Παραποτάμιο ταξίδι στον Αλιάκμωνα

Ξεκίνησε από itom32, Μαΐου 30, 2014, 10:32:11 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Headmaster

Για αυτο σε εχασα καποια στιγμη απο πισω μου και ανυσηχησα!!!!???

Αντωνη δεν ηταν χαρες αυτο που ειδες !!!
Εκανα επικλησεις για λιγη δροσια γιατι εσκασα με την δερματινη μεσημεριατικα!!!! :o

ammo77

Παράθεση από: Headmaster στις Ιουλίου 07, 2014, 11:50:14 ΠΜ
Αντωνη δεν ηταν χαρες αυτο που ειδες !!!
Εκανα επικλησεις για λιγη δροσια γιατι εσκασα με την δερματινη μεσημεριατικα!!!! :o

Καλά, άμα σε έπιανε η ζέστη από εκεί απάνω φαντάζομαι όταν φτάσαμε εθνική πως ένοιωθες!!! >:D

Headmaster

Ενα σου λεω πηρε φωτια ο λοκος μου εκανα 84 χιλιομετρα σε 25 λεπτα

desmond

Χαιρετώ κι εγώ,

Από μένα δεν έχει photos, μόνο 2-3 video και ψάχνω τον καλύτερο τρόπο για να τα ανεβάσω. Δοκιμάζω με photobucket. Μάλλον δεν είναι και ότι καλύτερο αλλά μπορεί και να παίξει, ποιος ξέρει!
Προτεινόμενος browser firefox

Τα δύο από τα τρία είναι στο καζάνι που τα κάνει rotate 90 μοίρες, οπότε προς το παρόν λάβετε headmaster!

edit: To photobucket μου φαίνεται ότι είναι καλό για εικόνες αλλά για video είναι μάλλον για τον Κίτσο!
Τελικά όσο και αν την απεχθάνομαι η Microsoft μου έδωσε τη λύση με το OneDrive.
Μείωσε βέβαια εμφανώς την ποιότητα αλλά ιδού: headmaster

DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

itom32


desmond

Και προσθέτω και τα άλλα δύο καζανοποιημένα(rotated για να μη στραβώσουν τα κεφάλια σας  ;D)

ammo77
και  περατζάδα-Itom-Ammo-headmaster

Τελικά η ποιότητα είναι μειωμένη κατακόρυφα, μέχρι που κάνει flicker το τελευταίο αλλά δεν έχω άλλη πρόχειρη λύση.
Όποιος έχει να προτείνει κάτι εκτός από youtube, παρακαλώ!
DuckSeason Development Team
Software for Android Platform
http://www.duckseason.mobi

itom32

Aν θες Κλητο zipάρησε τα και στείλε τα μου στο gmail να δοκιμάσω κι εγώ.

TEOS CB SF

 ρε παιδιά τώρα έφαγα φλας .. μια ταβέρνα μετά την Σφακιά ριν το Ελατοχώρι που λέγετε 1010 την περάσατε ;

Headmaster


itom32

Παράθεση από: TEOS CB SF στις Ιουλίου 08, 2014, 08:01:49 ΜΜ
ρε παιδιά τώρα έφαγα φλας .. μια ταβέρνα μετά την Σφακιά ριν το Ελατοχώρι που λέγετε 1010 την περάσατε ;
Nαι Θεόφιλε την περάσαμε,αμέσως μετά τα Ριζώματα,στους Αϊ Λιάδες αλλά οι σύντροχοι θέλαν Ελατοχώρι!Χάσαμε εε;;

TEOS CB SF

Itom τις καλές εποχές είχα πάει προ κρίσης έχει 8 χρόνια αλά θυμάμαι ότι πριν πάμε είχαμε κάνει κράτηση για τραπεζι και είχε καλά φαγητά τότε τώρα δεν ξέρω καν αν δουλεύει ... Πάντως ήταν μέσα στα δέντρα