ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ

Ξεκίνησε από mhakio, Ιουνίου 28, 2007, 02:23:53 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

mhakio

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ.......ΜΕ ΛΕΝΕ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ???ΕΙΝΑΙ ΤΟ CBακι ΜΟΥ.....ΟΥΤΕ ΣΤΑΘΕΡΟ ΣΠΙΤΙ (ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΣΥΜΒΙΑ ΜΕΝΩ :hug:

Enigma

Χαρακτηριστικα μηχανοβιου εχεις Νικο χε χε..Μοτο σακιδιο και βουρ στην ελευθερια ε?ΩΡΑΙΑ πραγματα
Καλως μας ηρθες λοιπον και παλι απο εμενα :wave:

tonina

Kαλος ορισες νικο στην παρέα μας. :wave:

NikosCB

Hey!Hey!My!My!Rock 'n' Roll will never die!!!

Xmitsos

γεια σου νίκο,καλώς ήρθες και να μείνεις....είσαι καλοδεχούμενος και θα το καταλάβεις στη πορεία...!!!have fun και να ζήσετε σου εύχομαι με τη συμβία σου
...runnin' with the devil.... >:D

snowdevil

welcome, welcome nik. Σωστός ο xmitsos.....αν και μέλλουσα να ζήσεται παιδιά.....αφού την βρήκες κράτα την Νικ...δύσκολο πράγμα να βρείς άνθρωπο σήμερα για να συνεννοηθείς.....
"If you want something you never had.....do something you have never done"

ArxOn

Δέκατο του δευτερολέπτου: Χρονικό διάστημα που μεσολαβεί μεταξύ του ανάμματος του πράσινου φαναριού και του κορναρίσματος του πίσω αυτοκινήτου!

http://kevan.org/brain.cgi?Sniper3


freethan

Καλώς όρισες Νίκο, καλή διαμονή  ;D

Headmaster

Καλώς ηρθες και καλή διαμονή στην παρεά μας!!! :yoohoo: :yoohoo:

MAKJUNIOR

Καλως ήρθες!! Καλή διαμονή να έχεις!  ;D ;D ;D ;D O0

LIONTARAKI

Welcome και από μένα Νικόλα :wave:...καλά να τα περάσεις στην παρέα μας...κατί που είναι σίγουρο O0 O0 :yelrotflmao:  !!!!
Αχά!!!

egm

Καλως όρισες φίλε. Σου εύχομαι οι γυναικες της ζωής σου, να σε ταξιδεύουν πάντα σε δρόμους όμορφους γεμάτους στροφές, καινούρια τοπία, και εικόνες. Welcome to the CLUB.... :beerchug:
Τα πάντα γίνονται. Αρκεί να βρείς τον τρόπο......

matina

καλως μας ηρ8ες Νικο !  :beerchug:

mhakio

ευχαριστω ολους σας παιδια...δεν περιμενα τετοιο ενδιαφερον<><><><><><>αν και ηθελα πολυ να ερθω στην συγκεντρωση επρεπε να παω στην πατριδα για να αγιασουν >:D >:D >:D το cbακι μου...ελπιζω να ειμαι στην επομενη!!!!!!!!!

Enigma

Αν αποφασησουν τα ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ να εμφανιστουν >:( >:( >:( >:( Θα ξανακανουμε και αλλες πολλες..
(τα πηρα τωρα και καλα) :offtopic: