Ελληνικό εγχειρίδιο συντήρησης

Ξεκίνησε από panosp25, Απριλίου 12, 2018, 09:05:53 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

panosp25

Χαιρετώ την παρέα!

Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας παρουσιάσω το εγχειριδιο συντήρησης του Super Four στα ελληνικά!!!
Η μετάφραση είναι ερασιτεχνική απλά βασίστηκε στο γιαπωνέζικο Original εγχειρίδιο της HONDA.
Ελπίζω να βοηθήσει μιας και ρώσικα και γιαπωνεζικα λίγοι ξέρουν.
Ο κωδικός είναι ως   :'(χωρίς τα εισαγωγικά.


itom32

Εκ μέρους του Go4it Πάνο πολλά ευχαριστώ.Θα τα πούμε απο κοντά όταν ανέβεις!

panosp25

Σίγουρα Γιάννη. Θα προσπαθήσω να έρθω και στην ετήσια ακόμα κι αν είναι χωρις το CB μιας και έιναι στο στάδιο της συναρμολόγησης.

wolfi

Το ευχαριστώ και το μπράβο είναι λίγο...
Όταν ανέβεις οι μπουγατσες είναι δικές μου και όχι μόνο

TEOS CB SF

Συγχαρητήρια πολύ καλή δουλειά ... μπράβο

jah

Μπουγάτσες και φράγμα για τσίπουρα!! Μπράβο και πάλι μπράβο!!

kat

Κατερίνα

stam

Μπράβο Συγχαρητηρια φοβερη δουλεια. Σ' ευχαριστουμε

kamelotGR

Φιλαρακι εισαι ηρωας και μπραβο σου. Αυτο που εφτιαξες ειναι οτι πρεπει για το μεγαλυτερο ποσοστο στο forum που δουλευουν μονοι τους μπραβο και παλι ΜΠΡΑΒΟ!!!! :D

panosp25

Αγαπητοί φίλοι και φίλες.
Αφου σας ευχαριστήσω για τα καλά σας λόγια, θα ήθελα να σας ενημερώσω και για την τρίτη έκδοση του εγχειριδίου με κάποιες διορθώσεις όπως:
1. (Η πιό σημαντική) προστέθηκε στην τελευταία σελίδα μέθοδος ελέγχου του αισθητήρα καυσίμου.
2. Oρθογραφικές διορθώσεις τόσο στο κείμενο όσο και στους σελιδοδείκτες
3. Βελτιστοποίηση για πιό γρήγορη μετακίνηση στο ίδιο το έγγραφο.

το link εδώ και ο κωδικός παραμένει: go4it

http://www.mediafire.com/file/wl6vfjgyc31leyb/CB-400SF_Manual_EL%282%29.pdf

ΥΓ.Θέλω να ευχαριστήσω και τον Itom32 για τις εύστοχες παρατηρήσεις του που βοηθούν στις αναβαθμίσεις του εγχειριδίου και του διαγράμματος

ammo77

Συγχαρητήρια και από εμένα για την 'δουλειά' που έκανες και συνεχίζεις να κάνεις....!
Όσο για τον Itom δεν υπάρχουν λόγια......  ʼγρυπνος φρουρός!!!!
Πραγματικά άγρυπνος όμως, ύπνος δεν τον πιάνει άμα βλέπει τέτοια  ;D

itom32

Παράθεση από: ammo77 στις Απριλίου 22, 2018, 06:24:39 ΜΜ
Συγχαρητήρια και από εμένα για την 'δουλειά' που έκανες και συνεχίζεις να κάνεις....!
Όσο για τον Itom δεν υπάρχουν λόγια......  ʼγρυπνος φρουρός!!!!
Πραγματικά άγρυπνος όμως, ύπνος δεν τον πιάνει άμα βλέπει τέτοια  ;D
Χα!χα!χα!! Αντώνη εσείς κρατάτε το φόρουμ ζωντανό. Βασικά εμείς της βόρειας ομάδας λίγο πολύ βλεπόμαστε και γνωριζόμαστε,οπότε ξέρετε γιατί πρέπει αυτό το φόρουμ να μείνει ζωντανό και δεν χρειάζεται να πώ πολλά.Αλλά για ανθρώπους σαν σαν τον Panosp25,τον Stam και μερικούς ακόμη που μόνο διαδικτυακά τους γνωρίζω το να πώ ένα ευχαριστώ είναι λίγο για το ενδιαφέρον,για την προσφορά και την βοήθεια στο φόρουμ.

ammo77

ΠαράθεσηΑλλά για ανθρώπους σαν σαν τον Panosp25,τον Stam και μερικούς ακόμη που μόνο διαδικτυακά τους γνωρίζω το να πώ ένα ευχαριστώ είναι λίγο για το ενδιαφέρον,για την προσφορά και την βοήθεια στο φόρουμ.

+1000

wolfi

Παράθεση από: ammo77 στις Απριλίου 23, 2018, 01:25:16 ΠΜ
ΠαράθεσηΑλλά για ανθρώπους σαν σαν τον Panosp25,τον Stam και μερικούς ακόμη που μόνο διαδικτυακά τους γνωρίζω το να πώ ένα ευχαριστώ είναι λίγο για το ενδιαφέρον,για την προσφορά και την βοήθεια στο φόρουμ.

+1000

Αντώνη να τά λες σωστά τα κυβικά ...
Η εκτός αν αποκτήσαμε κανένα θηρίο και μας το κρύβεις
+399
O0 O0

Panos400sf

Πολυ ωραια δουλεια παιδια,ευχαριστουμε πολυ...  ;)