Μανιτάρια προστασίας κινητηρα

Ξεκίνησε από itom32, Μαΐου 28, 2015, 06:58:34 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

panosp25


TEOS CB SF

Παράθεση από: panosp25 στις Μάρτιος 19, 2019, 09:34:30 ΜΜ
ούτε το translator δεν βγάζει άκρη... O0 >:D ;D
Πάνο είναι κάτι σαν τον κώδικα da Vinci

panosp25


itom32


Ποντιος χρηστος

Na εμνε ένα πετούμενο σο ορμαν απες πουλοπομ
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης

wolfi

Κρατιεμαι κρατιεμαι να μην το γράψω αλλά δεν........
https://m.youtube.com/watch?v=_sMe_TbWd20

Terminal Mob

ALEX400 καλησπέρα ,

μπορούμε να μάθουμε αν τελικά πάμε μηχανουργείο για μανιτάρια να βγεί το κόστος στα 30 η και λιγότερα;
και τέλος είναι προτιμότερα τα μανιτάρια η τα κάγκελα;

ευχαρίστω

TEOS CB SF

Παράθεση από: Terminal Mob στις Απριλίου 13, 2019, 02:41:09 ΜΜ
ALEX400 καλησπέρα ,

μπορούμε να μάθουμε αν τελικά πάμε μηχανουργείο για μανιτάρια να βγεί το κόστος στα 30 η και λιγότερα;
και τέλος είναι προτιμότερα τα μανιτάρια η τα κάγκελα;

ευχαρίστω
Καλησπέρα .. κάπου πιο πάνω σου γράφει ο alex 400 ότι θα πρέπει να επισκεφθείτε το μηχανουργείο .. τώρα από εκεί και πέρα όπως το αντιλαμβάνομαι εγώ λογικά θα έπρεπε να ενδιαφερθείς εσύ να έρθεις σε επαφή μαζί με τον ʼλεξ .. Δυστυχώς για πολλούς εδώ στο φόρουμ δεν έχουν την επιθυμία να έχουν ενεργή συμμετοχή παρά μόνο όταν ψάχνουν κάτι καθαρά για προσωπική ανάγκη .... Ελπίζω να μην παρεξηγηθω πάρα πολύ , αλλά εκτιμώ ότι εκφράζω ένα μέρος ανθρώπων που έχουν ασχοληθεί και έχουν δώσει πολύ προσωπικό χρόνο και χρήμα για να υπάρχει σε ένα βαθμό ομαδικό πνεύμα μέσα στο φόρουμ .. Εάν κάπου κάνω πάλι λάθος ας με διορθώσουν οι παλαιότεροι . Καλησπέρα και πάλι

Alex400

Θεοφιλε , είσαι τόσο κοντά σε ότι σκέφτομαι που είναι σαν να τα είπα εγώ. Νομίζω το ίδιο θα έλεγε και ο ΠΑΝΟΣ και ο ΓΙΑΝΝΗΣ και ο WOLFI και ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ και ο ΧΡΗΣΤΟΣ και όλοι όσοι έχουν δώσει τον κόπο και τον χρόνο τους σε αυτή την ομάδα. Η πόρτα είναι ανοιχτή για όλους, η θέση όμως στο τραπέζι κερδίζεται.... ΑΥΡΙΟ να είμαστε καλά έχουμε πάλι μάζωξη συντήρησης την οργάνωσε ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ JEPE που εργάζεται ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 07.00 - 21.00 και την Κυριακή αντί να ξεκουραστεί την δίνει σε εμάς. Δεύτερος οργανωτής ο ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ που σχολάει κάθε μέρα στις 22.00  ....                                 

TEOS CB SF

ʼλεξ όπως λένε -λεμε και οι πόντοι : εφουρκιζ με το δίκαιον .. δηλαδή με πνίγει το δίκιο ..
ʼρα αύριο θα αναμένουμε και φωτογραφίες με επισκευές και ψησταριές Ουαου

panosp25

Επιβεβαιώνω τα όσα είπε ο Alex εκ μέρους μου. Τα ίδια σκέφτομαι, το εχω πει άλλωστε με λεπτομέρειες σε άλλο ποστ.
ΥΓ. Περιμένουμε φωτογραφίες οπως είπε και ο Θεόφιλος με ψησταριές και τα ρέστα...
ΥΓ2 Ποιανού η μηχανή εχει σειρά;

Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Πάνο αν βοηθήσει ο καιρός και έρθουν τα παιδιά θα κάνουμε δυο ομάδες . Α. Αναρτήσεις Β. Κύκλωμα ψύξης- φρένα. Ίδωμεν ;)       

apostolos

Καλησπερα cbδακιδες φωτο θα υπαρχουν απο ολα τα μηχανακια που θα λαβουν αγαπη και στοργη Τωρα απο την ψησταρια δεν ξερω αν θα παιξει κατι μιας και δεν θα ειναι μια μηχανη ισως πεξουν φωτο απο τα κοψιδια που θα παραγγειλουμε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

panosp25

Παράθεση από: Alex400 στις Απριλίου 13, 2019, 06:11:01 ΜΜ
Πάνο αν βοηθήσει ο καιρός και έρθουν τα παιδιά θα κάνουμε δυο ομάδες . Α. Αναρτήσεις Β. Κύκλωμα ψύξης- φρένα. Ίδωμεν ;)     
"Αν βοηθήσει ο καιρός θα κάνουμε 2 ομάδες"
Αυτό μου θυμίζει πρόγραμμα της δουλειάς μου!!!


Στάλθηκε από το κινητό μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Ποντιος χρηστος

Σήμερα έβαλα και εγώ στην μηχανή μου τα μανιτάρια τα οποία προμηθεύτηκα από Αλέξανδρο που είχε ξεκινήσει αυτήν την τόσο αγαπημένη εργασία . Ολα καλά παιδιά το αποτέλεσμα μου άρεσε ( τελικά θέλει ηρεμία αυτή η έστω μικρή εργασία ). Γράφω γιατί μου αρέσει να μοιραζομε τα του cb μου (μας ). Αγαπώ την σχέση εμπιστοσύνης μετάξι εμου και όλους μας εδώ μέσα . Γιατί μου αρέσει να φτιάχνουν κάποια άτομα εδώ μέσα κάτι έστω και μια βίδα . Σας ευχαριστο όλους που διαβάζετε εδώ μέσα το κάθε τι.εμεις νιώθουμε διαφορετικά .καλο βράδυ .
.
.ο πόντος ζει.
ο πυρετος καζαντζιδης