένα. Ο τύπος μου πήρε το ΧΤ για 1900€ (πολύ καλά για μάντρα νομίζω, μιας και με αγγελία στα 2200€ δεν χτύπησε το τηλέφωνο   :-[ ) οπότε πλήρωσα 600 για το CB. Ξέρω ότι από ιδιώτη θα το έπαιρνα φθηνότερα, αλλά ήθελα την 6μηνη εγγύηση και το πιο σημαντικό, θέλω να υπάρχει κάποιος να "βρίζω" αν κάτι πάει στραβά!
Καινούρια λάστιχα, περασμένο "χοντρό" σέρβις. Εξατμησούλα Remus... Αθόρυβο στο ρελαντί, σου σηκώνεται ...η τρίχα όταν ανοίγει το γκάζι! Είναι η μηχανή πάνω στην οποία με φανταζόμουν. Ειλικρινά! Old school στρογγυλοφάναρη, χοντρούλα με μεταλλικούς τετράγωνους καθρέφτες και όμορφο ηχηρό γκάζι!!

Καλώς σας βρήκα!!
Capre Diem
Memento morti

Headmaster

Κάλως μας ήρθες φίλε στη παρέα!!!!
Με το καλό να παραλάβεις το καινούργιο μωρό σου!!!!!!

iannis



καλοριζικες παιδια κ στους 2 νεους του φορουμ,,

ψαρουκλες θα λιωσετε!!! :D :yoohoo: :yelrotflmao: :yelrotflmao:
θα πάω να χτίσω μια φωλιά στον ουρανό, να κατεβαίνω μόνο αν θέλω να γελάσω...

Enigma

Μπραβο παιδια πηρατε μηχανακια πολυ καλα εχουμε κανει οι περισσοτεροι εδω μεσα αρκετααααα χλμ σε διαφορες συνθηκες και ετσι οτι απορια εχεται εδω ειμαστε για ερωτησεις

jokey

Να καλοσορίσω και εγώ το Remali και να του ευχηθώ πολλά ακι ασφαλή χιλιόμετρα και να προτείνω καμια συνάντηση μετά τις εκλογές με θέματα

-Λάδωμα λαρυγγιού(με καμιά μπύρα)
-Τσακωμός για το ποιος έχει την πιο καλοσυντηρημένη μηχανή
-Συζήτηση των καλοκαιρινών μας προορισμών
-Το κέρασμα ταψί μπακλαβά από τους καινούργιους
-Ότι άλλο ξέχασα

ʼντε και καλό χειμώνα
ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜ

Remali tis Fokionos Negri



Ευχαριστώ για τα καλωσορίσματα! Καλώς σας βρήκα!
Capre Diem
Memento morti

Headmaster

Εβγε ρεμαλι για την εξάτμιση !! :yelrotflmao:

Την ίδια έχουμε!!

Remali tis Fokionos Negri

Ε, να 'ναι καλά ο πρώην (αν και νομίζω ότι την είχε κοπέλα) της CB... Εγώ έτοιμη τη βρήκα, οπότε δεν διεκδικώ δάφνες!

ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΜΟΥΡΗ!!
:yoohoo:
Capre Diem
Memento morti

freethan

Κούκλα κούκλα φτου φτου φτου :)
Καλώς όρισες και καλά πολλά όρθια χλμ :)

Υ.Γ. Να ανοίξει κανένα Pοst για συνάντηση τι λέτε  ???  ;D