μπαγκαζιερα

Ξεκίνησε από mararn, Σεπτεμβρίου 01, 2013, 01:23:40 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

mararn

υπαρχει κανενα τοπικ με το πως και που στηριζεται η βαση της μπαγκαζιερας;
Οι πιο σκοτεινές γωνιές της Κόλασης είναι φυλαγμένες για εκείνους,
που παραμένουν ουδέτεροι σε περιόδους ηθικής κρίσης.

itom32

Αν το sf σου,δεν έχει τα μαμα καγκελα-σχάρα ώστε να πατήσει πάνω το σχαράκι της μπαγκαζιέρας,μπορείς να βρείς τα universal κάγκελα της kappa ή της Givi.Θέλει όμως προσοχή στην τοποθέτηση ώστε και σταθερά να πατήσουν και να μην κάνουν ζημιές στα πλαστικά της ουράς και στα πίσω σώματα των φλάς.

mararn

Ευχαριστω .Εχω τις σχάρες που πιάνει με τα χέρια ο συνοδηγός.Δεν ξέρω αν είναι αυτά. Αν σου είναι εύκολο επιβεβαιωσέ το από τις φωτό που ανέβασα στο τοπικ συμβουλή για αγορά στο νέα μέλη
Οι πιο σκοτεινές γωνιές της Κόλασης είναι φυλαγμένες για εκείνους,
που παραμένουν ουδέτεροι σε περιόδους ηθικής κρίσης.

itom32

Εάν βάλεις  universal κάγκελα οι χειρολαβές συνεπιβάτη ειναι η καλήτερη βάση για να πιάσουν τα κάγκελα ,κατ'αυτόν τον τρόπο:


H μαμα βάση-σχάρα που ανάφερα είναι αυτή και τοποθετήται αντι των χειρολαβών συνεπιβάτη:

mararn

πολύ ωραίες και κατατοπιστικές φωτο. ευχαριστώ πολύ. σε κανένα εικοσαήμερο θα ανεβάσω φώτο όταν βάλω την μπαγκαζιερα να την δεις. αμα την βαλω όπως εσυ θα μπαινοβγαινει ευκολα η μπαγκαζιερα ;
Οι πιο σκοτεινές γωνιές της Κόλασης είναι φυλαγμένες για εκείνους,
που παραμένουν ουδέτεροι σε περιόδους ηθικής κρίσης.

itom32

H δική μου μπαγκαζιέρα (kappa)βγένει αφού την ξεκλειδώσεις,πατώντας ενα κουμπί.Πολύ απλα και εύκολα.Η άθλια κανει πολύ φασαρία οταν πεφτω σε άσχημο δρόμο,και εμένα με φένεται ειδικά όταν εχω βάρος μεσα,οτι αλλάζει την κατανομή βάρους με άσχημη αίσθηση στους χειρισμούς του sf.Aλλά τώρα που θα χειμωνιάσει είναι χρήσιμη και η χρήση της επιβάλεται.