karina question...

Ξεκίνησε από ANESTIS, Φεβρουαρίου 06, 2011, 02:22:27 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Δεν ανοιγω νεο θεμα μιας και αυτο το θεμα το χρωστουσα εδω και δυο χρονια στο R μου.To ερωτημα της επικεφαλιδας του θεματος απαντηθηκε κι απο μερους μου.Αρκετό ψαξιμο για το τι καθεται πιο ομορφα στο sf.Δεν τίθεται θεμα πως για τα γουστα μου,η πιο ομορφη καρινα για το sf ειναι αυτη της γιαπωνεζικης ΑCP.Aλλα πολλα τα εξοδα για τα 9000γεν της περιπου 90ευρω συν αλλα ποσα για ταχυδρομεια διασαφηνσεις κλπ.
H αποφαση για το ποια καρίνα θα τοποθετησω,παρθηκε εδω και αρκετο καιρο κι ετσι τοποθετησα καρίνα του VF750Four του 1983(πρέπει να κάνει το ίδιο καλή δουλειά και του VF1000).Δυστυχώς δεν γλυτωσα την προσθηκη αποστατων(δυο μικρα λαμακια)για να καθησει καλα.Ισως με περισσοτερα κοψιματα λιμαρισματα σε συγκεκριμενα σημεια να καθοταν καλυτερα,αλλα πανω κατω ειμαι ευχαριστημενος.Αφαιρεσα απο το αυτοκολλητο το V μιας κι εγραφε V FOUR και μενει να φτιαξω ενα αυτοκολλητο SUPER και τελειωσε.Πάμε γι'αλλα.  O0
Υ.Γ:To καλό ή κακο αναλογως την εποχη είναι οτι απέκτησα εκτoς των άλλων και air condition.Εκεινες οι γρυλιες λογω αεροδυναμικης πεταν ζεστο αερα του χταποδιού στα ποδια.Για χειμωνα καλη φάση.Αλλα για την ωρα καίει!!! ;)

Headmaster

Επιμενω θελει βαψιμο σε πορτοκαλι!!!

itom32

Παράθεση από: Headmaster στις Αυγούστου 08, 2016, 11:24:17 ΜΜ
Επιμενω θελει βαψιμο σε πορτοκαλι!!!
Iσως να "εδειχνε" περισσοτερο με το πορτοκαλι,αλλα υπάρχει το μειονεκτημα οτι εκει κατω θα λερωνεται ευκολα.Μονιμα μαυρο θα  ειναι απο τη σκόνη και την μπιχλα.Νομιζω το βαψιμο τζαμπα θα παει.Απο την αλλη εαν βρω κανενα πορτοκαλι αυτοκολλητο βυνιλύου που να ταιριάζει η αποχρωση λέω να το φτιαξω ετσι.

Κρις Β

Αδερφια αν κανεναν θελησει να παραγγειλει κατι απο τους κινεζους ας μου πει και εμενα τον αμοιρο γιατι δεν εχω ιδεα απο την διαδικασια και απο αγγλικα ..κλαφτα 😅😅😂
V. K.