T-Shirts

Ξεκίνησε από microvios, Μάρτιος 07, 2014, 09:20:14 ΜΜ

« προηγούμενο - επόμενο »

Ψηφίστε τώρα! Τι μέγεθος μπλουζάκι Θέλετε?

Small
0 (0%)
Medium
1 (7.1%)
Large
8 (57.1%)
XL
5 (35.7%)
Του Α.Ο. Ψαρής Φοράδας (sorry, ΧΧL)
0 (0%)

Σύνολο ψηφοφόρων: 14

Η ψηφοφορία έληξε: Μάρτιος 27, 2014, 06:28:35 ΜΜ

microvios

Νάσαι καλά Χρήστο. Όλα γίνονται. Βγάλαμε ενα T-Shirt για μωρό για ένα φίλο στην Κοζάνη, ήρθε Navy Blue ( σκούρο μπλέ) και ήταν ΑΨΟΓΟ!.

Εδώ είμαστε, τα ξαναλέμε. Και εμένα πάντως θα μου άρεσε footer.
It ain't over till it's over

xrhstos

στην   επομενη παραγγελεια οτιδηποτε θα ηθελα ενα μικρο για τον γιο μου

microvios

Κυριοι και Κυρίες. Η ώρα ήρθε να παραγγείλω τη δεύτερη (και τελευταία) παρτίδα από T-Shirts και Polo. Λέω τελευταία γιατί δεν μπορώ να διαχειριστώ περισσότερο μπελά με αποστολές κλπ. Επαναλαμβάνω πως τα T-Shirts θα είναι 5€ και τα Polo 10€, τιμές που τώρα που έχετε ίδια γνώση της ποιότητας ελπίζω πως συμφωνείτε πως δεν παίζονται!

Σκέφτομαι να παραγγείλω μερικά Large για καβάτζα και για "δώρα" σε φιλικές ομάδες μηχανόβιων (ή μελλοντικά νέα μέλη) αλλά ότι παραγγελθεί τώρα αυτό θα είναι. Βέβαια, όποιος θέλει στο μέλλον, θα μπορεί να παραγγέλνει ότι θέλει απευθείας στα παιδιά που τα φτιάχνουν απλά η τιμή δεν θα είναι ίδια (μήν ξεχνάτε πως κάναμε 80 μπλουζακια και τέσσερα Polo στην πρώτη φουρνιά!).

Οπότε, παρακαλώ επιβεβαιώστε όσοι και όσες έχετε ενδιαφέρον, είτε δικά σας είτε για δώρα, δηλώνοντας αριθμό και μέγεθος.

Αυτή τη στιγμή, από το Go4it έχω μόνο την επιθυμία του Χρήστου για ένα "μωρουδιακό" (θα ειναι Navy Blue- σκούρο μπλέ) για το οποίο σε παρακαλώ Χρήστο πές μου ηλικία του μικρού.
It ain't over till it's over

xrhstos

2 ετων.και θα ειναι πολο σε ευχαριστο.

itom32

Αντωνη θα ήθελα να με έχεις στα υπόψην για ενα Μ polo και 2 M tshirt ακόμη!

microvios

OK Γιάννη και Χρήστο.
It ain't over till it's over

ammo77

Συνονόματε θα ήθελανα με έχεις κι εμένα στα υπόψην για 2 Μ polo και 2 M tshirt  ;)
                                                                                Ευχαριστώ!

microvios

Ενημερώνω πως η παραγγελία μπήκε. Όσοι πρόλαβαν πρόλαβαν. Από το forum έχω μόνο το Γιάννη (1xPolo-M + 2xT-shirt-M), τον συνονόματό μου AMMO (2xPolo-M +2xT-Shirt-M) και το παιδικό του Χρήστου που εκκρεμεί απάντηση στο ΠΜ μου.

Θα βόλευε και πάλι να τα στείλω όλα μαζί για λιγώτερα ταχυδρομικά. Επίσης, αν μπορείτε να κάνετε μιά κατάθεση σε ΕΤΕ (όλοι μαζί για να μήν τρέχετε ένας-ένας), θα γλυτώσουμε και τα 2,30€ κόστος της αντικαταβολής.

Λεπτομέρειες θα πούμε αργότερα.
It ain't over till it's over

ammo77

ΠαράθεσηΘα βόλευε και πάλι να τα στείλω όλα μαζί για λιγώτερα ταχυδρομικά. Επίσης, αν μπορείτε να κάνετε μιά κατάθεση σε ΕΤΕ (όλοι μαζί για να μήν τρέχετε ένας-ένας), θα γλυτώσουμε και τα 2,30€ κόστος της αντικαταβολής.

+++++1000.
Εγώ Αντώνη θα μιλήσω με τον Γιάννη και θα σου βάλουμε τα χρήματα μαζί αν θές στείλε μου σε πμ τον λογαριασμό σου (Εθνική)!
Πιθανον να μιλήσουμε και με Χρήστο να τελειώνεις απο εμάς.

marios.apoel

παλι δεν προλαβα;;; :( :'(

microvios

Μάριε τί μέγεθος θέλεις?
It ain't over till it's over

marios.apoel

XXL προλαβα τελικά;;; ???

JAS

μαριε για κουκουλα για τη μηχανη τη θες?????

marios.apoel

χεχε  ;D 8)! είναι πολλα τα κιλά αρη...

TEOS CB SF

Αν και φαντάζομαι ότι δεν πρόλαβα ελπίζω κάποια στιγμή να βρω έστω ένα να έχω και εγώ ( κλαψ ) .. σε M η L ..