TANK COVER FOR CB 400SF

Ξεκίνησε από iossiphi, Δεκεμβρίου 02, 2010, 02:35:13 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

iossiphi

Γεια σε όλους.
Ψάχνω να αγοράσω tank cover δερμάτινο για CB400sf. Κάποτε είχα βρει κάποιον που πουλούσε ενα μηχανάκι και το είχε φορεμένο αλλα η αγγελία έχει βγει. Επίσης κάπου είχα ρωτήσει και μου είπανε πως μόνο με παραγγελία μπορώ να βρω αλλα εβγαινε γύρω στα 150 ευρώ.
Αν γνωρίζει κανείς κατι η αν καποιος έχει τετοιο κάλυμα και το πουλάει ας επικοινωνίσει μαζί μου. Το e-mail μου είναι iossiphi@yahoo.gr
Ευχαριστώ

johnnybe

Να πει και σε εμας να το έχουμε υπόψη!

itom32

Εγω επειδη βαρεθηκα να ψαχνω ,βρηκα εναν σελλα Θεσσαλονικη,και θα μου φτιαξει ενα σε ανθρακι χρωμα κατσε καλα.Για 50ευρω.

point zero

Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

itom32

Nαι,ο σελλας ειναι στην λιστα καταστηματων στα stiky.Moυ ειπε να του αφησω το cb για να παρει μετρα,αλλα μαλλον θα παρει μετρα,απο το bugster του desmond που θελει να το κανει refresh.

Atanassio

Πόόόόόόσοοο??????  Θέλω ένα για super tenere, υπάρχει καμιά περίπτωσης???

freethan

Παρακαλώ όπως με ενημερώσετε δια τυχόν επιτυχή παραγγελία καθότι με ενδιαφέρει τα μάλλα :D

itom32

Λοιπον,το παλικαρι ειναι εδω,αν ειναι για ομαδικη,ακουω χρωματα.Φυσικα μπορει καποιος αν θελει να μηλησει μαζι του για παρτη του: http://www.car.gr/parts/view/743243/

siloo

παιδια κ εγω ενδιαφερομαι σιγουρα. εχω θεμα με το χρωμα ομως γιατι ειναι το s και δεν ξερω πως ακριβως να περιγραψω το χρωμα, ειναι το ιδιο με αυτο που εχει ανεβασει ο freethan στις φωτογραφιες cb στη σελιδα 7.

itom32

Παράθεση από: siloo στις Δεκεμβρίου 02, 2010, 09:35:34 ΜΜ
παιδια κ εγω ενδιαφερομαι σιγουρα. εχω θεμα με το χρωμα ομως γιατι ειναι το s και δεν ξερω πως ακριβως να περιγραψω το χρωμα, ειναι το ιδιο με αυτο που εχει ανεβασει ο freethan στις φωτογραφιες cb στη σελιδα 7.
Eνταξει εγω θα εβαζα ενα σκουρο γκρι ή κλασσικο μαυρο.Δεν βλεπω να της παει κατι αλλο διοτι εχει πολυ σοβαρο χαρακτηρα το συγκεκριμενο βαψιμο.

freethan

Παράθεση από: siloo στις Δεκεμβρίου 02, 2010, 09:35:34 ΜΜ
παιδια κ εγω ενδιαφερομαι σιγουρα. εχω θεμα με το χρωμα ομως γιατι ειναι το s και δεν ξερω πως ακριβως να περιγραψω το χρωμα, ειναι το ιδιο με αυτο που εχει ανεβασει ο freethan στις φωτογραφιες cb στη σελιδα 7.

Ανθρακι ε; Ομορφιά είναι! Μάλλον για μαύρο αλλά όχι γυαλιστερό. Κάτι σε ματ δέρμα ίσως .
Γιάννη εγώ ενδιαφέρομαι, θα ήθελα πρώτα να δω καμιά φωτό, να μας πει και κάποιος για την εφαρμογή και αν παίζει επιλογή στην υφή του δέρματος. Και για να μην φαίνεται οτι δεν το εκτιμώ, πιστεύω οτι είναι πολύ προσιτή τιμή.

desmond

Γιάννη αν είναι να βάλεις κάτι  άλλο εκτός από πορτοκαλί δε σου δίνω το δικό μου για μέτρα!!! :P
Ακούς εκεί, τη ρηνούλα την ρώτησες τι χρώμα φόρεμα θέλει; Σε κηδεία θα την πάς και θα της φορέσεις τα μαύρα;

Λοιπόν πέρα από την πλάκα, το δικό μου είναι φτιαγμένο custom γιατί έχει μια μάλλον ελληνική μισοξεφτισμένη ετικέτα. Σκέφτομαι κάποια στιγμή να το πάω να μου περάσουν σφουγγαράκι από μέσα γιατί έχει λιώσει. Η εφαρμογή του όμως είναι αρκετά εώς πάρα πολύ καλή και λογικά μπορεί ο τύπος να πάρει καλά μέτρα. Θα βγάλω φωτό κοντινές να σας δείξω.
Όσον αφορά το υλικό που θα χρησιμοποιήσει πιστεύω πως έχει ποικιλία. Τώρα δεν ξέρω αν θα βρούμε πορτοκαλί για το Γιάννη >:D, αλλά τους υπόλοιπους νομίζω θα σας βολέψει.

Γιάννη η τιμή που σου είπε είναι μαζί με τα γαντζάκια για το tankbag ή σκέτο;
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

vavilakis

Παράθεση από: desmond στις Δεκεμβρίου 03, 2010, 03:48:35 ΠΜ
Γιάννη αν είναι να βάλεις κάτι  άλλο εκτός από πορτοκαλί δε σου δίνω το δικό μου για μέτρα!!! :P
Ακούς εκεί, τη ρηνούλα την ρώτησες τι χρώμα φόρεμα θέλει; Σε κηδεία θα την πάς και θα της φορέσεις τα μαύρα;

Λοιπόν πέρα από την πλάκα, το δικό μου είναι φτιαγμένο custom γιατί έχει μια μάλλον ελληνική μισοξεφτισμένη ετικέτα. Σκέφτομαι κάποια στιγμή να το πάω να μου περάσουν σφουγγαράκι από μέσα γιατί έχει λιώσει. Η εφαρμογή του όμως είναι αρκετά εώς πάρα πολύ καλή και λογικά μπορεί ο τύπος να πάρει καλά μέτρα. Θα βγάλω φωτό κοντινές να σας δείξω.
Όσον αφορά το υλικό που θα χρησιμοποιήσει πιστεύω πως έχει ποικιλία. Τώρα δεν ξέρω αν θα βρούμε πορτοκαλί για το Γιάννη >:D, αλλά τους υπόλοιπους νομίζω θα σας βολέψει.

Γιάννη η τιμή που σου είπε είναι μαζί με τα γαντζάκια για το tankbag ή σκέτο;
εχει σαν το δικο μου.δεν ξερω ομως αν ταιριαζει...
στις φωτογραφιες του γκρουπ cb400 superfour (facebook) στην 4η σελιδα απο τις φωτογραφιες.

freethan

Του VTEC δεν κάνει για τα υπόλοιπα, άλλο σχήμα τεπόζιτου :/

Atanassio

Παράθεση από: itom32 στις Δεκεμβρίου 02, 2010, 09:11:37 ΜΜ
Λοιπον,το παλικαρι ειναι εδω,αν ειναι για ομαδικη,ακουω χρωματα.Φυσικα μπορει καποιος αν θελει να μηλησει μαζι του για παρτη του: http://www.car.gr/parts/view/743243/

Μιας και από ότι βλέπω ξεκινάς την ομαδική, αν μπορείς ρώτα και για μένα πληζ.

Παράθεση από: Atanassio στις Δεκεμβρίου 02, 2010, 06:42:00 ΜΜ
Πόόόόόόσοοο??????  Θέλω ένα για super tenere, υπάρχει καμιά περίπτωσης???

Αν μπορεί να το φτιάξει θα μπω κι εγώ στην ομαδικη.  Χρώμα μαύρο που πάει με όλα!!!