Καλησπερα!!

Ξεκίνησε από kimiraxx, Νοεμβρίου 19, 2020, 07:04:40 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

kimiraxx

Τελικά δεν στάθηκα τυχερός με το τοπικό κατάστημα.Stam σε παρακαλώ ενημερωσε με εάν βρεις το Τ.Για να δούμε τον τρόπο αποστολής και την αξία του Τ.

Alex400

Παράθεση από: kimiraxx στις Νοεμβρίου 20, 2020, 09:42:18 ΜΜ
Παράθεση από: Alex400 στις Νοεμβρίου 20, 2020, 09:31:38 ΜΜ
ΟΧΙ μόνο τυχαία δεν την ανέφερα . . .Με τον καιρό θα καταλάβεις πόσο σημαντική ειναι η Λιβαδειά για εμάς .   ;)


Πες μου ότι παίζει καταλυτικό ρόλο η Λιβαδειά και θα τρελαθώ!!!!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Οι λύσεις που ψάχνεις ειναι ΔΙΠΛΑ σου . . .  ;) ΔΕΝ φημίζεται μόνο για την προβατίνα η Λιβαδειά . . .

panosp25

Το πρόβλημα σου ειναι τα Τ η τα oring;

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


kimiraxx

Παράθεση από: panosp25 στις Φεβρουαρίου 02, 2021, 08:17:41 ΠΜ
Παίζει να εχω ενα η και δυο. Θα ριξω μια ματιά σήμερα η αυριο να σου πω.

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σορρυ κατάλαβα λάθος. Νόμιζα οτι οStam μου είπε για το Τ. Ενώ μου το είχες πει εσυ. Εαν βρεις κατι ενημέρωσε με σε παρακαλώ.

kimiraxx

Το πρόβλημα μου είναι το Τ. Το οποίο ενώ η μια άκρη του είναι με το σωστό άκρο, στο αλλο άκρο εχει τοποθετηθεί προσθήκη-κομμάτι τεφλόν(χωνευτο). Κατά πάσα πιθανότητα είχε σπάσει, μόνο από πέσιμο μπορώ να σκεφτώ και θεώρησε σωστό ο εκάστοτε μάστορας να κάνει την made in greece πατέντα πάνω στη γιαπωνεζουλα έτσι ως σήμα κατατεθέν την ελληνικής ευρηματικότητας, δίχως να υπολογίσει οτι η διατομή οτι δεν ήταν ίδια με την απέναντι!!!Με αποτέλεσμα λιγότερη παροχή καυσίμου στο καρμπυρατέρ. Αυτά για το συγκεκριμενο κομμάτι. Διεύρυνα τη διατομή με τρυπάνι αλλά πάλι δεν είναι ιδια με απέναντι. ʼλλο περιθώριο δεν εχω να την πειράξω τη διατομη.

panosp25

Ησουν σαφεστατος. Αυριο θα σου εχω νεα...

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


kimiraxx

Παράθεση από: panosp25 στις Φεβρουαρίου 02, 2021, 08:59:50 ΜΜ
Ησουν σαφεστατος. Αυριο θα σου εχω νεα...

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ ειλικρινά! Περιμένω με αγωνία!!!!χαχαχαχα!   ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

kimiraxx

Καλημέρα στην ομάδα!Ξέχασα να σου αναφέρω Πάνο ότι το Τ είναι από το κάτω μέρος των καρμπυρατέρ.Το λέω διότι εχθές το βράδυ πρόσεξα ότι δεν έχει το ιδιο μέγεθος με τα Τ από την πάνω μεριά των καρμπυρατέρ.Το Τ από την κάτω μεριά που εγώ θέλω είναι πιο μεγάλο σε μέγεθος σε σχέση με το πάνω.

Alex400

Μερικες φορές , μια φωτογραφία = 1000 λέξεις . . . Για τα πάνω ταυ σε υπολόγιζα . . .

panosp25

Απο τα πανω Τ δεν περνάει βενζίνη. Σε καταλαβα μην φοβάσαι. Το βράδυ θα σου έχω απάντηση.

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


panosp25

Δυστυχώς θα αε στεναχωρήσω. Δεν βρήκα Τ. Μάλλον το ειχα πετάξει γιατί είχε κόλλες απάνω.

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


kimiraxx

Παράθεση από: panosp25 στις Φεβρουαρίου 03, 2021, 06:28:38 ΜΜ
Δυστυχώς θα αε στεναχωρήσω. Δεν βρήκα Τ. Μάλλον το ειχα πετάξει γιατί είχε κόλλες απάνω.

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δε πειράζει Πανο. Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για τη προσπάθεια και τον κόπο που έκανες.    :D :D :D :D :D

panosp25

Για εξιλέωση κερνάω τσίπουρο την Κυριακή.

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


kimiraxx

Παράθεση από: panosp25 στις Φεβρουαρίου 03, 2021, 08:19:50 ΜΜ
Για εξιλέωση κερνάω τσίπουρο την Κυριακή.

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Χαχαχαχαχα τώρα πέτυχες και τον άνθρωπο Πανό που πίνει!Δέχομαι μόνο άμα έχεις καμία σουμάδα! χαχαχαχαχα!Αλήθεια Λιβαδειά μενεις?

panosp25

Σουμάδα δεν εχω. Χυμο ρόδι εχω αν θες. Ναι Λιβαδειά μενω. Συνοικισμό.

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk