εκδρομουλα αγ.ιωαννη ρωσο με GoPro τον trip κ 2 gsx-r (καμερα στο ντεποζιτο)

Ξεκίνησε από hondacrxvtec, Μαΐου 25, 2012, 06:13:32 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

hondacrxvtec

μετα απο πολυ πριξιμο καταφερα να κανω τον  trip  να ερθει μαζι μου σε μια εκδομουλα κ το αποτελεσμα φενεται στο video,
παρεα 2 φιλοι με  gsx-r k ενα yamaha 750cc

1.video αναβαση...:
http://www.youtube.com/watch?v=OmkpcpjvDjY&list=UUbEm82mQPJLO_CmL7Zam3PA&index=2&feature=plcp

2. video καταβαση(more action...):
http://www.youtube.com/watch?v=B_kzVg7XjTs&list=UUbEm82mQPJLO_CmL7Zam3PA&index=1&feature=plcp

Tip:
αν θελετε καλητερη ποιοτητα  επιλέξται την απο την αρχη... ;)

Headmaster


hondacrxvtec

δυστιχως εκανα μια βλακεια με μια ρυθμιση στο youtube κ τα δειχνει καπως περιεργα αλλα ναι ειναι απιστευτη κ συντομα θα ανεβασουμε κ αλλα....

itom32

Κωστα το οτι δεν ακουγεται ο ακατανομαστος(αερας), οφειλεται στην ποιοτητα της καμερας ή εκανες κανα κολπο πατεντα??
Καλα ειδα μονο την αναβαση και εχω να πω,αφου δεν κατσικοθηκες στον σβερκο του Fazer παλι καλα,χα,χα,χα...Φετες,φετες....Σκετο Joe Bar...
Ο κουτακιας με το γαλαζιο corsa στο 11.00 πρεπει  να εκ :censored:σε μεντες...στο 29:00 παλι σε επιασε αμοκ ηταν σαν ησουν στο Isle of Man...σε επιασε κατιτις...
xαλλλαρααααα ρε φιλλλαρακ!!
Y.Γ:H akrapovic γ :censored:και δερνει!! :beerchug:

supernova

Πολύ καλά τα βίντεο φίλε, μπράβο και η κάμερα πολύ καλή ποιότητα!!!
Η διαδρομή φανταστική και την ευχαριστιέμαι κάθε φορα που την κάνω (με το αμάξι, με το cb έχω χρόνια να την κάνω)!!

Marian

Ποιο μοντελο της gopro είναι? την πήρες απο το ιντερνετ ή καταστημα? την έχω βάλει στο μάτι καιρό τώρα αλλά είναι ακριβουτσικη ρε γμτ :-\

καλές βόλτες :wave:
“I look my best when I take my helmet off after a long motorcycle ride. I have a glow and a bit of helmet hair."  -Eric Bana

"All I know is that the freedom of two wheels is the ultimate experience" - Henry Cole

Headmaster


hondacrxvtec

ειναι η GoPro Be a hero motorsports edition,στην ουσια αλλαζουν μονο οι θηκες,την πηρα μεσω e-bay με 180 ευρο κ περιλαμβανει σχεδον τα παντα,αν την θελεισ για μηχανη παρε μια που βγαζει με βασεισ μηχανων για να μην της πληρωεισ τσαμπα επισης παρε τιν οθονη LCD που βγαζει αλλιωσ δεν θα κανεισ τπτ,εδω στην ελλαδα δεν υπαρχει η τουλαχιστον δεν την βρηκα εγω

Marian

Μπορεί να μην συμμετέχω συχνά σε συζητήσεις αλλα σας παρακολουθώ ανελλιπώς

Η LCD έρχεται το καλοκαίρι νομίζω. Είναι σίγουρα λύση στο μειονέκτημα της gopro που δεν έχει οθόνη αλλα εντάξει είναι και λίγο νταβατζιλικι. Δωσε 200 για την κάμερα δωσε και αλλα 100+ για την οθόνη... + ότι επιπλέον χρειαστείς (επιπλεον βάσεις, κάρτα μνήμης, επιπλέον μπαταρία...)  >:(
Αλλα έχει την Καλύτερη ποιότητα εικόνας και στην τελική αυτο θές. Με βλέπω να την παραγγελνω απο America όταν έρθει η ώρα...
“I look my best when I take my helmet off after a long motorcycle ride. I have a glow and a bit of helmet hair."  -Eric Bana

"All I know is that the freedom of two wheels is the ultimate experience" - Henry Cole

point zero

Παράθεση από: Marian στις Μαΐου 31, 2012, 12:36:45 ΜΜ
Μπορεί να μην συμμετέχω συχνά σε συζητήσεις αλλα σας παρακολουθώ ανελλιπώς

Η LCD έρχεται το καλοκαίρι νομίζω. Είναι σίγουρα λύση στο μειονέκτημα της gopro που δεν έχει οθόνη αλλα εντάξει είναι και λίγο νταβατζιλικι. Δωσε 200 για την κάμερα δωσε και αλλα 100+ για την οθόνη... + ότι επιπλέον χρειαστείς (επιπλεον βάσεις, κάρτα μνήμης, επιπλέον μπαταρία...)  >:(
Αλλα έχει την Καλύτερη ποιότητα εικόνας και στην τελική αυτο θές. Με βλέπω να την παραγγελνω απο America όταν έρθει η ώρα...


Αμερικα  εχει τσαμπα πραμα !!! παρε κοσμε ...αλλα  Ελλαδα  εχει και τελωνειο ρε Γμτ !!
Τα πραγματα ειναι ευκολα ... Το δυσκολο ειναι , να το καταλαβουμε .

hondacrxvtec

καμερα μου κοστισε 180 κ η οθονη 60 η βασεις που προτεινω κ πιστευω θελεις ειναι μεσα αν παρεισ το πακετο που σου ειπα αλλα κ παλι εχει μεσα τα quick release που στην πραγματικοτητα ειναι τα μονα ποθ αξιζουν,εγω στο τιμονι που την εβαλα μια φορα......δεν τραβιξε καλα λογο ποιοτητασ δρομου,χριαζεσαι σιγουρα μια δευτερη μπαταρια(e-bay pali mazi me forthsth aftokinhtou) κ μια μνημη( e-bay :nono:)(προτεινω με 1000 e-shop plaisio) η καποιο παρομοιο καταστημα γιατι απο το e-bay παιζουν πουστιες