Αλλαγή ψυγείου σε CB 500 και καθαρισμος κυκλώματος ψυξης

Ξεκίνησε από triumphboy, Οκτωβρίου 06, 2020, 12:26:43 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

triumphboy

Σήμερα βαλαμε το καινούργιο ψυγείο συντροχοι, με πολύ ψυχολογική πίεση, γιατί ο φιλτατος Αλέξανδρος πατούσε συνέχεια τις ψυχτρές με τα χοντροδαχτυλα του. 🤣🤣🤣🤣 Περιτο να σας πω πριν την αλλαγή που έκανα καθαρισμό του κυκλώματος ότι έβγαζε, χλεπες σκουριας.

Ευχαριστώ θερμά τον Alex400 για την βοήθεια και τις τσαλακωμενες ψυχτρες στο καινούργιο μου ψυγειο.
Θα σε θυμάμαι μέχρι να σαπίσει ξανά  και το δεύτερο ψυγείο.

Alex400

Κανείς δεν ειναι τέλειος  ;D ;D ;D [Εξαιρείται ο ΙΤΟΜ , ο Πάνος και η ομάδα της θεσσαλονίκης . . .(Αμα δεν παινέψεις το φόρουμ σου , θα στην πέσει ο WOLFI και θα δαγκώσει . . . ;D ;D ;D ) ]

ammo77

Αν έβαλε το χεράκι του ο Alex απλά έβαλε την υπογραφή του >:D
Αλλά αν εσύ πάλι θες να είσαι τέλειος υπάρχει χτένα που μπορείς να τα ισιώσεις!

ammo77


Alex400

Αντώνη πάντα έλεγα ότι οι γνώσεις σας ξεπερναν τη φαντασία ... Να που δικαιώνομαι . . . Τέτοιο εργαλείο ΔΕΝ έχω ξαναδεί . . .Τα σέβη μου MASTER . . . ;)

ammo77

Εγώ πάντως θα έλεγα πως 'όσο ζείς μαθαίνεις!'
Πάντα κάποιος ξέρει κάτι παραπάνω από εσένα, το καλό με μας εδώ στα φόρουμ τα οποία έχουν αυτή την μορφή σαν το δικό μας, της παρέας και της αλληλοβοήθειας και όχι τον σκοπό του κέρδους,
με τη έννοια του χρηματικού κέρδους, γιατί κι εμείς κερδίζουμε από εδώ μέσα πολλά, είναι πως με τον τρόπο αυτό λειτουργίας, φιλοσοφίας παρέχουμε στους 'φίλους μας' απλόχερα την εμπειρία και την γνώση μας.
Κάτι που στην αγορά δεν θα το βρεις,
Κι εγώ έχω μάθει πολλά πράγματα από εδώ, γι' αυτό πρέπει όλοι να λέμε την άποψή μας και να μεταφέρουμε τις γνώσεις μας......
Καλημέρα σας σύντροχοι!!!

triumphboy