Βόλτα στην Χαλκίδα!

Ξεκίνησε από JEPE, Ιανουαρίου 12, 2023, 09:11:29 ΠΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

JEPE

Καλημέρα σε όλους!μπήκε ο νέος χρόνος καιρός να κάνουμε μια μικρή βόλτα !οπότε την Κυριακή 15ιανουαριουθα ξεκινήσουμε με μια βόλτα στην Χαλκίδα(να δούμε και τους εκεί συντρόχους από κοντά)ώρα αναχωρήσης10:00 σημείο συνάντησης η παλιά Renault!!θα χαρώ να δω όσους περισσότερους μπορώ παλιούς και νέους(και ας έχουν αλλάξει μηχανή )!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


stam

Η Renault έχει γίνει Σκλαβενίτης.Εγώ όπως το βλέπω θα μπορέσω να έρθω.

JEPE

Η πρώτη βόλτα για το 23 επιτευχθεί!αν και ο καιρός ήταν λίγο μουντός δεν μας πτόησε και κατά της 10:15ξεκινησαμε από το προκαθορισμένο σημείο!κατά την διαδρομή στο ύψος της Μαλακάσας ένα μικρό συνεφακι πέρασε από πάνω μας ίσα ίσα να μας ξεπλύνει της ζελατίνες από τα κράνη!!περνώντας την γέφυρα της Χαλκίδας μας περίμενε ο σύντροχός παναγιωτης για να προχωρήσουμε προς την παραλία όπου και κάτσαμε για καφεδάκι και να συστήθουμε καλύτερα!αφού ήπιαμε το καφεδάκι μας μιλήσαμε για της κυρίες μας και αναπολησαμε για της εκδρομές που έχουμε κάνει,μια ενόχληση νιώσαμε στο στομάχι και είπαμε να τσιμπήσουμε κάτι ψιλό οπότε ο Παναγιώτης μας πήγε σε ένα όμορφο κουτουκακι και φυσικά φάγαμε τι άλλο από την λατρεμένη μας προβατίνα!!η βόλτα μας ήταν μικρή αλλά όμορφη!ευχαριστώ τους συντρόχους που για άλλη μια φορά ήταν παρών και τον Παναγιώτη που μας υποδέχτηκε στα μέρη του!!ελπίζω σύντομα και σε άλλες μικρές ή μεγαλύτερες εξορμήσεις και να δω και περισσότερα πρόσωπα γνώριμα και μη!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


TEOS CB SF

Καμία φωτογραφία ανεβάστε εάν υπάρχει ,,,, για να ζηλέψουμε ..

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


JEPE

Την ώρα του φαγητού!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


dumutrus

μπράβο ρε παιδία και πιο τακτικά σας εύχομαι
Όποιος σου πεί δεν γίνεται πες του κοίτα να μαθαίνεις.

ammo77

Μπράβο, πολύ ωραία! Αν και άδεια τα πιάτα, είπατε να βγάλετε την φώτο πριν την μάχη, μη τυχόν και έχετε απώλειες εεεεε  ;D

Alex400

Παράθεση από: JEPE στις Ιανουαρίου 16, 2023, 02:56:35 ΜΜΤην ώρα του φαγητού!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Που θα πάει . . . Θα ανακάμψω . . . Η ασθένεια με κράτησε μακριά αυτή τη φορά  :'(