Καλησπερα!!

Ξεκίνησε από kimiraxx, Νοεμβρίου 19, 2020, 07:04:40 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

panosp25

Είμαστε λάτρεις της προβατινας εδω μεσα....

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


kimiraxx

Παράθεση από: panosp25 στις Νοεμβρίου 20, 2020, 09:48:43 ΜΜ
Είμαστε λάτρεις της προβατινας εδω μεσα....

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Εντάξει απλά respect!!!!!!!!Λοιπόν αποκτήσατε ακόμα έναν οπαδό!!!

klab

Καλώς τον.
Οι υπόλοιποι είστε μεγάλα μούτρα χαχαχα

TEOS CB SF

Καλώς ήρθες στην παρέα φίλος ..
Καλή ευκολία στην δουλειά που ξεκίνησες .

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


skempris

Καλώς ήρθες φίλε στην παρέα ότι χρειαστείς είμαστε εδω να βοηθήσουμε όπως μπορούμε

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Cb400sf version S F3V

JEPE

Παράθεση από: kimiraxx στις Νοεμβρίου 20, 2020, 10:00:50 ΜΜ
Παράθεση από: panosp25 στις Νοεμβρίου 20, 2020, 09:48:43 ΜΜ
Είμαστε λάτρεις της προβατινας εδω μεσα....

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Εντάξει απλά respect!!!!!!!!Λοιπόν αποκτήσατε ακόμα έναν οπαδό!!!
Κάτσε να τελειωσει η καραντίνα και θα σου πω τι έχει να γίνει!!!

Στάλθηκε από το Redmi 7A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


kimiraxx

Πολεμοχαρές το βλέπω το group περι προβατίνας!!!!Βρήκα ομοϊδεάτες στο πιο απίστευτο μέρος!!!Βέβαια θα μου πείτε η προβατίνα δε κάνει διακρίσεις σε χώρους ηλικίες κλπ!!!!ΣΥΜΦΩΝΩΩΩΩ!!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Τεσπα στο θέμα μου, όλα βαίνουν καλως μέχρι στιγμής από θέμα βαψίματος των κομματιών σε κανά μήνα περίπου θα είναι έτοιμα μαζί και η πλαστικοποίηση!!!Εγώ έχω ξεκινήσει δειλά δειλά και καθαρίζω πλαστικά(όσα μου απέμειναν)σκελετό κλπ!!!Ερώτηση: ποια είναι η γνώμη σας για να τοποθετούσα εξαρτήματα ρυθμιζόμενης προφόρτησης της μπροστινής ανάρτησης???Και για πίσω θα ήθελα λίγο πιο σκληρή ανάρτηση αλλά για εκεί μάλλον πάει αλλαγή όλο το κομμάτι(αμορτισερ&ελατηριο).Επίσης πρέπει να αλλάξω τακάκια, ήταν καινούργια(την αραγμένη τη μηχανή κανα 6αρι χρόνια!!!

TEOS CB SF

Μέσα στο φόρουμ υπάρχουν αναλυτικά ποστ για κάθε τμήμα της μηχανής μας ,όπως και λύσεις για διάφορα προβλήματα που είχαμε στο παρελθόν. Αρκεί να διαβάσεις το ανάλογο ποστ .

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Fivos 400

Καλωσόρισες! Εύχομαι ο χρόνος και οι συνθήκες να είναι ευνοϊκά ώστε να τη φτιάξεις όπως εσύ θες.

kimiraxx

Σας ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια!!!Οταν καποια στιγμη ολοκληρωθει με το καλο θα σας ενημερωσω!!

panosp25

Δείξε μας και την πορεία, για να περνάει η ώρα. Αν πάλι χρειαστείς τίποτα, κάνε μια ερώτηση.

kimiraxx

Εν αναμονή λοιπόν των εξαρτημάτων από Αθήνα. Αυτές τις μέρες καθάρισα μπροστινές μπουκάλες και μέσα στη βδομάδα θα βγούνε για επισκευή(Λαδια, τσιμουχες, ξυστρες).Σήμερα έβγαλα και τα πίσω αμορτισέρ για καθαρισμα-ξεσκουριασμα!!!!Ζοριζομαι(θέλω να βγάλω το ελατήριο) λίγο αλλά θα ψάξω για κανενα ανάλογο post εδώ μέσα.

panosp25

Ζοριζεσαι για το πισω η το μπροστά ελατήριο;

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


stam

Για τσιμούχες- ξύστρες μπροστινού πήρα πρόσφατα από εδώ: https://akron-hellas.gr/gr/contact περίπου στα 10 ευρώ και τα 2 σετ. 41*54*11 είναι οι διαστάσεις της τσιμούχας.

kimiraxx

Σας ευχαριστώ παιδιά ειλικρινα για τις απαντήσεις όλω σας εδώ μέσα!Πραγματικά φαίνεται ότι είστε ζωντανή κοινότητα και πραγματικά το πόσο πολύ βοηθάτε.Τα εξαρτήματα για τα μπροστινά τις έχω παραγγείλει όπως και το λάδι.Λογικα αύριο ή μεθαύριο θα τα έχω στα χέρια μου!!Ορίστε και 3 φωτό με τα τωρινά αποτελέσματα.Εχθες το απογευματάκι τελειώσαμε με το φίλο μου τα βγάλσιμο των μπρος και των πίσω αναρτήσεων!