Σβηνει ξαφνικα

Ξεκίνησε από Tony 1988, Φεβρουαρίου 03, 2021, 11:22:21 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Tony 1988

Καλησπέρα στην όμορφη παρέα!! Κάτοχος cb 400sf F2N!! Έχω το έξεις πρόβλημα ξαφνικά σβήνει αλαξα ρουμπινετο τάπα ρεζερβουαρ πάλι τα ίδια !! Μπορεί να κάνεις 200 χιλιόμετρα χωρίς να κάνει τίποτα και να κάνεις 10 μέτρα και να σβήσει πριν σβήσει δουλεύει σαν τρικιλινδρο!! Το αφήνεις 3-4 λεπτά και πέρνει κατευθείαν!! Τι είναι άραγε?? Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων !! Να αναφέρω έχουν αλλαχτεί και μπουζι έχουν ανοιχτεί τα ποτηράκια του καρμπιρατερ και είναι όλα πεντακάθαρα

panosp25

Εχεις να δοκιμασεις πολλαπλασιαστες;

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Tony 1988

Όχι φίλε μου τώρα στο συνεργείο μου είπε μάλλον ανορθωτης είναι φέρνει λέει μέχρι 11 που το μέτρησε τι να πω

panosp25

Παίζει κι ο ανορθωτης αλλα δεν σου αδειάζει τη μπαταρία;

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ποντιος χρηστος

ενα κοβει στροφες αμεσως κοφτα ειναι ηλεκτρολογικο ισως θες αλαγη στο ματι
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

Tony 1988

Μερικές φορές πριν σβήσει δουλεύει τρικιλινδρο και μόλις πάει να σβήσει μια δίνει μια πέρνει όπου το χάνει και σβήνει!! Δεν ξέρω ρε παιδιά μάλλον ο μάστορας είναι άσχετος και με κάνει μεροκάματο κάθε φορά

Ποντιος χρηστος

αναπνοεσ εκπνοες ρεζερβουαρ κοιταξες?δουλευει ορθα το ρουμπινετο?το πρωι παιρνει εμπρος αμεσως? οταν ζεσταίνετε συμβαιενει η και κρυο?και σιγουρα πρεπει να δεις οτι σε ειπε ο πανος.και προσπαθησε λεπτομερος να γραψεις το τι συμβαινει.
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

Alex400

 1.Ο ''πνευμονας'' της ταπας βεζινης [ενα τετράγωνο πλαστικο ΠΑΝΩ στην τάπα] ηταν σπασμένος απο κάποιο ''συνεργείο'' .
Αντικαταστάθηκε η τάπα .
2. Το ρουμπινέτο αντικασταστάθηκε καθως το σώμα με τις μεμβράνες ηταν ιμιτασιον και ΔΕΝ σφραγιζε [ηταν απο κατασκευής ''πέτσικο'']
3. Αντικαταστάθηκε ο Ανορθωτης . [Εδινε χαμηλές ενδείξεις 11-12]
Τη συνέχεια ας την γράψει ο Αντώνης εφόσων η μηχανή ΔΕΝ παρουσιάσει άλλο θέμα ή τί άλλο χρειάστηκε .