Φωτογραφιες CB Superfour

Ξεκίνησε από jimis, Φεβρουαρίου 10, 2006, 04:35:20 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

supernova


klab

Πάμε στο επόμενο ερώτημα, αλογόνου ή led ;

supernova

Εγώ λόγο θερμοκρασίας λειτουργίας θα έλεγα αλογόνου μιας και έχει σχέση με πυράκτωση και όχι led γιατί δεν κάνει αναπηδήσεις!!!!
:yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:

point zero

βασικα δεν υπαρχει μοναδα μετρησης για το υπερ οπλο cb μου  ισως τα ετη φωτος ( αφου απεχει μπολικα τετοια )...ολα τα υπολοιπα  ειναι οδοντροκρεμες   :sun_smiley:

Η ζηλια σας ειναι το κατι αλλο ... το διακρινω  στα κειμενα σας !! :-X

παω τωρα να ανοιξω μια δευτερα και να μπω  σε τροχια στην Σεληνη !!!!
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

point zero

Παράθεση από: klab στις Απριλίου 17, 2012, 10:19:42 ΜΜ
Πάμε στο επόμενο ερώτημα, αλογόνου ή led ;

με σενα θα λογαριαστω οσονουπω !!!
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

itom32

Παράθεση από: point zero στις Απριλίου 17, 2012, 11:33:38 ΜΜ
βασικα δεν υπαρχει μοναδα μετρησης για το υπερ οπλο cb μου  ισως τα ετη φωτος ( αφου απεχει μπολικα τετοια )...ολα τα υπολοιπα  ειναι οδοντροκρεμες   :sun_smiley:
Η ζηλια σας ειναι το κατι αλλο ... το διακρινω  στα κειμενα σας !! :-X
παω τωρα να ανοιξω μια δευτερα και να μπω  σε τροχια στην Σεληνη !!!!
Προσεχε τη δευτερα ο ιονοκινητηρας να μη σε βγαλει περισσοτερα warp απο οσο πρεπει και διακτυνιστεις,χα,χα,χα σε εχθρικο πλανητη.... :yelrotflmao:

point zero

Παράθεση από: itom32 στις Απριλίου 17, 2012, 11:37:33 ΜΜ
Παράθεση από: point zero στις Απριλίου 17, 2012, 11:33:38 ΜΜ
βασικα δεν υπαρχει μοναδα μετρησης για το υπερ οπλο cb μου  ισως τα ετη φωτος ( αφου απεχει μπολικα τετοια )...ολα τα υπολοιπα  ειναι οδοντροκρεμες   :sun_smiley:
Η ζηλια σας ειναι το κατι αλλο ... το διακρινω  στα κειμενα σας !! :-X
παω τωρα να ανοιξω μια δευτερα και να μπω  σε τροχια στην Σεληνη !!!!
Προσεχε τη δευτερα ο ιονοκινητηρας να μη σε βγαλει περισσοτερα warp απο οσο πρεπει και διακτυνιστεις,χα,χα,χα σε εχθρικο πλανητη.... :yelrotflmao:

:censored:αααχχχχχχχ πως κρατιεμαι μην αρχισω τα πορτοκαλοχρυσαφιαταποκαλαμοπροφορτισοχερουλια !!!! :censored:
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

itom32

Παράθεση από: point zero στις Απριλίου 17, 2012, 11:42:07 ΜΜ
Παράθεση από: itom32 στις Απριλίου 17, 2012, 11:37:33 ΜΜ
Παράθεση από: point zero στις Απριλίου 17, 2012, 11:33:38 ΜΜ
βασικα δεν υπαρχει μοναδα μετρησης για το υπερ οπλο cb μου  ισως τα ετη φωτος ( αφου απεχει μπολικα τετοια )...ολα τα υπολοιπα  ειναι οδοντροκρεμες   :sun_smiley:
Η ζηλια σας ειναι το κατι αλλο ... το διακρινω  στα κειμενα σας !! :-X
παω τωρα να ανοιξω μια δευτερα και να μπω  σε τροχια στην Σεληνη !!!!
Προσεχε τη δευτερα ο ιονοκινητηρας να μη σε βγαλει περισσοτερα warp απο οσο πρεπει και διακτυνιστεις,χα,χα,χα σε εχθρικο πλανητη.... :yelrotflmao:

:censored:αααχχχχχχχ πως κρατιεμαι μην αρχισω τα πορτοκαλοχρυσαφιαταποκαλαμοπροφορτισοχερουλια !!!! :censored:
:yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:

klab

Παράθεση από: point zero στις Απριλίου 17, 2012, 11:34:45 ΜΜ
με σενα θα λογαριαστω οσονουπω !!!

Ποιός είναι ο Osonupo κανένας Γιαπωνέζος φίλος σου ;
Δηλαδή με απατάς ;  :'(





point zero

κατσε καλα γιατι θα βαλω το cb  σου  να ζευγαρωσει με κανενα τετραγωνο-φαναρο !!!
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

klab

Φτου φτου φτου, απεταξάμην !!!

supernova

Είσαστε απίστευτοι!!!!!
:yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:

Headmaster

Παράθεση από: itom32 στις Απριλίου 17, 2012, 11:37:33 ΜΜ
Παράθεση από: point zero στις Απριλίου 17, 2012, 11:33:38 ΜΜ
βασικα δεν υπαρχει μοναδα μετρησης για το υπερ οπλο cb μου  ισως τα ετη φωτος ( αφου απεχει μπολικα τετοια )...ολα τα υπολοιπα  ειναι οδοντροκρεμες   :sun_smiley:
Η ζηλια σας ειναι το κατι αλλο ... το διακρινω  στα κειμενα σας !! :-X
παω τωρα να ανοιξω μια δευτερα και να μπω  σε τροχια στην Σεληνη !!!!
Προσεχε τη δευτερα ο ιονοκινητηρας να μη σε βγαλει περισσοτερα warp απο οσο πρεπει και διακτυνιστεις,χα,χα,χα σε εχθρικο πλανητη.... :yelrotflmao:

ΑΑΑ ολα και ολα τα warp drive speed τα έχω καβατζώσει εγώ!!! :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:

dimitris

και αφου ειχα παρει τα υλικα και ημουν ετοιμος να επιχειρησω βαψιμο,ψαχνοντας για ενα ανταλλακτικο του αδερφου μου πεφτω πανω σε ενα bagster για cb.made in France,αδιαβροχο και εγγυηση ενα χρονο.τιμη 70 ευρω με τα μεταφορικα και το κτυπησα.η καλη μου την γλυτωσε γιατι ποιος ξερει πιο θα ηταν το αποτελεσμα,βαψιμο ντεποζιτο.τωρα λεω να βαψω την ουρα εκτος και αν γινει και αλλο θαυμα.
[/img]
[/img]
[/img]