Τακ τακ στην μιζα.. Τι τρεχει αραγε;;

Ξεκίνησε από Κρις Β, Ιουνίου 26, 2020, 06:02:40 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Κρις Β

Ναι γιαυτο μου ειπε 50 με 60€ εργασια και κανα 40αρι τα καρβουνακια συνολο 100€ καλη τιμη είναι τι λέτε και εσεις;;
V. K.

Alex400

Έχει χρεώσει λίγο παραπάνω την εργασία . Η λύση ειναι γνήσια καρβουνάκια [μια και τα ιμιτασιον σε πολύ σύντομο διάστημα χαλάνε] . Η λύση μεταχειρησμένης μίζας 60 -80 ευρώ ΔΕΝ μας εξασφαλίζει ότι σε 2-3 μήνες δεν θα θέλουμε πάλι καρβουνάκια ....Τα υπόλοιπα θα τα πούμε στον καφέ ... ;)

Κρις Β

Αλεξ για 20 με 30 ευρω λιγοτερα δεν θα εβαζα ποτε μεταχειρο.. 100€ με καινούργια γνησια και ειμαστε πενα😁
V. K.

panosp25

Παράθεση από: Κρις Β στις Ιουνίου 27, 2020, 01:59:24 ΜΜ
ΕΝΗΜΈΡΩΣΗ: χτυπησα τον κύλινδρο της μιζας και γυρισε κανονικά που σημαινει πως η μιζα φταιει.. Παιδια τωρα ξερουμε τι παιζει για νεα μιζα; τιμες κλπ;;... Σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις άμεσες απαντήσεις σας
Αυτο το κόλπο με το χτύπημα της μιζας που το έμαθες; Ειχες κανενα 2CV παλια;

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400


ammo77

Να πω την άποψή μου,
Εγώ έχω επισκευάσει την δική μου πριν 4-5 χρόνια,
Πήγα σε ηλεκτρολόγο αυτοκινήτων με ανοιχτό το πλακάκι που έχει τα κάρβουνα μου τα άλλαξε με πήρε 10€ και από τότε ακόμα η μίζα γυρίζει σαν τρελή  :o ;D!
ʼρα βρες έναν καλό μάστορα με οικονομική εργασία γιατί θεωρώ πως τα 100€  είναι υπερβολικά!
Εκτός κι αν τα καρβουνάκια που θα σου βάλει θα είναι μαμά σίγουρα, να τα δεις με τα μάτια σου και τότε τι να πω Οκ.
Εγώ πάντως δεν φοβήθηκα να βάλω του κιλού καρβουνάκια.

Ποντιος χρηστος

εμενα επισκευη εργασια γουολφι με γνησια καρβουνακια δαβας....και ειναι πενα,.
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης