Απ: Πιάσαμε τα βουνά και τα λαγκάδια

Ξεκίνησε από panosp25, Σεπτεμβρίου 10, 2020, 10:24:16 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

panosp25

Τωρα που είσαι; Απο περιέργεια δηλαδή..

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Spyros.L

Παράθεση από: panosp25 στις Σεπτεμβρίου 10, 2020, 10:24:16 ΜΜ
Τωρα που είσαι; Απο περιέργεια δηλαδή..

Στάλθηκε από το Lenovo K33a48 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Σημερα φαντασου ξεκινησα απο Βυτίνα, πηγαμε Τρίπολη, Αστρος, Λεβιδι και μετα πίσω Βυτίνα.

Edit: εδω θα ξαναρθω οπωσδηποτε για βολτα με τη μηχανη. Εκτος απο ωραια παρθενα τοπια, εχει και σχετικα καλοφτιαγμενους δρομους με ελαχιστα οχήματα.
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

stam

Που να δεις τι ερημιά έχει ο δρόμος από το Λεβίδι προς Κανδήλα, Σκοτεινή μέχρι τη λίμνη της Στυμφαλίας. Από εκεί είναι κοντά και η λίμνη Φενεού. Επίσης μετά την Βυτίνα μπορείς να πας μέχρι Λαγκάδια και Στεμνίτσα, Δημητσάνα. 

Spyros.L

Παράθεση από: stam στις Σεπτεμβρίου 11, 2020, 10:12:47 ΜΜ
Που να δεις τι ερημιά έχει ο δρόμος από το Λεβίδι προς Κανδήλα, Σκοτεινή μέχρι τη λίμνη της Στυμφαλίας. Από εκεί είναι κοντά και η λίμνη Φενεού. Επίσης μετά την Βυτίνα μπορείς να πας μέχρι Λαγκάδια και Στεμνίτσα, Δημητσάνα.
Πηγα ΚΑΙ δημιτσανα! ειναι ολα τα λεφτα! Ηταν να παω Στυμφαλία αλλα τελικα πηγαμε απο την αλλη. τσιβλου κ Καλάβρυτα. Αα. Και κλειτορία επισης..! Πηγαμε στο χωριο του Βασίλη τερλεγκα στο Πευκο.....φιλε...αυτο το μέρος ούτε καφενειο δεν εχει! Χωριό χωρις καφενειο!

Εσυ σταμ εισαι απο εδω γυρω?
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

stam

Είναι το χωριό μου κάνα δίωρο μετά τα Λαγκάδια κοντά στο υδροηλεκτρικό εργοστάσιο του Λάδωνα. Οπότε περνάω από Λεβίδι και συνεχίζω.

Spyros.L

Παράθεση από: stam στις Σεπτεμβρίου 12, 2020, 11:52:12 ΠΜ
Είναι το χωριό μου κάνα δίωρο μετά τα Λαγκάδια κοντά στο υδροηλεκτρικό εργοστάσιο του Λάδωνα. Οπότε περνάω από Λεβίδι και συνεχίζω.
Ε ρε γαμωτο! Αν μ το ελεγες νωριτερα θα περνουσαμε απο κει. Γυρισα αθηνα σημερα  πριν κανα 2ωρο!
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

Spyros.L

Παράθεση από: stam στις Σεπτεμβρίου 12, 2020, 11:52:12 ΠΜ
Είναι το χωριό μου κάνα δίωρο μετά τα Λαγκάδια κοντά στο υδροηλεκτρικό εργοστάσιο του Λάδωνα. Οπότε περνάω από Λεβίδι και συνεχίζω.
Πως λεγεται το χωριο?
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.


Spyros.L

Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.

stam

Η δεύτερη φωτο είναι από Λεβίδι ε? Στο κάτω μέρος της πλατείας, η αυλή της εκκλησίας.

Spyros.L

Μπινγκο! Και φαγαμε στον κουμπουρη λιγο πιο πισω..

Θα ξανακατεβω Αρκαδία σιγουρα και θα ψαξω το Μοναστηράκι. Το νου σου!;)
Καθε φορα που αναβαλλουμε τη μαχη,
ειναι ωφελος του αντιπαλου.