Moto escape 2022 or Amfivian tour 2022

Ξεκίνησε από zi, Ιουνίου 16, 2022, 04:19:59 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

zi

Με τέτοια όμως μακαροναδα..... Μουσκεψαμε κυριολεκτικα

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

zi

Η βραδιά μας βρήκε ολου μαζι ακουγοντας μουσικη κ αναπολουσαμε τις εικονες που ειχε ο καθενας στο μυαλο του, απο την τοσο διαφορετικη μερα σε καθε στιγμη της. Η παγωμενη μπυρα κ το τσιπουρακι ερεε αφθονη. Τοσο που σχηματιστηκε ο φαρος......

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

zi

Καπου εκει εκανε την εμφανιση του ο Μορφεας. Αναμμενομενο. Δυσκολη η μερα.

Ωρα Ελλαδος 02:00 το πρωι. Παλι μας πηρε αργα. Ευτυχως αυριο δεν εχουμε ξυπνημα πρωινο κ τον καιρο συμμαχο μας συμφωνα με τις προβλεψεις της ΕΜΥ.

Αν κρατουσαμε κατι απο την σημερινη μερα , προσωπικα, θα ειναι αυτη η στιγμη του δειπνου που μαζευτηκαμε ολοι,κανοντας την ιδια διαδρομη αλλα αντιλαμβανομασταν διαφορετικα πραγματα ο καθενας. Ετσι λοιπον ζωγραφιζοντας το καδρο των εμπειριων κ των αναμνησεων μας, ενα πραγμα ειναι το σιγουρο......

ΚΟΥΦΑΛΕΣ ΞΑΝΑΕΡΧΟΜΑΣΤΕ[/b]

O0
ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

TEOS CB SF

Όπως πάντα οι περιγραφές σου Γιάννη είναι μοναδικές ...
Εγώ θα πω ότι φέτος ήταν ένα ιδιαίτερο ταξίδι από όλες τις απόψεις ,, παρόλες τις δυσκολίες ήταν μια ξεχωριστή εμπειρία , κυρίως η διαδρομή με την έντονη καταιγίδα στα Πομακοχώρια ,στην μέση του πουθενά , δυστυχώς δεν υπάρχουν φωτογραφίες ή βίντεο από την συγκεκριμένη διαδρομή ,, παιδιά μιλάμε ότι δύσκολα κάποιος θα το έκανε αυτό ,δρόμοι ποτάμια ,πέτρες , λάσπες ,πάρα πάρα πολύ νερό ,σε κάποια σημεία εάν ήμασταν με αυτοκίνητο δεν περνούσε ..
Σαν διοργανωτής της διαδρομής είχα ένα άγχος παραπάνω και ήταν η πρώτη φορά που στα τόσα χρόνια του ταξιδιού αυτού είπα στα παιδιά να το αναβάλλουμε ,, η ομάδα αποφάσισε να γίνει .. ευτυχώς φέτος ήμασταν μικρό σχήμα (5 μηχανές) διότι διαφορετικά κάτω από τις συνθήκες που επικρατούσαν δεν θα έβγαινε με τίποτα η διαδρομή .
Τέλος καλό όλα καλά ,
1230 χλμ για εμένα (650 εναλλακτική διαδρομή) για την ιστορία 120€ βενζίνη .
Ωραία παρέα γέλιο , άγχος , δύσκολη οδήγηση , βροχή βροχή , ..
Τις λεπτομέρειες τις έχει αναφέρει ο zi παραπάνω ..
Θα προσθέσω λίγες ακόμη φωτογραφίες για να υπάρχουν εδώ .


Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


TEOS CB SF

Παράθεση από: TEOS CB SF στις Αυγούστου 06, 2022, 03:35:43 ΜΜ
Όπως πάντα οι περιγραφές σου Γιάννη είναι μοναδικές ...
Εγώ θα πω ότι φέτος ήταν ένα ιδιαίτερο ταξίδι από όλες τις απόψεις ,, παρόλες τις δυσκολίες ήταν μια ξεχωριστή εμπειρία , κυρίως η διαδρομή με την έντονη καταιγίδα στα Πομακοχώρια ,στην μέση του πουθενά , δυστυχώς δεν υπάρχουν φωτογραφίες ή βίντεο από την συγκεκριμένη διαδρομή ,, παιδιά μιλάμε ότι δύσκολα κάποιος θα το έκανε αυτό ,δρόμοι ποτάμια ,πέτρες , λάσπες ,πάρα πάρα πολύ νερό ,σε κάποια σημεία εάν ήμασταν με αυτοκίνητο δεν περνούσε ..
Σαν διοργανωτής της διαδρομής είχα ένα άγχος παραπάνω και ήταν η πρώτη φορά που στα τόσα χρόνια του ταξιδιού αυτού είπα στα παιδιά να το αναβάλλουμε ,, η ομάδα αποφάσισε να γίνει .. ευτυχώς φέτος ήμασταν μικρό σχήμα (5 μηχανές) διότι διαφορετικά κάτω από τις συνθήκες που επικρατούσαν δεν θα έβγαινε με τίποτα η διαδρομή .
Τέλος καλό όλα καλά ,
1230 χλμ για εμένα (650 εναλλακτική διαδρομή) για την ιστορία 120€ βενζίνη .
Ωραία παρέα γέλιο , άγχος , δύσκολη οδήγηση , βροχή βροχή , ..
Τις λεπτομέρειες τις έχει αναφέρει ο zi παραπάνω ..
Θα προσθέσω λίγες ακόμη φωτογραφίες για να υπάρχουν εδώ .


Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Αυτές τις λίγες για τεχνικούς λόγους

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


TEOS CB SF

Και ένα μικρό βιντεάκι για όποιον θέλει να δει
https://youtu.be/JeP7LxO6uFo

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Alex400

Παράθεση από: TEOS CB SF στις Αυγούστου 06, 2022, 03:57:42 ΜΜ
Και ένα μικρό βιντεάκι για όποιον θέλει να δει
https://youtu.be/JeP7LxO6uFo

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Απλά . . . ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ .  ;)

zi

Κ δεν έχω ξεκινήσει τα παραλειπόμενα

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

zi

Θέλω να τα βάλω σε σειρά

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

JEPE

Εύγε κύριοι για την φετινή εκδρομή σας!δυστυχώς εγώ λόγω δουλειάς δεν κατάφερα να χαρώ την ομορφιά του ταξιδιού με μηχανή (έστω και ημερήσιο)να είστε πάντα καλά και καλούς δρόμους!!!

Στάλθηκε από το Redmi Note 8T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


zi

Nα ειμαστε παλι παρον. Θα μπουμε σε σειρα κ ολα θα γινουν
ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...

Alex400

Zi . . . Γιάννο we Reloaded again . . .  >:D  >:D  >:D Ψήσου απο τώρα [ καλά να μαστε . . .] για μάζωξη του χρόνου .  ;)


zi

Μεσαααααα Alex

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ...ΔΗΛ ΕΜΕΝΑ...