TANK COVER FOR CB 400SF

Ξεκίνησε από iossiphi, Δεκεμβρίου 02, 2010, 02:35:13 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

itom32

Παράθεση από: xorhe στις Μάρτιος 16, 2011, 06:55:31 ΜΜ
Αντε να δούμε και εμεις τα λιγούρια!!! :popcorn: :popcorn: :popcorn:
Xorhe ελα να μια φωτο με βραδινη ροκαδικη πετσινια:

freethan

Τώρα δλδ. έπρεπε να το βάλεις και να μας το δείξεις ; Με αυτό το σεχουαλικό πορτοκαλί ίσα ίσα να ξεπροβάλλει κάτω απο την μαύρη δαντέλα ; ΕΛΕΟΣΣΣΣ

itom32

 :yelrotflmao: :yelrotflmao: :yelrotflmao:

snipereps

Πραγαμτικα ομως... πολυ τσοντα η φαση!!!! :o :o :o

MACGYVER

Καλησπερα παιδια .Εγω πριν περιπου ενα μηνα ειχα βρει στο car.gr ενα μαγαζι απο Ιωαννινα που ειχε tank cover  για την μηχανη μας.θα προσπαθησω να δω αν εχω ακομη το τηλ του.Μου το ειχε δωσει 70 ευρω μαζι με τα εξοδα αποστολης

snipereps

Καλα ρε δεν ντρεπεστε βραδιατικα  :P, ακομα και γω που δεν τα πολυ ηθελα τα bagster,... βλεπω τα σαλια μου να σταζουν στο πληκτρολογιο...

xorhe

Οντως φίλε ειναι πολύ ροκ το μπουφανάκι το πέτσινο :yoohoo: :yoohoo: :yoohoo:

klab

Παράθεση από: MACGYVER στις Μάρτιος 19, 2011, 09:59:31 ΜΜ
Καλησπερα παιδια .Εγω πριν περιπου ενα μηνα ειχα βρει στο car.gr ενα μαγαζι απο Ιωαννινα που ειχε tank cover  για την μηχανη μας.θα προσπαθησω να δω αν εχω ακομη το τηλ του.Μου το ειχε δωσει 70 ευρω μαζι με τα εξοδα αποστολης
Το είχα δει αυτό στο Car από παλιά, 1 είχε για CB αυτό που αγόρασες εσύ.

itom32

Μετα την χθεσινη τοποθετηση καγκελων κινητηρα σημερα ασχοληθηκα με το bagster το οποιο χρειαζοταν ενα φρεσκαρισμα.
Πηρα μια αληφη για δερματα με κερι και jojoba μη πω τιποτα...αλλα δεν ειχε καλα αποτελεσματα.Ισως να χρειαζοταν κανενα απο τα γυαλιστικα που εχουν για τις κονσολες των αυτοκινητων.Μαλλον διοτι το bagster δεν ειναι δερμα αλλα δερματινη.
Το πλακωσα λοιπον με τον παλιο γνωστο τροπο με βαζελινη και μαζι με το bagster περιποιηθηκα και την σελα.Ηρθαν κα γυαλισαν μια χαρα.
Κατα τα αλλα το Cb εναι μες την μπιχλα λογω καιρικων συνθηκων.

point zero

Βαζελινη στην σελα ????
και δεν γλυστρας  ???
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

itom32

Παράθεση από: point zero στις Μάρτιος 20, 2011, 03:43:50 ΜΜ
Βαζελινη στην σελα ????
και δεν γλυστρας  ???
Nαι και μου αρεσει για τα πλαγιασματα. ;D ;D Αφου περασεις το πρωτο χερι και την απλωσεις καλα μετα την περνας και με ενα στεγνο βαμβακερο πανι.Και δεν γλυστρας αλλα το φρεσκαρισμα το πετυχενεις.

freethan

Σίγουρα δεν μιλάμε για τσόντα ; Βαζελίνες, κρέμες, χαϊδέματα... πωωωω θα μας κλείσετε τα σπίτια λέμε!
@MacGyver πολύ όμορφο το bagster και σε άριστη κατάσταση ε;

itom32

Οντως Γιωργο η ωρα του πασαλιματος ηταν για πολυ γελιο.Καλα που δεν εβλεπε κανας αλλος,θα νομιζε οτι της κανω μαλαξεις ή εντριβη ξερω 'γω... ;D ;D

snipereps

 :yelrotflmao: :yelrotflmao:

!!!!!!!!!!!!!!  CB ΕΡΩΤΑΣ !!!!!!!!!!!!!!!
Λετε να βγαλουμε φιλμακι?  :P :P

desmond

Τι έγινε ρε παιδιά;
Από μοτοσυκλετιστικό και όχι μόνο forum το γυρίσαμε σε τσοντοsite??
Μεγειές να πώ στις κοπέλες με τα βραδινά μαύρα φορέματα, αλλά να την πώ την πικρία μου;

Επειδή είδα του itom32 από κοντά θα πώ πως δεν ενθουσιάστηκα με το πορτοκαλί που ξεπροβάλει στις άκρες.
(μιλάει ο κολλημένος κύριος "θέλω χρώμα στη μηχανή μου" που πρόσφατα έβαλε μωβ ελατήρια έτσι...)
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi