T-Shirts

Ξεκίνησε από microvios, Μάρτιος 07, 2014, 09:20:14 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ψηφίστε τώρα! Τι μέγεθος μπλουζάκι Θέλετε?

Small
0 (0%)
Medium
1 (7.1%)
Large
8 (57.1%)
XL
5 (35.7%)
Του Α.Ο. Ψαρής Φοράδας (sorry, ΧΧL)
0 (0%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 14

Η ψηφοφορία έληξε: Μάρτιος 27, 2014, 06:28:35 ΜΜ

microvios

Παράθεση από: jah στις Μάρτιος 09, 2014, 04:08:28 ΠΜ
Και γω θελω, αλλα μεχρι Κρητη τα μεταφορικα ειναι οσο 2 μπλουζακια.. Μπορω ομως να το τυπωσω μονος αν μου στειλετε τη σταμπα..

Είπα, τα ταχυδρομικά θα τα κανονίσω εγώ, αρκεί να βρεθούμε κάμποσοι.
It ain't over till it's over

jokey

Θέλω και εγώ ένα σε XL.Αθήνα μένω οπότε όποιος τα έχει μου λέει και συναντιόμαστε
Ευχαριστώ
ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜ

microvios

Μου κάνει εντύπωση η (σχεδόν) πλήρης σιωπή του Αθηναικού SF Lobby! Θα περιμένω κάμποσο ακόμα να δώ τι ενδιαφέρον θα υπάρξει και μετά θα παραγγείλω τα μπλουζάκια για όλους. Θα ήθελα όμως μιά άποψη από τα παιδιά της Αθήνας που από όσο ξέρω πιθανόν να μπορούν να βοηθήσουν στην υλοποίηση?
It ain't over till it's over

Marian

Και γω ψήνομαι αλλά είμαι Κοζάνη... ίσως όντως είναι καλύτερα να τα τυπώσουμε ο καθένας στην πόλη του.

Μία πρόταση για το σχέδιο Αντώνη, θα έλεγα το "www.go4it.gr" να μπει πλάτη. Αν συμφωνουν και οι υπόλοιποι φυσικά.
“I look my best when I take my helmet off after a long motorcycle ride. I have a glow and a bit of helmet hair."  -Eric Bana

"All I know is that the freedom of two wheels is the ultimate experience" - Henry Cole

xrhstos

to mπλουζακι θα ειναι οπωσ ειπε ο μικροβιοσ να τελειονουμε με αυτο το θεμα...γιατι αν αρχισει ο ενασ κ ο αλλοσ να το ενα να το αλλο...κλαψον μανα κλαψον....

jokey

Παράθεση από: microvios στις Μάρτιος 10, 2014, 06:02:00 ΜΜ
Μου κάνει εντύπωση η (σχεδόν) πλήρης σιωπή του Αθηναικού SF Lobby! Θα περιμένω κάμποσο ακόμα να δώ τι ενδιαφέρον θα υπάρξει και μετά θα παραγγείλω τα μπλουζάκια για όλους. Θα ήθελα όμως μιά άποψη από τα παιδιά της Αθήνας που από όσο ξέρω πιθανόν να μπορούν να βοηθήσουν στην υλοποίηση?
ʼποψη όσων αφορά.......???
Το σχέδιο?
την σιωπή?
στην εκτύπωση?
Μην εκπλήσεσαι πάντως για την σιωπή, συνήθως στα φορουμ γράφει ο καθένας για πράγματα που θα ήθελε να κάνει, όταν φτάνει όμως η ώρα να φάει κάποιος το αγγούρι και να οργανώσει κάτι, εκεί αρχίζουν τα δύσκολα.
Εγώ δεν είμαι κάτοχος SF είχα παλιότερα ένα CB1 γι'αυτό και δεν είμαι πλεον τόσο ενεργός σε αυτήν την σελίδα, η αλήθεια είναι οτι μέσα από αυτήν την σελίδα γνώρισα πολλά αξιόλογα άτομα με κάποια από τα οποία έχουμε μέχρι σήμερα επαφή.Η μπλούζα μου αρέσει και θα είναι τιμή μου να την φοράω
Όσων αφορά τώρα το θέμα μας, επειδή ασχολούμαι με μοτοσυκλετιστική λέσχη και αντιμετωπίζω παρόμοια προβλήματα στην θέση σου θα όριζα μια ημερομηνία παραγγελιών, μετά το πέρας αυτής όποιος θέλει θα περιμένει για την επόμενη αν υπάρξει.
Τα πακέτα με τις μπλουζες πάνε Θεσσαλονίκη, Κρήτη ,Αθήνα αφού υπάρξει κάποιος που θα αναλάβει να τα κρατήσει και να ασχοληθεί, αν δεν ή στέλνονται με αντικαταβολή ή περνάει κάποιος συγγενής, φίλος την παίρνει και την παραδίδει
Όποιος τώρα θέλει την μπλούζα θα κανονίσει ένα καφέ να δει αυτόν που την έχει και ας κάνει και λίγα χιλιόμετρα παραπάνω.Η προσωπική επαφή δεν βλάπτει, ίσα ίσα αυτή είναι που δυναμώνει τις σχέσεις
Όποιος έχει ενστάσεις ας αναλάβει ο ίδιος να υλοποιήσει αυτό που κάνεις για όλους

Ισχύει πάντως μια XL για εμένα όταν είναι έτοιμες μιλάμε και κανονίζουμε πως θα την παραλάβω
ΒΡΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΜΜΜΜΜΜΜ

tsak

Παράθεση από: microvios στις Μάρτιος 10, 2014, 06:02:00 ΜΜ
Μου κάνει εντύπωση η (σχεδόν) πλήρης σιωπή του Αθηναικού SF Lobby! Θα περιμένω κάμποσο ακόμα να δώ τι ενδιαφέρον θα υπάρξει και μετά θα παραγγείλω τα μπλουζάκια για όλους. Θα ήθελα όμως μιά άποψη από τα παιδιά της Αθήνας που από όσο ξέρω πιθανόν να μπορούν να βοηθήσουν στην υλοποίηση?

Μήπως να γινόταν η στάμπα στο πίσω μέρος? ( Εκτος και αν είναι για το πίσω μέρος και δεν το πρόσεξα )...

Γιατί αν είναι μπροστά ωραίο okay....άποψη μου πάντα!.

Έχουν πέσει πολλές δουλειές Αντώνη, δεν νομίζω να αγνοεί κανένας ;)

Παράθεση από: jokey στις Μάρτιος 13, 2014, 01:47:48 ΜΜ
Μην εκπλήσεσαι πάντως για την σιωπή, συνήθως στα φορουμ γράφει ο καθένας για πράγματα που θα ήθελε να κάνει, όταν φτάνει όμως η ώρα να φάει κάποιος του

Δεν νομίζω τα περισσότερα άτομα από εδώ μέσα να έχουν δώσει τέτοια εντύπωση στο ότι βγάζουν την ουρα τους από έξω.

xrhstos

καταλαβα....εγω δε βλεπω να γινεται δουλεια...

tsak

Παράθεση από: xrhstos στις Μάρτιος 13, 2014, 10:02:13 ΜΜ
καταλαβα....εγω δε βλεπω να γινεται δουλεια...

Ναι λες ε?

tsak

Παράθεση από: xrhstos στις Μάρτιος 13, 2014, 10:02:13 ΜΜ
καταλαβα....εγω δε βλεπω να γινεται δουλεια...

γιατι το λες αυτο?

tsak

Παράθεση από: xrhstos στις Μάρτιος 13, 2014, 10:02:13 ΜΜ
καταλαβα....εγω δε βλεπω να γινεται δουλεια...

Εγώ νομίζω θα τα καταφέρουμε πάντως και θα τα φτιάξουμε τα μπλουζάκια. Αντώνη θα μιλήσουμε και από κοντά. Θα ψάξω να βρω αυτόν που έφτιαξα τα περσινά μπλουζάκια τις πανελληνιας

microvios

Θέμα ημερησίας διατάξεως το Σάββατο.
It ain't over till it's over

microvios

Ενημερωτικά, η ιστορία με τα μπλουζάκια δεν έχει ξεχαστεί, είμαστε σε συνεχείς διαβουλεύσεις και μόλις η επιτροπή ad-hoc βγάλει άκρη θα ενημερώσουμε σχετικά. Παραμείνατε στο ακουστικό σας (όπως λέγανε παλιά). Καλή εβδομάδα σε όλους και όλες με προσοχή και ασφάλεια.
It ain't over till it's over

itom32

Aντώνη,Δημήτρη ή όποιος το αναλάβει το θέμα,επιδιώξτε εάν γίνεται τα φανελάκια να είναι μαύρα.Οχι οτι τα άσπρα που κάναμε για την 3η συνάντηση δεν ήταν ωραία.Αλλά να έχουμε να διαλέγουμε!!

JAS

αντωνη κανε την καλη και φτιαξε μια κατασταση κατα τη γνωμη μου οπως οταν ψηφιζουμε με επιλογες τα μεγεθη..... απο εκει και περα να ορισουμε μια τελικη ημερομηνια (πχ το τελος του μηνα) οπου ο καθενας θα δηλωσει το μεγεθος που επιθυμει....

κατα πασα πιθανοτητα εγω μες στη μερα θα εχω ετοιμα και τα αρχεια

και κατι τελευταιο,
εδω ειμαστε μια κοινωτητα η οποια στηριζεται πανω απ ολα στην καλη διαθεση & παρεα. αλλοι συμμετεχουμε λιγοτερο, αλλοι περισσοτερο αλλοι καθολου και αλλοι ειναι ζωη τους! οι περισσοτεροι μονιμοι εχουμε προσωπικη επαφη ασχετους τοπου διαμονης. για το αθηναικο team τουλαχιστον ειναι σε εβδομαδιαια βαση αλλα και οι βοροιοι και οι πελλοπονησιοι κανουν σε τακτα χρονικα διαστηματα τις επαφες τους. τα τελευταια 3 χρονια διοργανωνουμε και την πανελληνια μας, και μαλιστα σε μια εποχη με πολλες δυσκολιες. το φορουμ μας συνεχιζει να φερνει κοσμο στην παρεα του και να βοηθαει ακομα περισσοτερους.

Θα παρακαλεσω λοιπον σχολια για το ποιος συμμετεχει και το ποιος βγαζει την ουρα του απ΄εξω να μην ξαναγινουν. ποιοι εχουν προσφερει και τι στο φορουμ το ξερουμε πολυ καλα. απο εκει και περα οποιος θελει να συμμετεχει και οπως μπορει ειναι καλοδεχουμενος.

ευχαριστω και συγνωμη αν μπορει να πικρανω κανεναν